Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oceń avatar

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biała

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 12:12 pm    Temat postu: Oceń avatar Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem, że Haiku stworzyła grę "oceń poprzednika" ale to trochę inne Wink

Oceniamy avatary i podpisy osoby wyżej.

Skala od 1-10 i mówimy, co się podoba, a co nie.
Dobrze?

Zaczynamy...

Ostatnio zmieniony przez Biała dnia Wto Kwi 26, 2011 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crush
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9/10. Odjęłam jeden punkt za napisy, które nie do końca mi podchodzą, i przesadzone oczy. Ale obróbka naprawdę urzeka, a krew wygląda idealnie Very Happy
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym proponowała dodać jeszcze ocenę sygnatury na podobnych zasadach. x3

Crush
Avatar: Błe. Nie lubię go, mimo że sama go robiłam i w ogóle, ale jakoś nie bardzo mi wyszedł. 5/10
Sygnatura: Tu zabrzmię narcystycznie, ale uważam to za jedną z najzajebistszych moich dzieł! <3 Nie mam nic do zarzucenia, mwahaha! 10/10

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, ze można też logo.

Haiku:

Av: Zdecydowanie wolałam tamten. Ale dam Ci 7/1o Ponieważ nie podoba mi się, że jest tu tylko kawałek psa i jest.. Za biało. Ale napis "Haiku" i ten łańcuch kolczasty jest zajebisty *-*
Podpis: Bardzo fajny. Jednak mało.. Dodaj te trzy ruchome obrazki! I powiedz, jak to robisz! ... xP 6/1o Malutko..
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Nie chcę na razie dawnego avatara. Niebawem jednak pojawi się zupełnie nowy. A tamtego zmieniającego się obrazka nie wstawię, bo teraz nie pasuje. //

BIAŁA
Avatar: Zdecydowanie GENIALNY. Świetna obróbka, znakomity wydźwięk. Ja bym zapewne zrobiła zupełnie inaczej - niekoniecznie tak dobrze. Jednak bardziej podobała mi się jego pierwsza wersja: ta z czerwonym napisem dużym i bez małego. 9,5/10, bo te napisy...

Podpis: Zdecydowanie za duży! D8 Nie wiem jak u Was, ale u mnie zajmuje całą wysokość ekranu, co jest nieporządane, a wrećz nieestetyczne. Kolorystyka - pasuje do wystroju profilu i jest ciekawie zrobiona. Treść - również pasuje do Białej, ale osobiście nie trawię cytatu z O.N.A. ("Ja to ta co krzyczy..." itd.), bo przez dwa lata katowała mnie nim pewna Adminka z innego psiego forum i już mam go dosyć. Zaś obrazek - genialnie współgra z avkiem i, przyznam, że chyba wolę go od avatara, bo napisy są lepsze i bardziej widoczne. Ogólnie dam 8/10, bo gdyby nie długość to wszystko byłoby super.!

// Dopisz w pierwszym poście wzmiankę o ocenianiu podpisu. ^^

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haik: Lubię twój obecny avatar, ale tamten też mi się podoba. Jest super, pięknie, ale brakuje mi ramki... 9/10

Podpis mógłby być lepiej obrobiony. Nie podoba mi się, ale nie będę oceniać.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jałć. Śliczny. Nawet nie chce mi się rozpisywać o jego wspaniałości. 10/10.
Lavelay

PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Av : obrazek mi jakoś nie podchodzi. Nie będę oceniać w skali, bo sama nie wiem jak xD
Podpis : Pazurki są zajedwabiste.. xD 10/10 Tak jakoś mi się podoba.
Powrót do góry
Amore

PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na obróbce się nie znam, ale powiem tylko tak na oko:
Av: Piękny, jednak napisy takie małe nigdy mi nie podchodzą. 9/10
Podpis: 10/10! Kocham poezję. Sama wymyśliłaś? Piękne...
Powrót do góry
Crush
Gość

PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avatar: zupełnie mi nie podchodzi. Słaba ostrość i psujący efekt samochód z tyłu. Serduszka są w porządku, ale mogłyby być lepiej ułożone. Napis - czcionka taka średnia, zupełnie niezedytowany. Sprawia takie... dziwne wrażenie. Nie oceniam na 10, bo nie wiem... Loga brak.
Powrót do góry
Calvana
Szczenię

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9/10

Poza psa jest świetna, napis też, jedynie nie podchodzi mi ten..''Upiększacz" przy napisie. Całkiem fajny, o.

Podpis:

10/10

Równie świetny kadr, napisy są świetne. N prawdę kawał dobrej roboty.
Powrót do góry
Ethan
Członek Klanu

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avatar: bardzo mi się podoba, tylko mniejszy napis umieściłabym inaczej. 9/10.
Logo: urocze zdjęcie, jednak nie pasują mi zupełnie napisy. 6/10.

Teardrop in the fire
    Fearless on my breath

Nine night of matter
    Black flowers blossom

Zdj?cie_piosenka.
Powrót do góry
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avatar: Podoba mi się. Ładny, nie przesadzony, pasuje do psa. 10/10

Logo: Zgrywa się z avem, ale jakoś nie podchodzi jego położenie i wielkość. Ale obrazek i obróbka fajne. 9,5/10

Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Pią Maj 13, 2011 9:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Nie wiem jak to się stało, że nie poddałam swego cudownego nowego avka ocenie! D8 //

IRIS:
Avatar - Urocze zdjęcie, psiak bardzo ładny, a obróbka banalna i w umie to dobrze, bo jakoś nie wyobrażam sobie TEJ postaci w innej odsłonie. 8/10

Loga - nie ma.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eveline

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avatar - Jak dla mnie jest świetny. Mistrzowski jest ten dym w tyle, napis też dobrany. Piesek śliczny. I ma niezłą pozę. Jak do zdjęcia ^^
8,5/10
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach