Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskusje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Wyprawy -> Wyprawa Górskimi Szlakami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 1:59 pm    Temat postu: Dyskusje Odpowiedz z cytatem

Temat Offtopowy polegający na dyskusjach o wyprawie. Co się wam podoba, co nie. Tutaj możecie się ekscytować, co się stanie z daną postacią, jeśli coś zrobi :3 Takie o.
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:01 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę wiedzieć... o co chodzi z osobnymi tematami i jednym ogólnym?
Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ na początku spotykamy się na polanie, po czym Iris każdemu wskazuje jego ścieżkę. Czyli-każdy z was idzie własną drogą, acz każdy przy odrobinie szczęścia i łyżce rozumu dojdzie pod koniec do tego samego miejsca. I wtedy pojawi się nowy temat. To chyba tyle.

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanko.. Czy Iris pójdzie ze wszystkimi do ich dróg.. Ona się podzieli na sześć kawałków..?
Powrót do góry
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Sami będziecie musieli sobie poradzić, chociaż możliwe, że od czasu do czasu na waszej drodze pojawi się nie kto inny, a Iris.

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nigdzie nie ma drogi Pretty? A się zgłaszałam, i nigdzie nie ma Sad. I! Alasca teraz nie może być na komputerze, więc chyba w wyprawie nie będzie uczestniczyć. Jeżeli tak by się stało, że mojego zgłoszenia nigdzie nie będzie, Pretty może iść za nią.

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się wtrącać, bo Iris zarządza wyprawą, ale: Pretty, nie ma cię na liście i nigdy nie było, bo jest tylko notka, że Artheria została wykluczona za nieodpisywanie. Nic o tobie. A co do zamiany z Alascą, to pozostawiam decyzję Iris.
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Sro Sie 03, 2011 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm. Ja w sumie też byłam pewna, że Prett jest uczestniczką wyprawy, ale specjalnie zajrzałam do tematu z zapisami( http://filestorm.mojeforum.net/viewtopic.php?t=664 ) , i nie było tam żadnego twojego postu. Jeśli tylko dasz mi linka do postu z zapisem, to chętnie zmienię Alascę na Pretty.

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Sro Sie 03, 2011 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, to mnie zatkało...
Przecież pamiętam, jak się zgłaszałam.
Szukałam tego postu, przejrzałam nawet (prawie) całe archiwum, i nic. To ja nie wiem, gdzie mógł podziać się ten post.

Ale mi szkoda, ba chciałam brać udział w wyprawie Sad . idę jeszcze poszperać, ale wątpię, że znajdę.

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)

Powrót do góry
shizu
Gość

PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem pewna, że widziałam zapis Pretty. Co jak co, ale ja am dobrą pamieć wzrokową. Jestem zdziwiona, że nie ma zapisu.

//Wybaczcie za niezalogowanie ale to tylko takie chwilowe wejście na internet.//
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie znalazłam...
Ale skoro sama Ty, Iris byłaś pewna, że się zapisywałam, a Shiz to potwierdza, a ja dokładnie pamiętam, że się zapisywałam, to tak rzeczywiście było. Ale głos pozostawiam Tobie. Już odzwyczajam się od wyprawy.

(to Florabelle mówiła mi, bym napisała na wyprawie, więc myślę, że ona też czytała mój post z zapisem)

Powrót do góry
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale w tym wypadku nie mogę cię dodać do listy.

Maine galeria.
To tesh.

¤¤¤¤
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ze się jeszcze wmieszam, ale mi też się coś kojarzy, że Prett była zapisana.. ^.^
Powrót do góry
K9
Strażnik w.

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również nie wydaje się, by Pretty, która w okresie zapisów była bardzo aktywna nie złożyła zapisu do udziału w wyprawie. o.O

"Nie pisze jak Bóg, kto nie cierpia? jak pies."
        Marie von Ebner-Eschenbach

"Problem ze ?wiadomo?ci? polega na tym, ?e twoja przesz?o?? zawsze ?yje gdzie? w tobie. Je?li zap?dzisz psa do k?ta i przestraszysz go, to wyjdzie z niego wilk i ci? pogryzie."
        Jonathan Carroll
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:01 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irethe
Szczenię

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prett, a przypadkiem nie zrezygnowałaś na rzecz Alasci/Shizuku? Tak się pytam. Trzeba wszystko rozważyć. xD
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Wyprawy -> Wyprawa Górskimi Szlakami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+5 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach