Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Padme

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Padme

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:02 pm    Temat postu: Padme Odpowiedz z cytatem

Imię: Padme.
Wiek: 2 lata, ale po co to liczyć, to i tak do niczego nie prowadzi, tylko zbliża do śmierci...
Rasa: jestem niezwykła. Coś ci to mówi? Jestem mistyczna. Czy teraz już wiesz? Jestem Border Collie. Czy tobie wszystko trzeba mówić dokładnie?
Wygląd: wygląd to rzecz zwykła. Ta rzecz to tylko opakowanie do prawdziwego piękna. Wygląd nie jest niczym ważnym. Wygląd przemija, więc po co mi on? Po co mi to, że mam biało-czarne, puszyste futro? Po co mi smukła, lecz dość umięśniona budowa? W takim razie po co mi też moje czarne jak smoła oczy? Żeby każdy mógł się za mną oglądać i wytykać mnie palcami? Szydzić ze mnie i obgadywać mnie?
Charakter: charakter jest podstawą. Jest jak fundament budynku, jak woda dla ryby, jak powietrze dla ludzi, psów i potworów. Buduje wszystko, co niezbędne, ważne, pożądane. Mój charakter pozwolił mi odkryć siebie, świat, psy i ludzi. Charakter pomógł mi odnaleźć samą siebie. To, że jestem wredna, niczego nie zmienia. To, że jestem zawzięta, niczego nie zmienia. To, że jestem samotnikiem, niczego nie zmienia. To, że jestem tajemnicza, niczego nie zmienia, a może wszystko?
Historia: moja historia, mój przemijalny czas. Historię budujesz ty, ten pies oraz ja. Czas to zwykła jednostka. Rzeczy, które się stały, przeminęły, a wspomnienia, które nam pozostały, możemy wyrzucić. To i tak nie wróci. To, że się urodziłam w mieście zwanym Filestorm, w Klanie Jasnych Ślepi, nic mi nie da. Rodzice - Ethan i Ariedale - kiedyś odejdą i nic z nich nie zostanie. Mój brat Arieth, urodziliśmy się razem, lecz nie czuję z nim więzi, a jak odejdzie, co mi pozostanie? Rozliczne wspomnienia, smutek i płacz. Kiedy postanowiłam zacząć własne życie, daleko od Filestorm poznałam przyjaciela. Gdy szliśmy razem do Filestorm, by odwiedzić dawne kąty, by zakończyć dawne sprawy, przejechał go samochód i co dalej? Ja wróciłam, a on został. Już się nie spotkamy. A gdy nadejdzie dzień, w którym ja odejdę, wszyscy o mnie zapomną, zostanę sama, więc zacznę się przyzwyczajać...
Inne: mogę być pierwsza albo ostatnia, ale nigdy jedna z wielu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:03 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcept.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach