Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Calvana

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calvana
Szczenię

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 4:23 pm    Temat postu: Calvana Odpowiedz z cytatem

Imię:

Miej się na baczności, gdy je usłyszysz... Calvana.

Co nie zmienia faktu, ze i tak cię pokonam... Suczka.

Ważny czy nie, o wszystkim decyduje... Osiem miesięcy.

Rasa:

Nie zasłużyłeś na nią... Husky.

Wygląd:

Jestem sporym szczeniakiem. Moje grube i puchate futro jest białe, a uszy mam odstające i duże. Mój ogon także jest biały i puchaty, ale oczy mam bardzo śmieszne. Jedno jest niebieskie (rybie), a drugie brązowe. Fajnie, co? To mój znak rozpoznawczy. Jestem szczupła, ale moje futro mnie z lekka pogrubia... Pluć na to. Jestem śliczna i tak zawładnę całym Filestorm, nawet Rudą*!

Charakter:

- Calviu, kto to jest?
- Idiota.
- A ten?
- Idiota.
- A ta czarna suczka?
- Idiotka.
- A ty kim jesteś?!
- Idi... Szalonym Doktorkiem!

Z tego powodu, że Cal nie lubi mówić o swoich upodobaniach i charakterze, to zrobię to za nią. Jest szczera do bólu, o tak, łatwo można to zauważyć po rozmowie z nią. Jej dobrze skrywanym marzeniem jest zawładnięcie Filestorm i posiadanie wszystkich jako podnóżki... Czy może podłapki. Tak czy siak, jest też zimna, ale bystra jak na swój wiek. Łatwo przychodzi jej rozwiązywać zagadki, ale nie jest też geniuszem. Kto wie, może na jakimś spotkaniu z nią uda wam się nawiązać kontakt, ale na to szanse są praktycznie zerowe. Aha, i jest strasznie zarozumiała. Brr...

Historia:

Ano, nie jest długa, bo jestem jeszcze młodziutka. Urodziłam się w jakimś domu... Nie wiem, gdzie to było. I byłam jedynaczką. I strasznie mi się nudziło. To se poszłam w świat, ale nikt mnie nie polubił. Co za idioci. I sobie tak wędrowałam... I uczyłam się żyć. Polowałam na wiewiórki i ptaki. I wykradałam kury niczym biały lis! A potem dotarłam tutaj i poszłam do Kłów, bo to zły klan jest. I jest mega-ekstra-happy!

Inne: szum, szum... Zium? (Zdania w KP mogą być nieskładne, brzydkie, ale to powiedział szczeniak, więc... xD).

* Tak na marginesie to mówi zarozumiały pies.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:28 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę krótka KP, ale ja nie jestem od krytyki, tylko od akceptów. Ewentualnie. Tak więc akceptuję KP, ale pkt. nie masz.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach