Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kroniki

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Kroniki Klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biała

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 6:21 pm    Temat postu: Kroniki Odpowiedz z cytatem

Kronikarze:[/b
- K9,
- ?

Kroniki Klanu Cienistych Kłów... Jeśli je oglądasz, to zapewne zainteresowała cię demoniczna siła i zły charakter psów, które rządzą Cienistą częścią Filestorm. Zapraszam...

Kronika Klanu Cienistych Kłów jest piękną, masywną księgą. Pożółkłe kartki i ich specyficzna woń mówi nam, ileż to już czasu upłynęło... Zielona, skórzana oraz zakurzona okładka starannie ozdobiona jest przeróżnymi złotymi wzorami z majestatycznym napisem w na środku "KCK". W dolnym prawym rogu, w tonach kurzu, odciśnięta jest łapa wielkiego psa, który zaprowadził Klan Cienistych Kłów na sam szczyt - [b]Rudej...

26.02.2011.
Zebranie klanowe

Nie walczymy, nie działamy... Nic nie robimy. W końcu postanawiam wyrwać nas z tego stanu i staję z Rudą do walki o stołek Przywódcy. Nie mogę na to pozwolić. Siedzimy bezczynnie i nic nie robimy... Przychodzę jeszcze przed zebraniem - jako pierwsza. Mam nadzieję, że otworzę im oczy, że mnie zrozumieją. Nie potrzeba było dużo czasu, żeby zebrać większość klanu. Wszyscy puszczają mi wrogie spojrzenia... Wtedy już poczułam, że oni nie zniosą zmian i uważają rządy Rudzielca za najlepsze i wymarzone. W końcu Annabeth pozwala mi przemówić. Zwracam się w dosłowny sposób, próbuję otworzyć im oczy... Mówię, co leży mi na sercu, jeśli w ogóle je mam. I co? Zostaję wyśmiana i wyszydzona. Nikt nie zamierza mnie słuchać, od razu są protesty. Zachowuję honor, odpowiadam im, ale nie szczędzę ostrych słów. Jedynie dwa psy... Jako tako przyjmują to, co mówię. Nadchodzi czas głosowania. Prawie wszyscy przechodzą na stronę Rudej. Orchidea van Negro Rosa wstrzymuje się, nie biorąc niczyjej strony. Nawet wyraża chęć, bym została, lecz ja... Czuję się totalnie przegrana, a raczej - wściekła na ten klan. Decyzję podejmuję szybko - odchodzę. Chyba już więcej nie zobaczycie tu wpisu spod mojej łapy...

Bezimienna

1.04.2011.
Ruda coś kroi...

I tak jak planowaliśmy... Członkowie Klanu Jasnych Ślepi siedzą w zimnych i mokrych klatkach. Obecnie uwięzionych jest pięciu osobników z wrogiego klanu. Jeszcze nikt nie wie, co Ruda planuje, ale wiadomo, że to będzie coś wielkiego! O tak... Na pewno! Ślepia mogą się już poddać. Ale nie... Damy im szansę, niech pokażą, co potrafią... A wracając do tematu...
W naszej grocie, jak wspomniałam, jest pięć PÓŁŻYWYCH psów. To dobrze... Jak Ruda podejmie jakieś większe działania, oczywiście zrobię wpis. I postaram się nie oszczędzać papieru...

Biała

20.05.2011.
Wielkie zmiany i katastrofa

A więc dokładny oraz dobrze przemyślany plan Rudej okazał się klapą. Więźniowie uciekli, choć wszystko było pod kontrolą - tak nam się przynajmniej wydawało.
Jaśni jeńcy zostali przeniesieni do specjalnych, zamkowych pokoi, by tam można było zapewnić im opiekę lekarską i dobre warunki, jednak z niewyjaśnionych przyczyn zdołali uciec, a Ruda i ja - Biała, zostałyśmy zamknięte we własnych więziennych pokojach. Do dziś nie możemy znaleźć sprawcy tego wypadku, wiem tylko, że podczas tego pobytu w zamknięciu z Rudą i Naytiri coś w nas pękło. Ruda mówiła, uwaga, cytuję: "[...] Wszyscy pożałują, Biała. Zapamiętajcie to sobie. Wszyscy pożałują tego dnia i nie będzie nikogo w całym Filestorm, kto nie pozna mego imienia i związanej z nim przelanej krwi. Niech się strzegą. [...]".
W końcu po jakimś czasie drzwi od pokoju numer dwa otworzył Haiku, pies, który był Samotnikiem, potem został jednym z nas. Od początku nie byłam co do niego przekonana. Nie ufałam mu, a gdy jeszcze Ruda przyjęła go w nasze progi, po prostu nie wytrzymałam i straciłam do niej całą sympatię, szacunek i inne pozytywne emocje, jakie do niej żywiłam.
Po dłuższym czasie Ruda zwołała ostateczne dla siebie zebranie. Podczas tego zebrania z klanu odeszli Artheria i Haiku oraz... Sama Przywódczyni Kłów - Ruda. Po tym jakże szokującym wydarzeniu trzy psy chciały nagle być Przywódczyniami, a były to: Louve, Charlotte oraz Biała, czyli ja. Jednak nasz błogi spokój przerwała katastrofa.
Ktoś podpala nasze tereny! Cały zamek stoi w płomieniach, wrzosowiska również. Nie mamy Uzdrowiciela, a psy chorują... Nie wiem, jak dalej potoczą się nasze losy, ale bądźmy dobrej myśli!

Biała

20.06.2011.
Wymarłe Pustkowie

Jesteśmy dwójką psów o zupełnie innym spojrzeniu na świat, zła Biała i dobry Haiku. Kto by się spodziewał, że dwa wrogo sobie nastawione psy razem opanują potężny pożar spowodowany przez...

No właśnie! Przez kogo?! Sprawca podpalenia naszych terenów nadal nie został ukarany ani nawet odkryty. Niestety, całe nasze piękne wrzosowiska zostały doszczętnie zniszczone i spalone, szczęściem w nieszczęściu jest to, że udało nam się opanował ten niszczycielski żywioł, ale Uzdrowiciel będzie musiał stworzyć dla siebie nową siedzibę, bo po starej nic nie zostało...

Wiele się ostatnio działo, ale nie to, co jest najważniejsze... KCK ciągle nie wybrał sobie Przywódcy, co jest już nudne, a Ruda bumeluje sobie gdzieś na terenach wolnych. Klan Jasnych Ślepi stracił również swojego Przywódcę, tylko nie wiadomo mi, z jakich przyczyn... Zyskaliśmy nowego Uzdrowiciela - Limanthiel, ale czy kiedyś wybierzemy swojego lidera...?

Kto wie...

Biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:57 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Charlotte

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24.06.2011.
KCK odżywa

Po długiej przerwie w działaniach (nie licząc walki Białej z ogniem), KCK powoli odżywa. Ogień strawił większą część naszych terenów, a Szare Wrzosowiska zamieniły się w Wymarłe Pustkowie. Odważna i szlachetna członkini klanu, niegdyś Zastępczyni - Biała, zwołała właśnie zebranie w ocalałej Komnacie Spotkań leżącej w zachodnim skrzydle zamku. Czyżby to kontynuacja walki trzech suczek o stołek przywódcy? Co zamierza zrobić ta tajemnicza suka? Tego dowiemy się po zebraniu. Korzystną sprawą było zwerbowanie nowego Zabójcy - Meretsenger. Podsumowując: okrutne działania dawnej członkini Klanu Kłów, Rudej, bardzo osłabiły klan, który chyba czekał na cud, gdyż stał w miejscu. Rozprzestrzenianiu się ognia zapobiegła Biała wraz z Haiku. Zobaczymy, jak potoczą się losu spopielonego klanu Kłów.

Charlotte
Powrót do góry
K9
Strażnik w.

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

08.08.2011r.
NADZÓR

Jestem K9, strażnik cel więziennych o brudnym, choć jednocześnie fundamentalnie znaczącym pochodzeniu. Przyrzekłem wierność i lojalności Klanowi Cienistych Kłów, a moje słowo jest więcej warte niż każdy skarb.
Pierwsze, co ujrzałem po przybyciu na tutejsze ziemie była wszechobecna pustka, pokryta kołdrą z czarnej sadzy. Ogień, który trawił te tereny zdawał się zupełnie wygasnąć, a jednocześnie wciąż się tlić i budzić grozę. Wiem, kto tego dokonał. Wiem, kto pokonał najpotężniejszy z żywiołów. I wiem jakim kosztem.
Na czele Cienistej armii stoi Biała. Potężna suka, której imię bywa zwodnicze, jednak zapewniam, że nie ma w sobie nic z czystości i niewinności tej barwy. Nie wiem jak doszło do przejęcia przez nią władzy, ale wiem, że stało się to na długo po odejściu jej poprzedniczki - Rudej.
Kły mogą sprawiać wrażenie stada, które jest w rozsypce, lecz tym samym posiada niezłomnego ducha walki, którym z siłą i uporem szczycą się, wprowadzając w życie coraz to nowsze plany. Naszym celem jest zrujnowanie słabości, a uwielbienie dla potęgi, którą się stajemy z dnia na dzień, bez względu na to, czy nasze ziemie wyglądają jak powojenne pobojowisko czy nie...
K9

"Nie pisze jak Bóg, kto nie cierpia? jak pies."
        Marie von Ebner-Eschenbach

"Problem ze ?wiadomo?ci? polega na tym, ?e twoja przesz?o?? zawsze ?yje gdzie? w tobie. Je?li zap?dzisz psa do k?ta i przestraszysz go, to wyjdzie z niego wilk i ci? pogryzie."
        Jonathan Carroll
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Kroniki Klanu
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach