Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciasteczko

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciasteczko

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 5:10 pm    Temat postu: Ciasteczko Odpowiedz z cytatem

Imię:

Sprawia wiele problemów i brzmi niepozornie, Ciasteczko lub Ciacho.

Słabsza, ale za to mądrzejsza i bardziej odpowiedzialna! Suczką być ja!

Jestem gówniarą, ale wisi mi to. Półtora roku na karku.

Rasa:

Uwierz mi, ze ona nic nie zmienia, mimo to, ze jestem mała jak niektóre szczeniaki. Pinczer.

Wygląd:

Ciastko jest małą, na prawdę małą suczką. To wnerwiające, gdy więksi od niej, biorą ja za szczenię. Ma czarne, krótkie i gładkie futro, z brązowymi odznaczeniami. Oczy ma jak dwie czekoladki, z niespodzianką w środku. Ma krótkie, aczkolwiek ostre pazurki. Jej ogon jest przeciętny dla tej rasy, szczupły i nie za długi. Uszy ma czasem to stojące, czasem oklapnięte, To zależy od jej nastroju.

Charakter:

Ciacho to wolny duch. Robi to co chce, kiedy chce i ogólnie wszystko na co ma ochotę. Chętnie wysłucha rad i przestrzeżeń innych, ale i tak pójdzie ścieżką sąsiada, niż gdyby miała tworzyć własną. I to czasem okazuje się jej zguba, gdyż czasem, gdy na kogoś liczy, ten "ktoś'' okazuję się zwykłym oszustem. Nienawidzi gdy kpi jej się z jej wzrostu, ale on ma swoje plusy, o tak. Można się wciskać w różne dziury, i robić uniki w czasie walki. Zresztą małe pieski są szybkie i zwinne, a taka jest także Ciasteczko. Jest ona ciekawą zagadką i pouczeniem, ze wzrost i imię to nie odzwierciedlenie charakteru.

Historia:

Już przed narodzinami Ciacha, można by powiedzieć, że czekało na nią naprawdę ciekawe życie. Urodziła się w znanej hodowli Pinczerów, które od lat były zwycięzcami w wystawach. Suczka nie znała swego ojca - pokrycie odbyło się przez psa z innej hodowli, ale jej matka, Cho była wspaniała. Nie opuszczała jej ani na kro i cały czas trzęsła się nad nią. Dzieci jej właścicielki bardzo pokochali córeczkę Cho, gdyż było to jej pierwsze szczenię. Gdy była mała, była słodka i krucha, toteż nazwano ją dość nietypowo - Ciasteczko. Jest to dobre imię jednak tylko dla szczeniąt, ale przecież Ciacho musiała w końcu dorosnąć! Już w wieku kilkunastu tygodni, Ciasteczko wzięła udział w swojej pierwszej wystawie - zajęła drugie miejsce. Mały pies, w wielkim świece. Jednak nie marzyła jej się nuda na wystawach. Chciała ganiać ze freesbie i patyczkami, ganiać koty i niszczyć kwiaty w ogrodzie. Nie! Takie życie nie było w jej stylu. W wieku sześciu miesięcy, wymknęła się z domu. Nie było łatwo. Jednak udało jej się po kilku miesiącach trafić do Filestorm.

Inne: Kurczę, nie wiem jak się odmienia Ciasteczko x3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:04 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciasteczko napisał:
Inne: Kurczę, nie wiem jak się odmienia Ciasteczko x3

M. Ciasteczko
D. Ciasteczka
C. Ciasteczku
B. Ciasteczko
N. Ciasteczkiem
Ms. Ciasteczku
W. Ciasteczko!

Nie brzmi jak imię żeńskie, ale odmienia się jak Słoneczko, a to spotkałam jako imię <3

Za Kartę Postaci masz dodatkowe pięć punktów.

Jeszcze się zapisz.

Akcept.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach