Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odnowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Evaidia

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 7:23 pm    Temat postu: Odnowa Odpowiedz z cytatem

Macie pomysły? Nie kłóćcie się na sb, tylko wypowiedzcie tutaj. Konkretnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Biała

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, dawno mnie tu nie było i chyba chcę do was powrócić, bo czuję że czegoś mi brak.
Wiec...

1.Moim osobistym zdaniem przydałoby się wywalić Stowarzyszenie Krwawej Zemsty, bo to głupie.
2.Jak się utrzymują większe fora? Reklamują się wszędzie gdzie się da.. Inne fora,różne gry np.NWD...
3.Wszyscy strasznie się tu "pindrzycie" o grafikę na FS, ja uważam że ona jest doskonała, bo wprowadza taki rodzinny nastrój. Można dokonać małych poprawek, ale nie zmieniać stylu forum, czy jak tam to się inaczej nazywało. ;>
4.Hm.. Trzeba by było jeszcze "przypomnieć się" innym użytkownikom forum. Rydzu, pamiętasz jeszcze za czasów Anyshy jak Ci proponowałam, żebyś wysłała emaile do userów z z przypomnieniem? Może warto ich poinformować o temacie odnowy forum, jeśli będą chcieli -wrócą, jeśli nie... trudno.;]
5.Trucizny..? Antidota..? Jakoś nie pasuje mi to do w miarę"realnego" psiego świata, ale to kwestia gustu.
6.Ortografia, interpunkcja, zgrabne posty - to przyciąga. Może powinniśmy zadbać o pisownię, przecież język polski jest taki bogaty i piękny. Oczywiście nie mówię, że piszecie źle, sama popełniam błędy, ale może
zwróćmy na to większa uwagę. Smile
Na razie to chyba tylko tyle ode mnie, ale jeszcze poszperam w Internecie i dam znać.Wink
Powrót do góry
Mashymane

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc. Może dodajcie jakieś gatunki zwierząt? ;3
Oczywiście te typu psy, koty (nawet lisy >D). Już forum robi się orginalne.

Szata Graficzna... O tym potem xD

Może jakiś event z niespodziankami na początek? ;3

I opisy terenów... Dobre zawsze przyciągają ;D

Regulamin może zmienić na taki... Śmieszniejszy? Jeśli ma humor, a zawiera tyle co regulamin musi, wtedy łatwo wpoi zasady Very Happy

To chyba narazie tyle ^^"
Powrót do góry
Evaidia

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Myślę, że to zależy od założycielki. Jest bierne, bo na fabule nie było czasu na działanie.
2. Rozumiem, że się nie reklamowaliśmy? o_O Były bannery, w opisie na NWD Rydz miała wcześniej link. Został tylko help mf'u.
3. Nie wypowiadam się, bo ten temat błądzi i błądzi... Wszystkim nie dogodzimy.
4. Mało kto zagląda do wiadomości na poczcie, gdzie przychodzi multum reklam i forumowych powiadomień. Ja np. nie czytam. Z reguły nie wracają.
5. Normalne psy nie żyją nawet w rodzinach. Nie urządzają sobie domków i nie prowadzą przemyślanej wojny. Nie mają też lekarzy. Mały odchylenie.
6. Rydzyk poprawiała wszystko. Z tego, co pamiętam. Może w pewnym momencie zostało to zakłócone, ale wiem, że poprawy były.

INNE ZWIERZĘTA - jestem na Nie. Potem ktoś zrobi geparda/słonia i nas wszystkich pozabija. To psie forum w założeniu i praktyce/

OPISY TERENÓW - a jak byś je poprawiła?

REGULAMIN - ja wolę forum dopracowane od wolnego, ale to jak kto woli.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evaidia napisał:
6. Rydzyk poprawiała wszystko. Z tego, co pamiętam. Może w pewnym momencie zostało to zakłócone, ale wiem, że poprawy były.

Moja pedanteria skończyła się po pierwszej edycji. Brak czasu i za dużo postów. : )

Evaidia

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię pedanterię. XD

A gdyby było więcej osób, to jak to sprawdzać? Przecież nie zmusimy wszystkich, żeby się pilnowali.
Powrót do góry
Mashymane

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nabory na moderatorów? Na jakiś okres próbny, a jak się dobrze sprawią, to już na dłuższy czas ;3 Oczywiście nie tych co popadnie.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, moi drodzy! Wasza najwspanialsza (nie doceniana przez Was Biała) zachęciła mnie do wypowiedzi na temat odnowy. I, wiecie co? JESTEM NA TAK! Very Happy Brakuje mi trochę mojego legendarnego, heroicznego Haiku, bo grało mi się nim wybitnie świetnie i chętnie bym to kontynuowała, serio.
Ale wracając do samej odnowy:

Po pierwsze trzeba postanowić na nowych graczy. Gdyby starzy pragnęli gry to by tu po prostu zawitali (ja od czasu do czasu zaglądam tu dla przykładu), a skoro nie ma po nich śladu to znaczy, że konieczna jest świeża krew. Ale tu pojawia się podstawowy problem: reklama reklamą, ale ludzie lubią estetyką. Pierwsze co przyciąga na forum to zajebista strona graficzna, a ta tutaj, co powtarzam od samego początku, wręcz odrzuca. Mnie też odrzucała przez długi czas, ale wreszcie się zmusiłam do rejestracji i nie żałuję. Ale to było dlatego, że pragnęłam psiego forum. Większość ludzi jednak nie działa tak, jak ja i po pierwszym złym wrażeniu nie daje drugiej szansy. Dlatego moim zdaniem PRZEDE WSZYSTKIM trzeba koniecznie zmienić wystrój forum. Ale nie martwcie się, wielbiciele aktualnego wystroju, bo przecież można zrobić dwa style do wyboru. Jeden główny, zupełnie nowy, kuszący dla ewentualnych chętnych, zaś drugi (ustawiany przez gracza w profilu) ten, co jest. To jest do zrobienia, serio. Wink
Osobiście mogę się zająć stworzeniem takiej oprawy graficznej, że na sam widok ludzie będą walić drzwiami i oknami. Very Happy

Po drugie, przydałoby się trochę zmienić świat gry. Chodzi mi głównie o dziwaczne nazwy chorób, których nie sposób zapamiętać (ja np. nie znam ani jednej choroby i jeśli mam z jakąś chorobą styczność na fabule to muszę o niej dodatkowo poczytać, co jest uciążliwe). Podobnie z miksturami i antidotami, które same w sobie są trochę zbędne.

Trzecia rzecz: można wprowadzić tzw. postaci administracyjne (czy jakkolwiek inaczej się je nazwie). Chodzi o to, by "nagrodzić" wybitnych graczy możliwością gry innym stworzeniem (ale bez przesady z gepardami i słoniami, chodzi raczej o kota, lisa, wiewiórkę... zwierzęta z lasu czy miasta). Aby móc się w takowe stworzenie wcielić gracz musiałby to ładnie uargumentować. Rzecz jasna - taka postać nie miałaby bonusów. Byłaby tylko dodatkiem do fabuły. I absolutnie nie mogłoby ich być dużo.
Można stworzyć np. gotowe profile takich postaci, które można przejąć, udowadniając że się na nią zasługuje, pisząc nią kilka przykładowych postów poza fabułą.

Kolejna sprawa: czepiłabym się jeszcze statystyk, bo są dziwne, ale to już kwestia dyskusyjna i, jeśli chcecie statystyk to mogę się pogłowić nad czymś prostym, ale ciekawym.

P.S. NAPALIŁAM SIĘ NA PONOWNĄ GRĘ TUTAJ! =D

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Dziękuję Haiku.

A co takiego ci się nie podoba w obecnej grafice? Możesz dać jakiś przykładowy obrazek z twojej wizji? Nie wiem czemu, ale ja nadal jestem przeciwna zmianie wystroju, ale może się przekonam.

Co do chorób,trucizn itp. zgodzę się z Tobą, te nazwy są strasznie dziwaczne, dobrze by było trochę je uprościć.

Inne zwierzęta? Hm.. Wydaje mi się, że to nie głupi pomysł, ale nie za bardzo podoba mi się sposób ich zdobycia -zbyt łatwo. Może można by było móc o nie walczyć dopiero jak się zbierze kilka[-naście] pochwał.

Co jest złego w obecnych statystykach?
Powrót do góry
Mashymane

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali kogoś do pomocy z grafiką, chętnie się zgłoszę ;3 Albo z HTML :'D

Sposób zdobycia innych zwierząt... Może za bardzo czynny udział w życiu forum?
Co do systemu statystyk. Miałam gdzieś jakiś zapisany. Może jeśli chcecie, bym go wam pokazała ;3

Choroby... Tutaj zbytnio nie mam pomysłów Neutral
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała, nie będę tworzyć zbędnej grafiki, która nie byłaby nawet wykorzystana jak ją odrzucicie.
Spójrzcie na najbardziej aktywne fora: ich grafika jest ciekawa, forum ma klimat. Tutaj jest trochę zbyt jasno, nagłówek jest za duży, emotikonki są brzydkie (można poszukać paczki emotikon np. na DA i ją tu wpakować), tło jest wstrętne (kojarzy mi się z zepsutym budyniem). Najlepiej "sprzedają się" fora o ciemnym tle i jasnej grafice dla kontrastu. O coś takiego mi chodzi. I o zmianę obrazków przy tematach na stronie głównej.

Pochwały jako argument dla grania inną postacią to nie dobry układ. O wiele lepiej nagradzać aktywność.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Mashymane

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod Haiku.

Dajmy np. False. Większość osób przybyła tam, bo szata graficzna jest doskonała xP Taki chwyt reklamowy, ot.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że jeśli mamy zrobić wszystko, równie dobrze możecie założyć własne forum. Trzy zbiorowiska toczące wojnę i psy to temat bardzo przeciętny, nieoryginalny i powielający się na wielu forach. Ja przestałam się zmuszać do odpisywania, a pomysłów nie mam żadnych, absolutnie żadnych. Nie chcę siedzieć i czytać waszych, a potem stękać, że mi się nie podoba. Szata graficzna musiałaby zostać zrobiona przez kogoś z was, tak samo reszta. W tym wypadku (żebym chociaż miała jakiś interesujący styl pisania, ale cóż) staję się tu zbędna, i nie życzę sobie marnowania czasu na przekonywanie mnie, że tak nie jest. Ostatnimi dniami tylko marudzę i wkurzam wszystkich na około. Ludzie, na których mi zależy, nie wrócą, a po wysłaniu tego posta (do którego nie marnujcie czas na pisanie komentarzy) nie mogę zostać, bo codzienne wejście na to forum przypominałoby mi o pierwszej kłótni na FS, w której brałam udział.

Ktoś chce PA? ._. Nie wejdę po latach i nie będę się wykłócać o forum, bez obaw. Nie musicie mnie nawet nigdzie wymieniać, po cholerę.

Mashymane

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam swoje forum... Ale jakimś cudem ktoś je zamknął...

Może i to temat przeciętny, ale jak ktoś napisze ciekawy system gry, forum wypali.

Daj PA komuś, komu ufasz ;3 Gdybym siedziała na tym forum od początku, pewnie podołałabym się temu wyzwaniu. Ale nikt nie rozdaje admina dla nowego :p
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum bez Rudej będzie bez sensu.
Jeśli Ruda chce zniknąć i nie być Adminem to nie ma co ruszać go na nowo.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach