Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy system przyjmowania do Klanów
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 7:59 pm    Temat postu: Nowy system przyjmowania do Klanów Odpowiedz z cytatem

Tak, więc żeby przygoda na FS była ciekawsza, mam dwie propozycje co do nowego systemu przyjmowania do Klanu psów.

1) Według mnie lepszy. KAŻDY jest po zarejestrowaniu i złożeniu KP samotnikiem. Sam musi zapracować na choć najniższe miejsce w Klanie, jak i potem starać piąć się w górę.

2) Trochę gorsza i nie wszystkim się może spodobać. Otóż Klan dobierałby sprawdzający KP - patrząc po historii, charakterze... a także innych czynnikach. User mógłby ewentualnie zaproponować jakiś Klan, a wtedy sprawdzający przy wahaniu - wybrałby pewnie ten proponowany.

Czekam na wasze opinie.

Wasza kochana/znienawidzona Bezia.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:45 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi sposób nie przejdzie. Wiem to z doświadczenia. Ograniczany użytkownik to nie zadowolony użytkownik.

A pierwszy bym zmodyfikowała odpowiednio, a mianowicie: na starcie nie jest się samotnikiem a rekrutem/adeptem w wybranym Klanie i od tego momentu trzeba się wykazać, by wspinać po szczeblach hierarchii.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem przeciwko drugiemu wariantowi.

Co do pierwszego, może nie uwierzycie, ale chciałam napisać to samo, co Haiku; jeżeli ktoś chce być w klanie, może być od razu, ale trzeba by zmodyfikować system rang, by pies mógł wspinać się coraz wyżej.

Meretsenger

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi nieee, ale za to pierwszy tak jak napisali Ruda i Haiku, w wybranym klanie od zera : ))
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za pierwszym pomysłem.
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pierwszy pomysł może być... to jak Rydz mówi, trzeba zmodyfikować rangi. Żeby było parę w każdej dziedzinie.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem straszliwie zamulona... Ma ktoś jakąś propozycję modyfikacji rang? Próbowałam zebrać je w grupy, ale wychodziło tylko z militarią.
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przepraszam... bardzo was przepraszam, ale nie mogę się zgodzić. Jestem po prostu na nie jeżeli chodzi o pierwsze, i drugie też.

Chyba, że powiedzcie mi, ile trwałby taki Awans?

I od kiedy to będzie> Czy znowu trzeba będzie się zapisywać, i od nowa ta sama gadka?

Nie wiem. Może jak będę wiedziała wszystko, w tedy ustalę, czy jestem za.

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję coś takiego.
Właściciel nowego członka jakiegoś Klanu wybiera sobie jeden kierunek: Militaria, Dyplomacja.., Pomoc, Inne, Niedorośli.
Przy dwóch ostatnich nie trzeba dodawać żadnej nowej rangi. A władza byłaby zupełnie nieosiągalna dla nowych.
Natomiast przy:

Militarii:
Nie mogę wymyślić jakiejś sensowej nazwy dla tego kierunku. Przychodzi mi do głowy jedynie: Świeża Krew - I ten pies szkoliłby się na jedną z czterech rang w tym kierunku. Przypatrywałby się psom z jego wybraną rangą, byłby on od prac, których nie chce się wykonywać innym. Dodatkowo pies, który startuje na rangę Wojownika, starałby się od razu o wolną rangę Kapitana.

Dyplomacji,..,:
(Dla Dyplomat oraz Posłańca)- Rozmówca -Pies, który uczy się rozmawiać z obcymi w trudnych sytuacjach uczy się również, jak należy unikać konfrontacji oraz złapania przez członków innych Klanów.

(Dla Szpiega oraz Łowcy)- Szpicel -Pies, który chodziłby na polowania i zwiady z osobnikiem z daną rangą. Na polowaniu wypatrywałby zwierzynę i ew. pomagał w jej schwytaniu, a na zwiadach szedłby z tyłu i obstawiał plecy.

Pomocy:

-Młodszy Pomocnik - Pies podlega wszystkim rangom z kierunku Pomocy oraz Przywódcy. Jest przysłowiowym "Przynieś, podaj, pozamiataj". Po określonym czasie wybiera on sobie wybraną Rangę.

Dodatkowo wraz z pomysłem proszę o zmienienie w tym temacie wyrazu "Oraz" na "Inne".
Powrót do góry
Arieth
Uzdrowiciel

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł Białej nie jest zły... Ale ja mam do zaprezentowania coś innego, nad czym trudziłam się długo, a do tego kochany Rydzyk i Miria nie zamierzały mi nie przeszkadzać xD

A oto i nowy system rang by Beza :

Bez rozwijania
Szczeniak -> Uczeń -> Członek Klanu/inne rangi

Kariera militarna
Szczeniak -> Uczeń -> Wojownik/Strażnik więzienny*/szpieg* -> Berserkek -> Kapitan/ Zabójca -> Asasyn**
• * Gdy pies poświęci się temu zadaniu – nie może osiągnąć rangi Berserkeka, Ew. potem Kapitana/Zabójcę.
• **Częściej na Asasynów wybierani są Zabójcy.

Kariera dyplomatyczna
Szczeniak -> Uczeń -> Posłaniec -> Gryzipiórek -> Dyplomata -> Zarządca

Kariera medyczna
Szczeniak -> Uczeń -> początkujący Uzdrowiciel -> Pomocnik Uzdrowiciela -> Uzdrowiciel

Inne rangi
Takie jak Opiekun Szczeniąt albo Łowca. Osiągane są po uczniu. Zastępcą i Przywódcą może zostać każdy dorosły pies.

Opisy nowych rang:

Berserkek (10) – Wyróżniający się wojownik, postrach pola bitwy. Gdy blisko mu do śmierci zwykle wpada w bitewny szał – nieważne jest jego życie, byleby ukatrupić jak najwięcej wrogów.
Asasyn (1) – podlegający wyłącznie Przywódcy, snuje parszywe plany przeciwko wrogim klanom. Jest przełożonym Zabójców, którzy są na jego usługi. Do tego niezwykle sprytny, prawie perfekcyjny skrytobójca. Zwykle skryty, trudno nawet poznać jego miano.
Gryzipiórek (5) – zagłębiający sztukę dyplomacji pies, który swe prace pisane czy mówione prezentuje Dyplomacie, który je ocenia. Etap przejściowy do osiągnięcia rangi Dyplomata.
Zarządca (1) – nadzoruje sprawy dyplomatyczne klanu. Zajmuje się najważniejszymi misjami dyplomatycznymi, przydziela Dyplomatom misje i czuwa nad edukacją psów kształcących się w kierunku dyplomacji.
Początkujący Uzdrowiciel (nieograniczone ) - ,,pies na posyłki”. Jeśli Uzdrowiciel lub jego Pomocnicy potrzebują jakiś ziół – jest to jego zadanie. Dokształca się w kierunku medycyny.

Zmiana znaczenia rang :

Pomocnik Uzdrowiciela (3) – są to psy, które biegle opanowały sztukę leczenia, ale nie osiągnęły takie poziomu, by zostac klanowym Uzdrowicielem. Pomagają mu z wszystkich sił.

Miria
Przywódca

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arieth napisał:
Pomysł Białej nie jest zły... Ale ja mam do zaprezentowania coś innego, nad czym trudziłam się długo, a do tego kochany Rydzyk i Miria nie zamierzały mi nie przeszkadzać xD

Dlaczego ja nie jestem kochana? :< *idzie się wypłakać*
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pomysł bardzo mi się podoba, tylko niezbyt podoba mi się to:

Cytat:
Zastępcą i Przywódcą może zostać każdy dorosły pies.

Oznacza to, że każdy NOWY w Klanie może zostać Zastępcą, Przywódcą..?
Powrót do góry
Arieth
Uzdrowiciel

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała - w sensie, że jak go wybiorą inni członkowie Klanu. A wiadomo, że to nie jest zbyt proste.
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby jestem za, ale tylko wtedy, gdyby musieli to robić nowi członkowie. Bo na przykład jeśli Irysek jest Uzdrowicielem i nagle przestanie nim być, to dla mnie jest to chaos xD

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:45 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Biała

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arieth napisał:
Biała - w sensie, że jak go wybiorą inni członkowie Klanu. A wiadomo, że to nie jest zbyt proste.

Aha.. Dobra, rozumiem..

I ja również bym prosiła, żeby robili to nowi członkowie..
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach