Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

FreeStyle

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FreeStyle

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:17 am    Temat postu: FreeStyle Odpowiedz z cytatem

Imię:

Znany jest jako FreeStyle, ponieważ free style to jego ulubiony taneczny styl.

Może brzydsza, może nie... Na pewno bardziej zdecydowana... Pies.

To już będzie około... Trzech lat.

Rasa:

Piękna rasa... Dalmatyńczyk.

Wygląd:

FreeStyle jest przykładem bardzo dobrze utrzymanego dalmatyńczyka. Ma mocną budowę, ale niemasywną. FreeStyle jest jednak hojnie obdarzony w pełne, śnieżnobiałe uzębienie oraz zestaw czarno-białych lub biało-czarnych ostrych pazurów. Pełno łat... Łaty! Łaty! Wszędzie łaty! To z pewnością rzuca się w oczy. Długi ogon, także w łaty! Uszy oraz szyja prawie w całości obrzucone czarnymi plamkami. Drugą rzeczą, która rzuca się w nim w oczy, to jego nad wyraz spokojny i miły wyraz pyska. Jego piękne miodowe ślepia biją dobrem, ciepłem i uczuciami.
A mówi się, że faceci nie mają uczuć...

Charakter:

Mój charakter nie jest dziwny...
Jestem grzeczny, zawsze miły.
Zawsze chętnie ci pomogę,
Choć zbyt siłą nie wspomogę.
Siła mięśni - rzecz to zbędna,
Ona nigdy nas nie zjedna.
Ja nie rzucam słów na wiatr,
Nie chcę wchodzić w twój kadr.
Jeśli mogę, chcę uzdrawiać,
Jeśli nie... Będę rozbawiać.
Kocham taniec, taniec, taniec,
Ale żaden "połamaniec".
Jestem uczuciowym psem,
Ty to wiesz i ja to wiem.
A więc...
Ty posłuchaj, taka rzecz:

...

Zamiast przeglądać demoty
Bierz się z Style'm do roboty! :-]

Historia:

"Przygarnięcie"

FreeStyle urodził się w bardzo dobrej hodowli. Był prawie najmniejszy z miotu. Po kilku tygodniach kupił go pewien pasjonat tańca w stylu wolnym. A Style był bardzo podobny do niego. Miał własny "psi styl". Zawsze robił wszystko oryginalnie i śmiesznie. Tak więc mały dalmatyńczyk od razu przypadł mężczyźnie do gustu, a on jemu.

"Nowy dom"

Początkowo FreeStyle nosił popularne imię dla psa - "Reks", ale to nie działało. Nie przemawiało do psa i właściciela. Ale zostało.
Gdy Style zadomowił się, razem zaczęli chodzić na lekcje tańca do nauczycieli. Chyba nie muszę mówić, że Style nie tańczył, tylko przypatrywał się wszystkim uczniom. Z całych sił dopingował swojemu właścicielowi. Dalmatyńczyk w końcu stał się jego inspiracją taneczną. Oczywiście, jak już wspomniałam, ulubionym stylem właściciela był styl wolny. Zawsze, gdy wypowiadał te słowa - "Free Style" - dalmatyńczyk od razu reagował i przychodził do swojego pana. W końcu odkryli! Mieli to! To właśnie tego imienia szukali dla niego. Tak. Tak wiec od tego dnia Reks nosił imię FreeStyle. Nareszcie.
Najlepsi przyjaciele spędzali dużo czasu razem. Trwało to... No, prawie trzy lata. Aż tu nagle...

"Koniec wszystkiego"

Niestety sielanka przyjaciół została przerwana i natychmiastowo zakończona po pewnym przykrym i bardzo trudnym dla obu stron incydencie...
Podczas zawodów Mistrzów Świata w Wolnym Stylu Tanecznym dalmatyńczyk, przyjaciele i rodzina naszego tancerza stylu wolnego dopingowali go z całych sił. Przeciwnicy byli naprawdę świetni. Pan Style'a nieco przecenił swe możliwości. I dla tego człowieka, to było albo zwycięstwo i wielka kariera lub przegrana i totalny koniec...
Niestety.. Właściciel FreeStyla przegrał i kompletnie się załamał. To był koniec jego jeszcze dobrze nie zaczętej kariery tancerza stylu wolnego.
Po powrocie do domu był tak wściekły, że po prostu... wyrzucił Styla, bo powiedział mu, że nie starał się go dopingować. Gdyby umiał mówić, starałby się go uspokoić i... przeprosić. Tak chciałby go przeprosić, mimo, że to nie była jego wina. Ale cóż.. Był tylko psem i nie potrafił mówić. Kilka nocy spędził na dworze. Nie chciał opuszczać tego domu, gdzie mu było ciepło. Jednak klamka zapadła i musiał w końcu odejść. Kochał dotychczasowy styl życia i kochał ich wszystkich. Jednak.. oni chyba nie kochali zbyt mocno jego. Odszedł..

"Nowy rozdział"

Po wielu dniach, tygodniach, miesiącach wędrówki, a raczej tułaczki, odnalazł Filestorm. Dokładnie poznał każdy z trzech Klanów. Cienistych Kłów, Jasnych Ślepi oraz Wieczornych Duchów. Jednak żaden nie przypadł mu do gustu. Jako iż miał własny styl, postanowił zostać Samotnikiem. A do tego... Samotnym Uzdrowicielem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:04 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie Ruda nie zabije, to masz akcepta i 5 pkt. do stat.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałaby ci się jakaś siedziba, co? Bo Samotny Uzdrowiciel bez siedziby to dupa, a nie Uzdrowiciel.

Akcept również.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach