Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie reklamowe
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miria
Przywódca

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 9:57 pm    Temat postu: Opinie reklamowe Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o forum Filestorm? Jakie są Wasze opinie?
Piszcie śmiało. Pomożecie tym w reklamie forum, gdzie wykorzystane zostaną niektóre. z nich. Nawet niekoniecznie miłe.
A znając dobre i słabe strony, postaramy się może wprowadzić pewne ulepszenia, coś miłego... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:05 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja może się pierwsza wepchnę XD.
To, co mi się podoba:
-Bardzo podoba mi się atmosfera na forum. Każdy traktuje każdego, jak znajomego, insynuując: Można się tu dobrze czuć.
-Bardzo fajny i rozbudowany off top, dlatego wiemy więcej o sobie.
-Konkursy. Każdy może wykazać się wiedzą, i zdobyć zachęcające do brania udziału w konkurencjach- nagrody.
-Różnorodność kont. Mamy seksoholika, Psy dobre, złe, stare, młode, i przez to jest świetna zabawa.
-Statystyki. Sprawiedliwe ocenianie, jednak mam pewne zastrzeżenia. Więcej w minusach.
-Styl forum. Bardzo rodzinny, i ciepły.

To, co mi się nie podoba:
-Statystyki: myślę, że nie powinno dawać się punktów na KP. Co ma piernik do wiatraka? No i siła, i szybkość (chodź co do szybkości nie jestem pewna) powinno się zmniejszać po walce, a zwiększać po treningu?
-Nie wiem, czy tak się da, ale miejsca, gdzie naradzają się psy czyli np: komnata spotkań u kłów itd. powinny być zamknięte do ślepi itd. Widziałam to na innym forum. I to jest korzystne, bo obcy klan nie wie, co kombinują np: Ślepia itd.
-No dobra. Nic już nie mówię, i postanawiam poprawę. Max 3 wykrzykniki. Bo nawet za 3 dostałam uwagę (słowną).

Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę XD

Rodzina [ta, która jest, cho?by daleko]: Carley (wiem, ?e mnie obserwujesz, wiem, ?e gdzie? tu jeste?, cho? ci? nie widz? - kotku, jestem nadal dla ciebie), dzieci: Laurel, Lilith, Shizuku (musz? was broni?, by nic wam si? nie sta?o. Pod skrzyd?ami ochroni?, przed po?arem - i to za ma?o. Musz? odpowiedzialn? by?, by?cie si? na mnie nie skar?yli. Musz? czujn? by?, by?cie kolejnej straty nie prze?yli...)
Przyjaciele [ci, którzy s?, pomagaj?, ale nigdy go nie zast?pi?]: Alasca i Mey (ich pomoc jest bezcenna, jednak czasem ich nie doceniam...)
Wrogowie [ci, na których nie mog? patrze?]: wszystkie K?y.

Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrz, czas na mnie. C=

I tak:
Przyzwyczaiłam się już do tutejszej kolorystyki - już mnie tak nie rusza i nie irytuje, a wręcz mogę powiedzieć, że zaczęła mi się podobać, bo jest wyjątkowa. Jednak nagłówek wciąż jest tu piętą Achillesową. Ja rozumiem, że większe wygląda interesująco i dużo pokazuje, jak również to, że jesteście przyzwyczajeni, ale przez to, iż jest tak olbrzymi zajmuje mi prawie cały ekran monitora ( nie mówiąc już o tym, że na komórce zajmuje jeszcze więcej...;/) nie lubię go i wkurza mnie jeszcze bardziej niż na początku brzoskwiniowe tło. Moim zdaniem winno być węższe. Nawet o ćwierć niższe logo by już wystarczyło. No i napis... tragicznie widać. Ja rozumiem, że wygrało, ale... może druga tura 'przedletnia' z uwzględnieniem, by było nieco niższe? Będę wdzięczna.
Bardzo podoba mi się tutejsza atmosfera. Często bywa na forach tak, że ludzie wczuwają się w postacie tak mocno, że ich zachowania przenoszą na samych siebie, przez co czują niechęć do osoby, która gra wrogiem jej postaci. I to jest wielki plus tego forum, naprawdę. A znam się na forach i na ogromnej ilości przeróżnych for byłam.
Główną rzeczą, jaka rzuca się w oczy jako błąd w systemie są konta. Ja rozumiem, że każdy może pragnąć mieć kilka postaci, ale teraz doszło do tego, że jedna osoba może założyć i skasować trzy tygodnie w tygodniu, ponadto, nie mając z tego żadnych konsekwencji. Okej, fajnie, jeśli postać nic nie wnosi do fabuły, ale kiedy już zacznie być znana przez kilka postaci - nie powinno się jej likwidować ot tak. Dlatego byłabym za OGRANICZENIEM ilości posiadanych kont, jak również i tego, ile można się pozbyć w danym czasie i w dany sposób.
Ponadto, jestem przeciwna KASACJI kont, bez względu na wszystko, bowiem teraz pozostają brzydkie 'dziury' po dawnych postaciach. O wiele lepiej wyglądałoby forum, gdyby postacie trafiały do grupy "nieaktywnych" czy "umarłych", bez kasacji, co dałoby możliwość poznania przez nowszych (czyli tych, którzy nie są tu od zawsze, jak np. ja) postaci, których już nie ma. Zwłaszcza, że na tym forum nikt nie opisuje dokładnie swojej postaci w postach.
Jestem za tym, co proponowała Pretty, czyli zablokowanie dostępu do najważniejszych miejsc Klanu dla tych, spoza tego Klanu (np. blokada terenu Kłów dla Ślepi i Duchów). Jak nie wiecie jak to zrobić to Wam powiem.
Oprócz tego nie mam niczego do zarzucenia.
Ale mam jeszcze jedną pochwałę: Administracja tutaj jest FANTASTYCZNA. NIGDZIE nie spotkałam się dotąd z administracją tak prężną, aktywną i lubianą, jak tu, co da się zauważyć w tym, że administracja wypełnia pola profilu, jeśli się o nich zapomni (np. 'ekwipunek' za co jestem niezwykle wdzięczna ^^). Jesteście wspaniali! x3

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pretty napisał:
-Statystyki: myślę, że nie powinno dawać się punktów na KP. Co ma piernik do wiatraka? No i siła, i szybkość (chodź co do szybkości nie jestem pewna) powinno się zmniejszać po walce, a zwiększać po treningu?

Myślę, że ma to, że lepiej dawać punkty ludziom potrafiącym pisać. I nie jest dawane tylko za KP, ale za posty. I nie, nie powinny moim zdaniem. Walka to również swego rodzaju trening.

Pretty napisał:
-Nie wiem, czy tak się da, ale miejsca, gdzie naradzają się psy czyli np: komnata spotkań u kłów itd. powinny być zamknięte do ślepi itd. Widziałam to na innym forum. I to jest korzystne, bo obcy klan nie wie, co kombinują np: Ślepia itd.

Tak, da się. Jestem za.

Haiku napisał:
Jestem za tym, co proponowała Pretty, czyli zablokowanie dostępu do najważniejszych miejsc Klanu dla tych, spoza tego Klanu (np. blokada terenu Kłów dla Ślepi i Duchów). Jak nie wiecie jak to zrobić to Wam powiem.

Poproszę x3 Z biegiem czasu zapomniałam, jak to się robiło. Wiem, jak zmienić zezwolenia, ale nie tak.

Haiku napisał:
Jednak nagłówek wciąż jest tu piętą Achillesową. Ja rozumiem, że większe wygląda interesująco i dużo pokazuje, jak również to, że jesteście przyzwyczajeni, ale przez to, iż jest tak olbrzymi zajmuje mi prawie cały ekran monitora ( nie mówiąc już o tym, że na komórce zajmuje jeszcze więcej...;/) nie lubię go i wkurza mnie jeszcze bardziej niż na początku brzoskwiniowe tło. Moim zdaniem winno być węższe. Nawet o ćwierć niższe logo by już wystarczyło. No i napis... tragicznie widać. Ja rozumiem, że wygrało, ale... może druga tura 'przedletnia' z uwzględnieniem, by było nieco niższe? Będę wdzięczna.

A... Byłabyś zainteresowana wykonaniem takiego "letniego loga"?

Haiku napisał:
Ja rozumiem, że każdy może pragnąć mieć kilka postaci, ale teraz doszło do tego, że jedna osoba może założyć i skasować trzy tygodnie w tygodniu, ponadto, nie mając z tego żadnych konsekwencji. Okej, fajnie, jeśli postać nic nie wnosi do fabuły, ale kiedy już zacznie być znana przez kilka postaci - nie powinno się jej likwidować ot tak. Dlatego byłabym za OGRANICZENIEM ilości posiadanych kont, jak również i tego, ile można się pozbyć w danym czasie i w dany sposób.

Również za. Pomyślę nad wprowadzeniem ograniczenia przy najbliższej poprawie regulaminu.

Haiku napisał:
Ponadto, jestem przeciwna KASACJI kont, bez względu na wszystko, bowiem teraz pozostają brzydkie 'dziury' po dawnych postaciach.

Ostatnio staram się nie kasować x3

Haiku napisał:
Ale mam jeszcze jedną pochwałę: Administracja tutaj jest FANTASTYCZNA. NIGDZIE nie spotkałam się dotąd z administracją tak prężną, aktywną i lubianą, jak tu, co da się zauważyć w tym, że administracja wypełnia pola profilu, jeśli się o nich zapomni (np. 'ekwipunek' za co jestem niezwykle wdzięczna ^^). Jesteście wspaniali! x3

No dobra, rozkleiłam się x3 Dziękuję. Co do uzupełniania profilu... No, lubię mieć porządek i wiem, że niektórzy sobie nie dopiszą, a inni powiedzą: "ale sobie nie wpisałeś, to ...". To tylko przykład.

Dziękuję za opinie i zachęcam do wystawiania ich przez innych.

Skimo

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie komplementy od Samanty... hoho.

Anyway. Proponuję wprowadzić ograniczenie do 3 kont, i gdy ktoś robi tak, że non-stop se konta zakłada i usuwa, niech nie będzie miał możliwości posiadania tylu postaci, tylko zmniejszy się jego limit do dwóch za karę. Lepiej działać prężnie i przykładać się do mniejszej ilości kont niż walić w dziesięć. Wiem z dłuuugiego doświadczenia.

Po za tym, nie wiem, czy to napisać tu, czy gdzieś indziej, ale tak jakoś mi się przypomniało... Gdzieś jest napisane, że jak psy walczą, to mogą tylko 1 na 1, 2 na 2, etc. To jak dla mnie bezsensu, np przy pułapkach, zasadzkach albo czymś takim.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciw, jeśli chodzi o ograniczenie do trzech. Jeżeli ktoś ma dużo czasu i chęci na prowadzenie większej liczby postaci, zezwoliłabym na posiadanie na przykład... Pięciu? Na pewno nie więcej niż sześć!

Co do liczby walczących - zostało to usunięte jakiś czas temu, a przynajmniej odniosłam takie wrażenie Wink

Skimo

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem w ogóle przeciw posiadaniu większej liczby kont niż 5. Pięć to maks.

To może tak, że można mieć trzy konta, a do 5 za zezwoleniem administratora, który uzna, że użytkownik jest na tyle aktywny i zasługuje na tyle postaci, oraz tak przykłada się do swoich kont, że do kolejnych też?
Bo uważam, ze zezwalanie osobom, które co rusz zmieniają postacie, bo a to coś im w ich życiu nie wyszło, a to jakaś inna postać zginęła, a to znudziło mi się nim grać, to głupota.

A zachowanie takie jakie wymieniłam wyżej jest bardzo nieprofesjonalne.
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz ja!

No to tak.. Bardzo podoba mi się to, że prawie wszyscy się tu znamy. Nikt się nie wywyższa, nie ma jakiejś specjalnej obsesji na punkcie swojej postaci. Kolorystyka jest taka radosna. Nie tak teraz większość tych "emowatych" forów. Nie wyobrażam sobie innej kolorystyki. Podoba mi się ten system statystyk i zapisu.

Teraz to, co mi się nie podoba.. Jak dla mnie maksymalna ilość kont to 4-5, ale to już twój wybór. Trochę to denerwujące, że jeśli coś się na fabule dzieje, to ktoś wychodzi z tematu i jest... w nicości.. Ale na to to nic nie poradzimy. Denerwujące jest też, że tak wolno piszą posty... Ile my czekaliśmy na odpis w Komnacie o wybór przywódcy..? Confused

Ja jestem również jak Haiku i Pretty, za zablokowaniem dostępu.. Chociaż to chyba nic nie zmieni, bo większość ma konta w każdym klanie.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin został zaktualizowany.

Co do zablokowania dostępu, chcę tylko dostać opis od Haiku, jak się to robi, gdyż mnie samej wyleciało to z pamięci Wink

Skimo

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... a co z wiekiem postaci? Dodaje się co określony czas określony wiek, np co miesiąc pół roku albo co miesiąc trzy miesiące, czy wszystko idzie własnym życiem? Bo nie umiałam znaleźć o tym informacji, a moim zdaniem, to ważne.

Jeśli gdzieś jest, to przepraszam.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wyszło na to, że wszystko idzie własnym życiem, ale wszyscy się starzejemy, częstotliwość zależy od aktywności postaci. To ważne, ale nie ma tu określonego systemu. Obowiązkowo starzeją się np. rodzice i szczenięta, wtedy jednakowo... Miał być system starzenia się, ale do niczego nie doszło.
Skimo

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno być ustalone starzenie się. To zaburza czasoprzestrzeń, i to bardzo. Np spotykają się jakieś dwie postacie, powiedzmy w wieku 2 lat, a następnie spotykają się znów, jedna ma 6 lat i już nawet szczenięta odchowane, a druga ma ze 3 lata, bo użytkownik zapominał o wieku.

Moim zdaniem najlepszym przelicznikiem na forum dla psów jest właśnie jeden miesiąc realny = pół roku życia psa.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sądzę, że co ok. 3 miesiące winno dodawać się rok. Życie na Filestorm nie jest niewiarygodnie szybkie, by dodać pół roku co miesiąc.

A nowy nagłówek chętnie zrobię.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie o to chodzi... Przeciętnie aktywna postać starzejąca się sześć lat w ciągu roku? Jakoś średnio mi się to podoba. W każdym razie najwyżej zostanie założony temat specjalnie do ustalenia szybkości starzenia się, tutaj pozostawiając miejsce do wystawiania opinii reklamowych do wykorzystania przez Mirię.
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:05 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz ja? Dobra, naskrobię coś.

Plusy najpierw, o!
- Atmosfera. Ano, fajnie się z wami dogaduje, nowi użytkownicy mogą się szybko włączyć do swobodnych rozmów. Bo na niektórych forach widzę, że jest ,,ci co są dłużej to są ważniejsi, inni nas mało obchodzą". Tyle.
- Kolorystyka. Nie wyobrażam sobie innego stylu dla tego forum, o. Takie ciepłe, nie czarne jak większość tych co teraz. Mimo, że czarny jest bardzo fajny. xD
- Administracja. Bo fajna jest, o! Rudzia to pracuje za dwóch. No i team wie co ma robić, nie takie roztrzepańce jak ja. Skończę już zamiast wam schlebiać jeszcze długo. xD
- Rudzia wie, co jeszcze. Dlaczego mam słabość do FS'a xD

Minusy :
- Nu, może logo troszkę teraz ni pasuje. Ale, jak ja sobie coś ubzduram to minusów nie widzę. Więc kończę.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach