Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

QUEST: Zew Wilka - temat do rozmów
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QUEST: Zew Wilka
Gość

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 11:17 pm    Temat postu: QUEST: Zew Wilka - temat do rozmów Odpowiedz z cytatem

Temat do wszelakich dyskusji, rozmów i zażaleń związanych z questem, jak również do jego wychwalania, krytykowania i wielbienia.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie pomysł jest fajny, jednak pytanie mam małe. Czy przez ten Quest mogą na prawdę zostać uśmiercone niektóre psy? Np: nie chcę uśmiercać Pretty (co było to było, wiedzą to tylko Ruda i White), a chcę nią coś zrobić. Jak to się nie spodoba wilkom, to mogą zabić Pretty? Jeżeli tak, jestem przeciw.

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci, którzy nie widzieli rozmów na SB, mogą nie czuć, o co chodzi... Ale z tego, co wiem... Nie spotkałam jeszcze nikogo, kto byłby całkowicie za tym questem. Chcemy go przerwać, póki się nie rozniósł. Pokażcie, kto nie chce - ci, którzy pisali o tym na czacie...
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciw. Chyba już dość upisałam się na sb i nie muszę mówić, czemu?

Ostatnio zmieniony przez Thalia dnia Czw Sie 11, 2011 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak... ja myślę, że ogółem jest to fajny pomysł, ale jestem PRZECIW! Od początku coś mi nie grało.

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Quars Leigbao
Szczenię

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od pierwszego postu coś poczułam, że to będzie nie wypał. Tak po prostu. Przeczucie. Jestem Przeciw kontynuacji.
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciw. Czemu? Tak nagle wparowują wilki. Znikąd... Ktoś o nich wcześniej słyszał? Ni... Znają te tereny? Ni...

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Florabelle
Szczenię

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciw. Coś mi tu śmierdzi, a poza tym, musiałybyśmy najpierw się ogarnąć i dojść do siebie po ostatnich wydarzeniach.

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P R Z E C I W Jestem tego samego zdania, co Beza.. Skąd one do cholery się wzięły na naszych terenach?! Nie znają ich... To nierealne.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że ten Quest jest potrzebny, choć Wy nie daliście mu nawet szansy.

Przyznaję (choć zapewne większość to wie), że to ja zaplanowałam questa i zamierzałam go poprowadzić z zapałem (los chciał, że akurat zrobiło się ciepło, a mieszkam na wsi, więc rozpoczęły się tym samym żniwa wyżerające cały mój czas), ale znowu nie mam możliwości wprowadzenia swych pomysłów w życie, bo z miejsca się sprzeciwiacie, mimo że nie macie o tym prawie żadnego pojęcia.

Zamysł był taki, by quest Was trochę rozruszał. Na każdym innym, większym forum, każdy quest jest dla graczy atrakcją i aż lgną do uczestniczenia w nim, podczas gdy Wam w głowie tylko proste porachunki czy wyprawy ustalone z góry. Cóż...

Historia była prosta: wilki dotychczas mieszkały z dala od Filestorm, gdzie rządziły niepodzielnie. Nikt z FS nie słyszał nawet o nich, bo nie było potrzeby zetknięcia się ich ścieżek. Ale z czasem wilkom zaczęło brakować zwierzyny, więc zaczęły szukać innych ziem. Tak trafiły do Filestorm, a że żyją w przekonaniu o swej sile, postanowiły siłą wymusić te tereny od psów. Tutaj zaczynało się założenie waszego udziału, wliczając w to wszystkie konta....

Przyznam jednak, że zaczyna mi się odchniechciewać robić cokolwiek dla tego forum, bo większość pomysłów jest na nie. Najlepiej by wszystko było proste i doskonale wyrysowane, bez spontaniczności, niespodzianek czy prób....

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham questy, wyprawy i niespodzianki. Ale ten mnie załamał. Wchodzą akurat tam, tak? "Wspólny wróg" nagle się ujawnia. Kiedy już Kły dały Ślepiom popalić - Ci akurat na postaci Sahary prezentują swoją siłę. Do tego MG mówiący co poczuli wszyscy znajdujący się w miejscu "zabawy". Brak możliwości reakcji ze strony White czy Pretty. Wilki od razu skoczyły na nich i przygniotły. Nie było mowy o żadnym uniku. To nie quest mi nie pasował, bo może i był fajny (choć niezwykle oczywisty i przewidywalny).
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilki wpadły akurat tam, ponieważ było tam najwięcej postaci w danej chwili. Ponadto, przywiódł je tu widok dymu i ognia. W końcu, takie widowisko nie zjawia się z byle powodu i nie codziennie.
Ponadto, musiały istnieć pewne początkowe założenia, by quest rozpoczął się tak a nie inaczej. Wilki z reguły są silniejsze, a do tego działały z zaskoczenia. Nie było mowy o niepowodzeniu w przewalaniu dwóch suk, które nawet nie myślały o tym, by przyjąć bojową postawę. Wierz mi jednak, że potem wszystko miało się zmienić.
A Sahara i tak miała zginąć (co generalnie uważam za bezsens, by drobna borderka zdołała WRZUCIĆ ciało masywnego labradora wprost do domku, w obecności tylu osobników dookoła, więc nie kadź mi o braku realności).

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widok dymu i ognia? Mógł się po prostu palić kawałek lasu, gdyż ktoś porzucił tam butelkę. A dużo postaci było również w kościele, skąd rozległy się dźwięki głośnych dzwonów.
Nie musiały z nimi walczyć. Mogły chcieć po prostu odskoczyć.
Nikt jakoś nie zwracał specjalnej uwagi na to, że Przywódczyni leży tuż przed domkiem. Nikt jej nie zabrał. Tylko się kłócili. A niepozorna postura nie jest wcale oznakowaniem jak etykietka. Zresztą - ludzie ciągną ciężarówki ważące parę ton, prawda?
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - ludzie, przy których pozostali są jak drzewa u podnóża góry. A Saint jest krucha i z pewnością nie jest pakerem, którym musiałaby być aby dokonać tego, co niby dokonała. To wyklucza nawet sama jej fizyczność... Ale wyraźnie widać, że pojecie o rasach psów macie marne. A szkoda.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nigdy nie widziałaś jak coś się dzieje, to nie możesz mówić, że nie da się tego zrobić. Wszystko jest niemożliwe aż się nie stanie. A Sahara była wychudzona, miała liczne obrażenia. Zmarniała.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach