Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

UWAGA: Konkurs
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 8:33 am    Temat postu: UWAGA: Konkurs Odpowiedz z cytatem

Uwaga, uwaga! Trwa konkurs dla Użytkowników forum Filestorm.

Na czym polegał będzie konkurs?
*Jest doprawdy prosty, nie wymaga zdolności artystycznych czy ścisłych umysłów. Nie trzeba niczego malować, myśleć nad zagadkami i obliczać jakichś zawiłych równań matematycznych. Nie, wystarczy mieć klawiaturę i znać alfabet. Konkurs polega bowiem jedynie na pisaniu postów! Osoba, która napisze powyżej dwudziestu postów fabularnych (jedną postacią) w tym miesiącu, ma szansę na nagrodę.

*Jakieś wymagania?
Niestety, ale nawet w tak błahym konkursie należy zachować pewne kryteria. Jedno minimum już znacie: dwadzieścia postów fabularnych. Lecz są i inne. Posty te nie powinny być zrobione na odczep się. Muszą choć w miarę zachowywać estetykę, zasady języka polskiego (ortografia, gramatyka, interpunkcja...) i nie mogą być krótsze niż trzy i pół linijki.

Kto może wziąć udział?
*Udział może wziąć każda osoba, tj. każdy Użytkownik forum. Macie problem, bo któraś z Waszych postaci jest zatrzymywana przez inną? Może po prostu została uwięziona lub nie macie pomysłu? Nic prostszego. Sama nie biorę udziału w tym przedsięwzięciu jako zawodnik. Chętnie służę pomocą każdej z moich postaci oraz tytułem MG i... MC, jeśli bardzo chcecie pobawić się w masochistów.

Jakie nagrody przewidujecie za wygraną i ilu może być zwycięzców?
*Wygrana to wielka tajemnica. Póla nagród wciąż będzie się powiększała, kiedy uznamy, że Wasze posty są tego warte. Jednak możecie być pewni, że to co znajduje się w naszej Tajemniczej Paczce jest warte zachodu.
Zaś zwycięzcą może zostać każdy, kto spełnia wymogi. Z dniem pierwszego czerwca Komisja wybierze osoby, których posty reprezentowały się najlepiej. Z nich wybierze lub wylosuje zwycięzcę. Jednak takowych może być wielu, nie tylko jeden. Każdy post zasługuje na naszą uwagę i bardzo chętnie nagrodzimy starania jak najwięcej Użytkowników!

A więc... Zawody czas zacząć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilith
Szczenię

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A trzeba się jakoś specjalnie zgłaszać? xP

Oh my!
Feels just like I don't try
Looks so good i might die
All i know is everybody loves me
Get down,
Swaying to my own sound
Flashes in my face now
All i know is everybody loves me
Everybody loves me
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie trzeba. Udział bierze każdy po prostu przez swą aktywność, a nagrody może zwyczajnie odmówić. Temat pozostaje zaś otwarty, aby można było zgłaszać wszelkie pytania.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wyniki mają ukazać się dokładnie po miesiącu - szóstego czerwca?
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki mogą pojawić się 7 czerwca, lub pierwszego dnia lata. Co wolicie?
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszego dnia lata? Fajnie brzmi xD
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem za 23 czerwca (dobrze rozumiem?). To co? Kiedy?

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopsz, więc będzie jak chcecie. Lecz ostrzegam, że może mnie nie być. Mam problemy, a poza tym wyjeżdżam na wakacje około pierwszych dni lipca. Jeżeli się nie zjawię, wybór postów przekazuję Rudej i Bezimiennej.

Według mojej wizji proszę oceniać, ot co. Są trzy kategorie, za które można zebrać maksymalnie po piętnaście punktów:

1. Polszczyzna
Ortografia, gramatyka, interpunkcja itd.

2. Kreatywność
Czyli to, czego post dotyczy. Nie chodzi przecież o to, by w każdej napisanej wiadomości pisać: "bardzo doskwierała mu ta choroba", "wciąż myślał o dolegliwościach", "nie mógł uśmiechać się, dręczony bólem". I tak po dziesięć zdań w jednym wpisie. O tym samym. Oczywiście, że w życiu każdego psa może być coś, co aktualnie jest wątkiem głównym. Jednak powtórzenia bez żadnych odbiegów nie są zbyt... pięknie przyjmowane.

3. Styl
"Poszedł se nad głupie morze, bo chciał pogadać z jakąś babą". Komuś jeszcze robi się niedobrze? Owszem, postać może posługiwać się własnym, wyjątkowym językiem itp. Jednak posty powinny być składne, schludne. Zawsze można rozróżnić to, co zostało napisane "na odczep się" od specjalnego, wyszukanego stylu.

Tak, dałam to Wam, żeby pokazać co będzie oceniane. Podwyższa to Wasze szanse. Nie wysyłam tego Bezimiennej i Rudej na pw, ale nie dlatego, że to pomyłka. Miłej zabawy. Smile
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To od kiedy posty są zliczane? *sprawdza, czy się kwalifikuje*
Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6.05-23.06

Rydzu, Beziu - tak a propos tych punktów za kategorie: nie muszą być ujawniane. Można podać jedynie zwycięzców. :3
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja podziękuję za ten wielki przywilej zaufania, Mirku. Nie ja wymyśliłam ten konkurs xP
Miria
Przywódca

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieważne. xD
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale nie. I tak sprawdzam posty na co dzień, nie orientując się, kiedy zostały napisane. I mam nadzieję, że ci zacznie chodzić ten internet xP
Miria
Przywódca

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra.

--

Ja też... T_T
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirku, jeżeli ty nie możesz, to ja mogę 23 ogłosić wyniki. Ale tylko jeśli ty nie możesz.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach