Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domek nr 16 - legowisko Ethana i Ariedale
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ethan
Członek Klanu

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:48 am    Temat postu: Domek nr 16 - legowisko Ethana i Ariedale Odpowiedz z cytatem

Niewielki domek, który zajmują psy Border Collie, ma obok malutki ogródek. Teraz wśród kwiatków rosną brzydkie chwasty. Drzwi, z których dawno zeszła farba, prowadzą do dwupokojowej izby.

W jednym pokoju stoi tam brudny stół i stara poobdzierana kanapa. Na stole leżą plastry.

W drugim pokoju, większym, stoi wielka, zapajęczona drewniana szafa. Duże dwuosobowe łóżko, na którym śpi Ariedale z Ethanem, jest przykryte niebieską kapą. Na miodowej podłodze leży granatowy dywan. W oknach wiszą białe firanki. Obok łóżka jest maleńka szafka.

Dodane po 1 godzinach 29 minutach:

Ethan powoli i leniwie pchnął drewniane drzwi. Spał na stojąco, jego futro było jeszcze wilgotne, choć deszcz przestał padać. W domku panował mrok.
Eth wskoczył na łóżko i zwinął się w kłębek. Zaskomlał cicho. Sahara, chodziło mu po głowie. Tak chciał ją jeszcze zobaczyć.
Nie wiedział, co się z nim dzieje.
Zasnął z jej imieniem na języku.

Dodane po 13 godzinach 13 minutach:

Ethan potrząsnął łbem. Jego sierść była już sucha i gęsta. Sahara wypadła mu z myśli, spędził bezstresową noc.
Pies Border Collie zeskoczył z łóżka i przeciągnął się. Ziewnął i poszedł do mniejszego pokoju. Tam zaczął ostrzyć pazury na starej lodówce, jak to miał w zwyczaju. Wreszcie skończył i wyszedł z domku w sobie znanym tylko celu.

Ostatnio zmieniony przez Ethan dnia Pią Cze 11, 2010 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:44 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy nie potrafiła się otrząsnąć.
Po drodze pilnowała, by nikt jej nie zobaczył. Amy wślizgnęła się do domu ukochanego, i pod łóżkiem czekała aż wróci do domu.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara już dawno nie widziała się z Ethanem. Chciała go odwiedzić. Weszła do domku.
- Ethan, jesteś tu?! - krzyknęła, by Ethan mógł ją usłyszeć. Usiadła na łóżku Ethana i czekała na niego. Usłyszała jakiś hałas.
- To ty?
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy wstrzymała oddech. Modliła się.
Nie zauważ mnie...idź...wyjdź!
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara zeszła z łóżka i obeszła je dookoła. Nic dziwnego nie zauważyła. Teraz przechadzała się po całym pokoju, zabijając czas...

[ Nie złość się Saka, nudzi mi się hehe. Cool ]
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ Nie złoszczę się. Żartowałam ze złośliwą. Dreszczyk Emocji rządzi! xD ]

Amy wyszła spod łóżka i czekała za Saharą, aż się obróci.
Miała do niej kilka słów. A jeszcze przed chwilą błagała, żeby jej nie zauważono!
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara odwróciła się spokojnie. Zauważyła stojącą za nią Amy.
- Co ty tu robisz?!

[ Spoko. Very Happy ]
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Hmm...pomyślmy...może stoję?- Wycedziła wyzywająco. - A ty? Szukasz Ethana? Nie za wiele razy już go zraniłaś?
Oczy Amy rzucały gniewne pioruny. Szczeknęła.

[ Sahara, dzisiaj nie zdążę walki zrobić jak by co. Może jutro o 14 ?Na wszelki wypadek xD ]
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara nie traciła cierpliwości. Takie gadki wcale jej nie ruszały.
- Ja tu mogę przebywać, w przeciwieństwie do ciebie. Wynoś się stąd! Warknęła.

[ Nie wiem, raczej nie będę miała czasu jutro. Sad ]
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ to pojutrze xD ]

- Nie zamierzam- warknęła Amy.- Ethan jest mi bliższy niż tobie. Ja przynajmniej wiem, co czuję. A to kim jestem dla niego, usprawiedliwia moje przebywanie w tym miejscu.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara pokręciła głową.
- Nie obchodzi mnie, kim jesteś dla niego. Chociaż obchodzi - powiedziała z powagą.
- Jeżeli lubisz go choć trochę, to go zostawisz. Związki pomiędzy różnymi klanami są nielegalne. Grozi i tobie, i jemu wyrzucenie z klanu.
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy zrozumiała swój błąd. Przemocą nic nie wskóra. Podwinęła ogon i odsłoniła brzuch, pokazując niższość.
- Saharo. Chciałam cię właściwie o coś poprosić... Zrozum.. Nigdy nie byłam prawdziwym Kłem. Jestem czymś pośrednim między Ślepiami i Kłami.
Gdy planowaliśmy cię porwać, nie uczestniczyłam w dyskusjach, ponieważ byłam przeciwna takiej akcji.
Amy spojrzała niepewnie na Saharę. Wiedziała że nie ma szans na terenie innego klanu sama.

Dodane po 3 godzinach 20 minutach:

Amy podała małą karteczkę Saharze.
Była treści:

Ethan!
Byłeś dla mnie najważniejszy, ale nie dane nam być razem. Wiedz, że wkradłam się na teren twojego klanu, by znaleźć Saharę.
Nie zamierzałam jej nic zrobić, nie bój się. Po prostu jestem egoistką i narażam nas oboje.
Kocham cię. Mam nadzieję że mi wybaczysz.
Tęsknię.
Amy

- Jeśli chcesz, możesz to przekazać Ethanowi. To moja prośba. Jeśłi pozwolisz wyjdę. A jeśli nie, to możesz mnie porwać. Należy mi się- powiedziała czarna.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara spojrzała na kartkę. Zamyśliła się. Nie wiem... Myślała dosyć długo. Położyła kartkę niedaleko siebie.
- Przekażę mu to, kiedy się zjawi- powiedziała dość surowo. Nie lubiła, jak ktoś potajemnie wkrada się do jej klanu. Bez chwili zwątpienia powiedziała:
- Teraz idź. Jeżeli jeszcze raz zobaczę cię tu, pożałujesz nie tylko ty...-Sahara nie wytrzymała. Uśmiechnęła się do Amy.
- Idź...
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy odwzajemniła uśmiech.
- Jestem twoją dłużniczką... pomogę ci w razie czego... - obiecała. Szczeknęła z wdzięcznością i wybiegła z terenu Jasnych Ślepi. [z/t]
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:44 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sahara

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara spojrzała na odchodzącą Amy.
- Ech- westchnęła i sama poszła przed siebie. [z/t]
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach