Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

System głodu i pragnienia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:20 am    Temat postu: System głodu i pragnienia Odpowiedz z cytatem

No tak... żyjemy sobie beztrosko, a nasze postacie piją i jedzą tylko wtedy, kiedy user ma na to ochotę. A może dodać szczyptę realizmu?

Dwie propozycje - pola w profilu lub specjalny temat. Oczywiście dwa pola : ,,Głód:" i ,,Pragnienie:" Ja proponuję obliczać w procentach. Np. 1% dziennie lub na post. I dajmy na to od 70% głód czy pragnienie stawałoby się uciążliwe, a w 100% zupełnie uniemożliwiało większego wysiłku. Po posiłku procenty głodu spadałyby o określoną przez wielkość zwierzyny(zadanie MG) ilość. Zaś pojenie, jeśli nie zostałoby szybko przerwane spowodowało spadanie pragnienia do 0%.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:02 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciw.
Z doświadczenia wiem, że wprowadzanie głodu, pragnienia, wysiłku czy czegoś w tym stylu na forum nie wypala, chyba że forum byłoby tak marnej jakości jak np. StadoPsów. Chodzi o to, że z czasem i tak nikt nie uwzględnia tego i nawet najróżniejsze próby wprowadzenia głodu nie dają rezultatu, a wręcz tylko przeszkadzają.
Już lepiej byłoby wprowadzić nakaz zjedzenia czegoś min. raz na 2 tygodnie.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem Przeciw.
Podpisuję się po postem Haiku, jednak nie na 2 tygodnie, tylko w zależności jak bardzo postać jest aktywna. jeżeli pisze 2 posty na tydzień, to co 4 będzie jadła? No to tak na marginesie. Na StadoPsów nie wchodzę, więc nie wiem. Co do pomysłu... Może jest fajne, ale jednak byłoby to dodatkowym kłopotem (wyolbrzymiając, oczywiście). Nie sadzę, żeby to się udało....

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciw. Ot, za dużo biegania.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Nemo
Szpieg

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że propozycja Haiku co do jedzenia tudzież picia nakazanego co określony czas jest lepsza :]
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł otrzymał tylko sprzeciwy, a inni się nie wypowiadają, więc... Ktoś prócz Nemo woli wprowadzić propozycję Haiku (nakaz jedzenia raz na określony czas)?
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choroba jasna, lecę z odsieczą! xD
Takie wielkie, ogromniaste ZA dla pomysłu Bezi. To bardziej realne i wbrew pozorom - przeszkadza mniej niż jedzenie co określony czas, czego nikt nie pilnuje. Jakiś sens dla rangi Łowcy...

//A Wy wiecie, że Bezia mi czyta w myślach? Temat założony tego samego dnia, którego rankiem zastanawiałam się nad głupotą rangi Łowcy, bo nikt nie je. xD
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem ZA dla pomysłu Bezimiennej.
Moze będzie trochę wiecej zamieszania, ale będzie trwało dłużej do następnego posilania.

Tylko ja bym dała, że głód i pragnienie, zamienić w jedno, bardziej ogólne, żeby było mniej pracy, i gdy osiągnie szczyt, trzeba by było od razu zjeść i napić się.
Powrót do góry
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała napisał:
Tylko ja bym dała, że głód i pragnienie, zamienić w jedno, bardziej ogólne, żeby było mniej pracy, i gdy osiągnie szczyt, trzeba by było od razu zjeść i napić się.

Ja bym zostawiła dwa. Jeśli ktoś się napije, to zmniejszy mu się bez jedzenia. Ale w takim razie nie wie, co obniży mu bardziej: jak się pożywi, czy gdy zaspokoi pragnienie.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co powiecie, gdy za jakiś czas system głodu i pragnienia będzie niczym wrzód na tyłku...
Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że jakikolwiek system zostanie wprowadzony, i tak nikt go nie będzie przestrzegał.
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haiku, ja zapewne powiem: "Ojejku! Ten system stał się jak wrzód na tyłku..."
A tak poważnie, to WSZYSTKO może stać się uciążliwe. Twoje pomysły również. A według mnie Bezimiennej jest konkretniejszy.

Ruda napisał:
Mnie się wydaje, że jakikolwiek system zostanie wprowadzony, i tak nikt go nie będzie przestrzegał.

Rydzu! Ja będę! Obrażasz mnie. Najpierw małpy, a teraz to... xD
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth - no i ja też! Jak jestem małpą razem z Tobą to muszę też przestrzegać jak sama wymyśliłam. xD

Mamy trzy za(siebie też liczę xD) i trzy przeciw. Weee, remis. (tak, tak, odbija mi)

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś się jeszcze wypowie?
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:02 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZA 1% dziennie xD

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+3 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach