Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedział zoologiczny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sahara

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 7:27 pm    Temat postu: Przedział zoologiczny Odpowiedz z cytatem

Dorosłe psy, ponieważ są dzikie, zakazują przebywać tu szczeniakom. Nie chcą, by ich młode przyzwyczajały się do przeróżnych zabawek i psiej karmy, lecz młode gdy nie ma dorosłych zakradają się tu, by się pobawić. Gdyby ktoś ich nakrył czeka ich kara. Chyba, że zdołają uciec starszemu psu, co jest raczej niemożliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:00 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Travis

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Travis wprowadził się tu jeszcze przed nocą. Znalazł w przedziale zoologicznym miły kąt, do którego zaciągnął sobie koszyczek dla psów. Obok niego ma pełno smakołyków i rozsypanej karmy. W przedziale znajduje się bardzo dużo zabawek, którymi się często bawi. Trav ma dwie małe miski. Są one glazurowane i zawsze pełno w nich wody i karmy. W jego mieszkanku jest bardzo dużo akcesoriów dla psów: od smakołyków po szekli, kagańce, a nawet sanie do ciągnięcia. W sklepiku są jedne sanie, na które mały często wskakuje i się bawi.

Dodane po 15 godzinach 20 minutach:

Travis obudził się w swoim koszyczku bardzo wyspany. Cieszył się, że jest tu, w swoim ukochanym Filestorm. Spędził tu jedną noc i już kocha to miejsce.
- Jestem taki szczęśliwy - powiedział.
- Tak, tu zostanę. Może pójdę trochę pozwiedzać? - zamilkł i zastanawiał się.
- Nie - mruknął. - Jeszcze tu trochę zostanę.
Mały zaczął rozglądać się po sklepie. Znalazł swoją ulubioną karmę, ze starego domu. Od razu próbował przegryźć opakowanie, zajęło mu to trochę czasu, jednak po wielu zmaganiach udało mu się dostać do dziesięciokilogramowej paczki z karmą. Od razu zaczął jeść "aż mu się uszy trzęsły". Gdy się najadł, podszedł do lekko kapiącego kranu i napił się wody. Przyniósł swoją glazurowaną miskę i nalał do niej wody. Gdy mały się najadł znalazł swoją ulubioną zabawkę, którą nazywa "Pan Marchewa" i zaczął się nią bawić. Oto mały Yorczek prowadził beztroskie życie w Sklepie Zoologicznym. Nie chciał, aby mu ktokolwiek przeszkadzał. Był w Psim Raju.
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy weszła dostojnym krokiem do sklepu.
To w takim miejscu są zabawki takie jak moja dynia...- pomyślała.
Nagle zauważyła ze coś przemyka między półkami. Nastroszyła się i zawarczała. Ale nagle zobaczyła, ze to tylko mały, niepozorny York.
Co za szur..- pomyślała i zaśmiała się gardłowo.
- Witaj- mruknęła do psa i zasiadła za kasą. Zjadła kilka smakołyków i wsunęła złotą obrożę z miniaturowymi kłami.
- Idealna- mruknęła i uśmiechnęła się do małego.
- Jesteś samotnikiem, prawda?- zagadnęła.
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieniste Kły - pomyślała Aisha.
- Och, witaj. Widzę, że mierzysz obrożę.
Po chwili podeszła do stojaka i włożyła na siebie niebieską obrożę ze złotym napisem "Angel in my eyes". Piękna i dobry rozmiar!
- Mam nadzieję, że nie masz wobec mnie wrogich zamiarów?!- spytała suczka Czarną.
Powrót do góry
Micky
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doberman bezszelestnie wszedł do przedziału. Zaczaił się za półkami oglądając Samotnika, Jasnego Ślepia oraz Cienistego Kła.
Powoli zaczął się skradać ku Jasnemu Ślepiu. Szybko lecz cicho wskoczył na wysoką półkę z karmą.
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mój Boże, weź mnie ty nie strasz, bo oberwiesz, a uwierz byłam szkolona w policji i jestem starsza!- krzyknęła Aisha do Morlocka.
Powrót do góry
Micky
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeskoczył z półki i zaczął okrążać owczarka.
- W walkach psów zabijałem starszych, młodszych i to o wiele lepszych od ciebie - kłapnął w jej stronę kłami. - A tak po za tym...im starszy tym gorszy - zaśmiał się.
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A ja myślałam, że z ciebie dżentelmen, no ale cóż...- powiedziała i zawyła tak głośno, że ściany się zatrzęsły. - I jak byś nie zauważył, jestem od ciebie większa, bo jestem wilczarzem!- dodała.

Ostatnio zmieniony przez Aisha dnia Czw Maj 27, 2010 5:24 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Micky
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wydaje ci się - wyprostował się i był już większy od owczarka.
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A w sprawie dżentelmena to ja dalej stoję- powiedziała Aisha i po chwili obnażyła kły i wystawiła pazury. - Ale idę do Rival`a po coś ważnego.Żegnaj Cienisty Kle.
Powrót do góry
Micky
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obnażył kły. Przewrócił suczkę i wbił jej kły w brzuch. Odskoczył na drugi koniec przedziału. Zerkając na przestraszonego szczeniaka wybiegł z przedziału zostawiając krwawiącą Aishę. [zt]
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Osz ty!- krzyknęła Aisha i skoczyła na Morlocka, raniąc mu całe plecy.
- I co?!- zaśmiała się szyderczo suczka. Jak byś nie wiedział, suczek się nie bije, głuptasie!
Po chwili rzuciła się jeszcze raz na psa i gryzła go w szyję.
- I co padłeś?!- spytała głośno Aisha.
Powrót do góry
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amy zerwała się, skoczyła na Morlocka, przeturlała się z nim pod szafki, broniąc Aishy. Wstała, warknęła i syknęła do psa:
-Zachowuj się! I to ty mówiłeś, żeby Carley się uspokoił? Co z ciebie za pies? Przynosisz wstyd klanowi! Idź już lepiej do zamku! Inaczej to ode mnie oberwiesz! Szkoliła mnie Annabeth...idź już!- fuknęła i stanęła koło Aishy.
- Wybacz mi jego zachowanie. Ma małe problemy z nerwami, i sam nie wie czego chce ostanio... - spojrzała na niego. - Po co się na nią rzuciłeś, głuptasie? Potem będę chciała z tobą pogadać na wrzosowiskach.
Powrót do góry
Aisha

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dziękuję ci. Przybiegłaś w samą porę. Miałam go już porywać, ale on się na mnie bez powodu rzuca!- powiedziała Aisha.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:00 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saka Akimuchi
Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Proszę- uśmiechnęła się do suczki. Była bardzo sympatyczna.- Co tam u ciebie?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach