Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drobne pytania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biała

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 2:34 pm    Temat postu: Drobne pytania Odpowiedz z cytatem

Temat został stworzony po to, by móc zadawać różne pytania związane z forum.

________

Ja mam pytanie. Jeżeli w klanie nie ma jeszcze najwyższych rang z różnych ścieżek, to kto wtedy przyjmuje do niego nowe psy z tej kariery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod nieobecność Rydza stwierdźmy, że Przywódca, dobrze? Potem się to obgada. Jednakowoż Alfa powinien szybko wybrać wszystkie czołowe rangi, by utrzymać Klan.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Przywódca.
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra. Możecie odpowiadać jak se tylko chcecie, bo to głupie pytanie, uprzedzam. No ale jest nurtujące, i to bardzo.

czy filestorm działa tak jak simsy? Już wyjaśniam. Jest sobie sim, i ma w wyposażeniu np:... dajmy na to... eee... o! łóżko ( Laughing ). Albo bardziej realne: Gitarę. Albo powiedzmy książkę. Te rzeczy rosi ze sobą cały czas, a jak chce użyć, wyjmuje zza pleców i w dodatku- z powietrza. Czy na FS też jest tak? Jak ktoś ma w ekwipunku koc, jakieś antidotum, może jeszcze truciznę, albo komuś coś ukradł, albo zwykłe SZD, to też calusieńki czas nosi to przy sobie?

No co. Ciekawi mnie, to się pytam XD

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No... E... Nie wiem xD Mój Irysek ma lniany woreczek, w którym nosi leki, zioła i SZD, ale jak może mieć przy sobie koc, to ni wim. W końcu nie targa tego ze sobą w zębach, nie? Na grzbiecie też nie. Myślę, że jeśli np. dostałam z konkursu koc, to mogę go szybko znaleźć gdzieś obok, przykładowo : "Nagle jej oczom ukazał się wielki, miękki koc o barwie burzowego morza." (I przy okazji mam już zdanie do następnego Irysowego posta xD). I voile - masz już koc, który możesz gdzieś wykorzystać czy gdzieś zanieść.
Tak samo można zrobić z innymi przedmiotami, na przykład truciznami, wysnuwając teorię o jakimś starym Uzdrowicielu/Trucicielu, który dawno temu zgubił daną miksturę - "W wysokiej trafie natknął się na małą buteleczkę. Nie wiadomo skąd wiedział, że to Liria." Przynajmniej takie jest moje zdanie.
No bo niby skąd ni z tego ni z owego wytrzasnąć przedmiot znajdujący się w ekwipunku? Ale to tylko moje mętne próby wyjaśnienia sobie pewnych zagadnień.

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simsy to gówniana fikcja, więc bez tego. Jeśli ktoś sobie coś wpisze do ekwipunku, to nosi to ze sobą, inaczej tego po prostu NIE MA i to jest problem tej osoby. Wyjątki to np. koce z konkursów, które mogą zostać zabrane w obojętnym momencie, ale na pewno nie zza pleców.
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda napisał:
Simsy to gówniana fikcja [...]

Zabolało... T_T XD

Mam pytanie: czy jedna osoba może jednocześnie szkolić kilka szczunów?
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirku, też w to grałam XD

Co do pytania... Jeśli nie ma absolutnie żadnego dorosłego psa, który by szkolił (ŻADNEGO), chyba nie ma wyboru w przypadku rodzeństwa - jeśli jest rodzeństwo, można wziąć więcej niż jednego szczeniaka. Ale takie szkolenie, szczególnie po reformie szkoleń, jest dosyć trudne do zrealizowania.

Irethe
Szczenię

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się chciałam zapytać, dlaczego Szczeniętom nie można od razu rozdzielić punktów otrzymanych za KP? Przecież rodzą się zdolne dzieci. xD Ale serio. Potem user zapomni... kiedy właściwie można wykorzystać te punkty?
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po treningu ma się do rozdania typowe 50 + punkty uzyskane za "szczenięcą" KP i ewentualnie rozdane od trenera z okazji przejścia szkolenia.
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przypomnijcie mi... xD
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim szczeniętom jest to przypominane na końcu szkolenia...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach