Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shadow

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shadow
Szczenię

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 6:25 pm    Temat postu: Shadow Odpowiedz z cytatem

Urywki z Pamiętnika Natury

3.07.2011.

No tak... Jak zwykle dużo roboty... A kiedy wreszcie będę miała czas dla siebie? Dzisiaj szczególnie dużo się wydarzyło... [...] Także narodziny małych szczeniaków suczki Giselle rasy dog niemiecki. Hm... Gdzie to oni mieszkają? Ach tak! Na granicy Filestorm! [...] Zobaczymy, co stanie się jutro z tymi czterema szczeniakami.

14.07.2011.

Tydzień nie pisałam... A to z powodu tego upalnego lata! Tyle roboty, żniwa... Gorący wiatr... Czy ktoś w ogóle zastanawia się, czy istnieje taka dobra Matka Natura, co wszystkim się zajmuje... No cóż. Przejdźmy do najważniejszej rzeczy, która mnie bardzo poruszyła. Ta słaba suczka Giselle, która urodziła tydzień temu cztery małe szczeniaki... Straciła jednego syna. Teraz pozostają tylko suczka Luna Blue, samiec Shadow i ich brat Xand. Szanse małych na wychowanie wzrosły... Giselle ma mniej na głowie, jednak pewnie bardzo cierpi. No cóż... Choroby serca są nieprzewidywalne! Nawet ja nie byłam w stanie jej przewidzieć. Taki jest już los.

16.07.2011.

[...] A co do rodziny Giselle... Xand zdechł. Na tą samą chorobę serca, co wcześniej brat. Boję się że Luna i Shadow też odejdą do świata zmarłych. Ich matka osłabi się całkowicie i też umrze, ale ze zgryzoty. Jaki ten Los jest okrutny! Muszę z nim zamienić parę słów. Tak nie może być. Nie na tym świecie... Nie na tej planecie! Wracając do rodziny dogów niemieckich - Giselle zaczęła wcześniejsze szkolenie. Szczeniaki są silne... Poradzą sobie. [...]

30.07.2011.

A jednak! Tyle się działo, ale nie mam ochoty teraz o tym opowiadać... Ważne jest tylko to, że Los zgodził się, żeby Shadow i Luna przeżyli. Całe szczęście. Jednak na jego złym pysku pojawił się szyderczy uśmieszek... Pewnie znowu coś kombinuje, by wyprowadzić mnie z równowagi. Ale wszystko nadejdzie z ruchem wskazówek. Dlaczego ten Czas jest taki szybki? Tyle razy prosiłam go, by zwolnił. A jednak... Uparty jak osioł. Ot co. Następny temat, który... [...]

31. 07. 2011.

Ach! Dlaczego ten Świat jest taki srogi!? Czy nie ma oczu i nie widzi, że tyle żywych stworzeń cierpi? Dlaczego nie nakaże Losowi przestać bawić się ich życiem?! Świat nie jest sprawiedliwy... Nigdy nie był, a ja wiedziałam, że coś się będzie dziać! Ten uśmieszek, który pojawił się na twarzy Losu... Luna i Shadow żyją, ale dzisiaj zmarła ich matka, Giselle... Była taka dzielna i silna mimo wszystko! Ach! Gdybym mogła cofnąć czas. Jednak od nadal gna na tych swoich długich wskazówkach stąpających po pyle. [...]

12.08.2011.

[...] Nie mogę zapomnieć też o dzieciach Giselle. Z głodu musiały zjeść sarnę, którą upolowała ich zmarła matka. Nie zaszkodziło im. Los został już tak przeze mnie nastraszony, że wiem, że nic im się nie stanie. Są pod moją opieką. [...] I właśnie wtedy zauważyłam Lunę i Shadowa. Jedyne, co usłyszałam, to:
- Shadow... Mama mówiła nam o tym Filestrom. Może wyruszymy tam i zamieszkamy z Klanem Wieczornych Duchów? - spytała niebieskawa, mała suczka swojego brata, w którego oczach było można zobaczyć przerażenie. Odpowiedział tylko:
- Dobrze - i nic innego nie było w stanie przejść mu przez gardło. Nic dziwnego. Załamał się. Po prostu. [...]

14.08.2011.

Dzisiejszy, krótki wpis do pamiętnika poświęcę dwóm małym szczeniakom, które można było dzisiaj ujrzeć na horyzoncie w krainie Filestorm. I tak minęło dziewięć tygodni... Luna, [...] a u jej boku wysoki samczyk, o jasnej, biszkoptowej sierści, spod której wyraźnie rysowały się mięśnie. Samiec o ślepiach czysto zielonych, błyszczących od łez, o pyszczku silnym i dobrze zbudowanym, zakończonym czarnym, dużym, szerokim nosem. Z daleka bardzo wysoki. Wzrok przyciągają jego kończyny. Cztery łapy niesamowicie silne i szerokie... Zakończone długimi pazurami, które - gdy będzie tego trzeba - wbiją się w twą skórę. Ogon krótki, prawie niezauważalny. I do tego - w zależności kim jesteś - jego lodowaty wzrok. Tyle smutku jest w jego serduszku... A jednak... Jest silny, zawzięty, odważny, a do tego niezwykle opiekuńczy. W każdej sytuacji, nawet najgorszej, obroni swoją siostrzyczkę. W każdej sytuacji myśli chłodno, nie podejmuje pochopnych decyzji. Uparty jak osioł. Zupełnie jak ten staruszek Świat. Tylko Shadow jest jeszcze młody, silny, zdrowy. [...] Takich dzisiaj widziałam. Oboje są ofiarami Losu, który nadal będzie nad nimi się znęcał. Ale są też pod osłoną mnie. Mnie, która będzie ich ze wszystkich sił chronić.

Ostatnio zmieniony przez Shadow dnia Nie Sie 14, 2011 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:04 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim wpisie rozwiń wygląd Shadowa.
Shadow
Szczenię

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest! ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj tylko, że naprawdę Natura ich nie chroni...

Akcept.

Dziesięć punktów na plus w dorosłości.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach