Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabijanie|Poszukuję
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 8:27 pm    Temat postu: Zabijanie|Poszukuję Odpowiedz z cytatem

Proponuję ostateczne ograniczenie działu Poszukuję, by pozostał jako miejsce ogłoszeń na konto rodziny, szczeniaków oraz coś w rodzaju "kto wolny?", kto chce z kim się spotkać. Po drugie chciałabym zwrócić uwagę na wzbudzający wiele kontrowersji zakaz zabijania postaci innego gracza. Czy nie sprawiedliwiej byłoby znieść ten zakaz? Nie mam na myśli bezmyślnego latania i tłuczenia wszystkich bez jakiejkolwiek wymiany postów czy MG.

Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram w 100% procentach obie propozycje. Co do pierwszej - nic nie będzie sztywnie ustawiane z góry, a co do drugiej - obecny zakaz jest całkowicie nierealny.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno apelowałam o każdą z tych rzeczy, więc jednocześnie jestem zła, że teraz wygląda to tak, jakby Ruda nagle na to wpadła, ale równocześnie cieszę się, że wreszcie istnieje szansa przemyślenia tego.

Popieram oba fakty, ale dorzuciłabym jeszcze ustalenie, by zabicie postaci musiało trwać jakiś czas, a nie dwa czy trzy posty każdej ze stron. Np. 10 postów. To dużo i mało zarazem.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, Hai, że się tak poczułaś, oczywiście wiem, że to ty pierwsza apelowałaś o ten zakaz i na pewno nie miałam zamiaru "odbierać" ci tego. Po prostu jako że zawsze wywoływało to tą samą reakcję, a ja sama potem też już raz też podnosiłam o to głos, postanowiłam założyć temat.
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oczekuję zaszczytów za swoje propozycje. Chciałabym tylko, bym czasami nie musiała tępić sobie opuszków palców na apele, które i tak nic nie wnoszą.
I cieszę się, że wreszcie podnosisz wagę tego tematu. :3

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Nemo
Szpieg

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za co do obu propozycji :>
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy za, ktoś inny się wypowie?
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za co do "Poszukuję", ale Neu jeśli chodzi o zabijanie... na wielu forach się to nie sprawdza. Jeżeli ktoś przywiąże się do postaci, to wiadomo, jaka będzie reakcja na jej śmierć...
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego powinien wiedzieć kiedy się wycofać. Poza tym... PBF to nie Simsy. Tutaj powinno być więcej spontaniczności i świadomość tego, że postać może oberwać, a nawet zginąć.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko mówię co wiem z doświadczenia, mnie grzeje czy moje postaci zginą... Ostrzegam tylko, żeby potem nie było problemów, bo Najwspanialsza Osoba ginie "niesprawiedliwie".
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem Za, co do opcji w Poszukuję.

Co do zabijania.. Hm.. Na razie zostanę na Neu, ponieważ nie jestem przekonana. Chyba że, ktoś się zgodzi na śmierć jego postaci.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadę "Poszukuję..." wprowadzam, co do zabijania - niech dyskusja się toczy.
Arieth
Uzdrowiciel

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zabijania na tak niech będzie no! xD Bo ktoś wygrywa bezdyskusyjnie walkę, chce uśmiercić rywala, ale user się nie zgadza i co... postać ma sobie po prostu iść? o.O
Angel
Samotnik

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabijanie bez zgody - stanowczo NIE. Wiele osób lubi swoje postacie i chce je dalej rozwijać ale jeśli ktoś nagle mu zabije, robi się awantura i zamieszanie. A także może się stać sytuacja, że każdy będzie grac tylko dla punktów do statystyk, by zabijać i przetrwać. Będzie kompletny bajzel.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
K9
Strażnik w.

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego, zrozumcie, że możliwość utraty postaci dałaby graczowi do myślenia, by nie pakował swojej ukochanej postaci gdzieś, gdzie może oberwać. Teraz wszystkie postaci to kozacy, bo nic im nie może zaszkodzić, a nie powinno być tak.

"Nie pisze jak Bóg, kto nie cierpia? jak pies."
        Marie von Ebner-Eschenbach

"Problem ze ?wiadomo?ci? polega na tym, ?e twoja przesz?o?? zawsze ?yje gdzie? w tobie. Je?li zap?dzisz psa do k?ta i przestraszysz go, to wyjdzie z niego wilk i ci? pogryzie."
        Jonathan Carroll
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach