Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wiosenne logo FS - głosowanie!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 4:28 pm    Temat postu: Wiosenne logo FS - głosowanie! Odpowiedz z cytatem

Proponowane loga

Artheria - 1.
Artheria - 2.
Artheria - 3.
Artheria - 4.
Artheria - 5.

Biała - 1.
Biała - 2.
Biała - 3.
Biała - 4.
Biała - 5.
Biała - 6.
Biała - 7.
Biała - 8.
Biała - 9.
Biała - 10.

Florabelle - 1.
Florabelle - 2.

Iris - 1.
Iris - 2.
Iris - 3.

Haiku - 1.
Haiku - 2.

Ruda - 1.

Alasca - 1.

Angel - 1.

Zasady

1. Głosujemy jednym kontem.
2. Głosując, możemy po prostu napisać, które logo wybieramy, ale mile widziane są też uzasadnienia i napisanie, dlaczego odrzuca się jakieś inne.
3. Jeżeli uważasz, że wszystkie są beznadziejne, to nie głosuj.
4. Nie robimy tutaj Offtopu.
5. Nie liczymy głosów, nie dopingujemy, cierpliwie czekamy na wynik.

Osobiście również wyrażę swoją opinię.

Loga Artherii są praktycznie takie same, więc opowiem o nich razem. Wszędzie użyłaś tych samych czcionek, a szkoda. Są jak dla mnie za proste jak na logo, jeżeli wiecie, co mam na myśli. Zdjęcia są dosyć ładne, ale pozbawione edycji, po prostu wklejone jak leci. Ramka zwykła. Tylko jedno logo ma w napisie nawiązanie do wiosny - też szkoda. No i w mniejszych napisach można zauważyć, że litery "piętrzą" się. Duży napis jest albo umieszczony byle gdzie, albo nachodzi na ramkę. Są plusy - nie kole w oczy, jest w miarę przyjemne. Ale nie chciałabym, by ta grafika zagościła na Filestorm.

Teraz Biała. Dziesięć log różni się między sobą, więc polećmy po kolei.
Jedynka. Czcionki są beznadziejne, a żeby odczytać większy napis, muszę wytężyć wzrok (nie jestem przyzwyczajona do takich starych czcionek z manuskryptów i szczerze sądzę, że nie powinno ich być na tym forum). Zieleń trochę za jaskrawa. Wymiary mi nie paszą. Ramka... Mhm... Ciekawa.
Dwójka. Matulu. Brak ramki nie pozwala mi nawet na myśl o zagłosowaniu na to logo. Czcionki wyglądają paskudnie. Cień nadany jest jakoś paintowo, w ogóle całe logo tak wygląda. Mało tego, mniejszy napis pozbawiony jest polskich znaków. Najgorsze logo Białej moim zdaniem. Niestety.
Trójka. Ramka jest dosyć ciekawa i przyjemna, lecz, nie wiem, czy zauważyłaś - w dole i po prawej pojawia się pasek zdjęcia, nieprawidłowo nadałaś ramkę (czy ty ją, olaboga, rysowałaś?!). Napis trochę za wysoko. I jakiś taki... Nie wiem. Brzydki.
Czwórka i piątka. Moim zdaniem ładnie zedytowane zdjęcie i nadana tekstura czy co to tam jest. Podoba mi się bardzo. Napis "Czemu nie?" jest bardzo fajny, ale obrzydziłaś go, kiedy dodałaś "Wiosna?" - wygląda, jakby był obrzępolony jakąś gumką. Duży napis niestety psuje wszystkie moje ciepłe odczucia co do świetnej edycji fotki.
Szóstka. Coś mi się widzi, że nie ma ramki. Tekstura trochę kole w oczy, choć zdjęcie genialne. Gałąź (była czy dodałaś?) również wzbudza fajne skojarzenia. Napisy, niestety, znów do bani. A szkoda.
Siódemka. B A R D Z O fajne zdjęcie! Wymiary trochę nie teges, nie podoba mi się też nadana ramka z rozmytym tłem. Duży napis jest fajny, ale czerń i biel w ogóle nie pasują ani do forum, ani do obrazka. Mniejszy napis niewidoczny i z nadanym "przeniesieniem na prawo", co osobiście bardzo mi przeszkadza. Wolę wycentrowane lub samodzielnie edytowane położenie.
Ósemka i dziewiątka. W zdjęciu dosłownie K O C H A M te kwiatki, ale obroża na szyi tego psa jest trochę odrzucająca. Ramka bardzo ładna.
Napis "Wiosna" mogłaś sobie w ogóle darować, a napisowi "Filestorm" przydałaby się chociaż najmniejsza edycja - jakiś cień... Tekstury - dosyć okej szachownicę i obrzydliwy murek - od razu wywalam z pamięci. Gdyby nie one, loga wyglądałyby o wiele lepiej.
Dziesiątka. Jakaś dziwna. Brak ramki. Brak napisów. Nie lubię rasy tego psa xd I te dziwaczne niebieskie plamki...

Teraz Florabelle.
Pierwsze logo... Widząc te pieski, rzygać mi się chce z nadmiaru słodyczy. Nie wiem, jakieś takie przesłodzone mordy mają. Tekstura jest w miarę okej. Brak ramki niestety. Duży napis ujdzie, mniejszy też, ale temu mniejszemu mogłaś nadać czytelniejszy wyraz.
Drugie logo... Bardziej mi się podoba. Z N O W U brak ramki, no! xd Dlaczego? :3 Brushe jakieś wymuszone i rażące w oczy. Napisy ładniutkie!

Iris, zdjęcie, które wybrałaś, jest naprawdę śliczne. Niby proste logo, ale mnie bardzo się spodobało... No, mogłoby być ozdobniejsze.
To z fioletowymi kwiatami po prostu nie przypadło mi do gustu.

Haiku...
Jeden.
Jak na mój gust powinno być trochę większe. Ramka i napisy śliczne, chociaż ten większy umieściłabym bardziej w dole lub w górze, byleby nie nachodził na ucho psa. Zdjęcie bardzo ładne, szczególnie te czerwone kwiaty jakieś takie wiosenne są xd Pies mi trochę nie podchodzi, ale tak to logo bardzo fajne.
Dwa. Wymiary mi nie podchodzą. Ramka okej, chociaż fajniejsza pierwsza. Mniejszy napis ładny, chociaż inaczej bym go położyła. Zdjęcie fajne, chociaż... Te wymiary i ucięcie... Gdyby był pokazany większy kawałek zdjęcia, bardziej w dół - byłoby fajniej jak dla mnie. Duży napis w ogóle jakoś mi się nie podoba. Ale to mój gust.

Swoje logo omijam xd

Alasca. Ładna ramka. Fajna koncepcja. Okej zdjęcie. Ale, u diabła, mniejszy napis jakiś paintowy jest. Większy jest okej, ale umieściłabym go gdzie indziej. Te zdjątka jak z lodówki... Sprawiają, że na logu jest za dużo nawrzucane. Bez tekstury logo wyglądałoby lepiej. Miałaś fajny pomysł z tymi zdjęciami, ale moim zdaniem źle go wykonałaś.

Angel. Śliczne zdjęcie. Bez ramki, ale myślę, że przy drobnej sugestii z mojej strony byś to poprawiła. Wymiary średnie. Tekstura okej. Napisy bardzo mi się podobają, choć ta duża czcionka jakoś mniej.

Doszłam do końca i nie wiem, na kogo zagłosować.
Kurka... Nie ma loga, które dla mnie nie miałoby wad i które by mnie urzekło.
Trudno, po namyśle oddaję głos na pierwsze logo Iris. Najwyżej potem będę się za to biła po głowie pałką.

Ostatnio zmieniony przez Ruda dnia Sro Kwi 20, 2011 6:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:06 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddaję głos na pierwsze logo Iris. Nie będę wszystkich log tutaj opisywać, ale jednak wybrałam to, jak mi się zdaje - najładniejsze. Rud, twoje logo jest świetne, gdyby nie lekko jesienny klimat i kolejny naćpany psiak xD

Haik - jednak za małe wymiary, co mi nie pasuje...

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do kiedy głosowanie?
Ze swojej strony chcę przekazać, że miałam przygotowane kolejne loga, ale przedwczoraj wyłączyli mi neta, bo nasza opłata 'zawisła w banku'. Na razie korzystam z internetu w komórce, gdzie nie da się wysyłać plików.
A wymiary... Osobiście preferuję właśnie węższe.
Swój głos oddam potem, jak będę mogła przejrzeć propozycje (co aktualnie uniemożliwiają mi warunki).
Przepraszam.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najładniejsze loga to:

1 i 2 Iris oraz Angel.
Jeśli mogę głosuję na te trzy, jeśli nie to: Logo Angel.
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logo Rudzi.
Czemu? Jest urocze. Zdjęcie, choć obróbka też. Nie chodzi o psa. Widać małe kwiatki już rozkwitnięte, a także dopiero pąki.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Carantoc

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi faworyci: Haiku 1 oraz Angel 1.
Są cudne. Oba to piękne obrazki, które wyśmienicie pasują i są pięknie wykadrowane. A choć w pracy Haiku obróbka podoba mi się nieco bardziej, to z kolei obrazek Angel jest nieco ładniejszy xD
Powrót do góry
Florabelle
Szczenię

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie... drugie logo Haiku jest takie słodkie i zabawne! Głos na Haia! ;3
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie mam czas przejrzeć loga. x3
Osobiście uważam, że aktualne i poprzednie logo Filestorm to zdecydowanie przesadzone molosy, które nie wyglądają zbyt estetycznie, zajmując niemal cały ekran, a ponadto sprawiają tragiczny problem podczas przeglądania forum na komórce. Ja jestem zwolenniczką długich, ale niskich log, które są znacznie smuklejsze, cóż...
Postanowiłam wybrać najładniejsze logo spośród dzieł każdej osoby, jednakże wyboru ostatecznego dokonam pod koniec posta.

Artheria - Moim faworytem jest piątka. Zdjęcie jest rewelacyjne (choć miejscami wybitnie przypomina lato), zachowanie i postawa psiaka urzeka, kolorystyka bajeczna, ale... obróbka polega tylko na napisach. I to jest właśnie to ALE. Pozostałe... są niezłe (szczególnie trójka, bo kocham to zdjęcie), ale wszystkie robione na tę samą nutę. Takie same napisy i taka sama obróbka. Cóż..

Biała - Nieźle się rozpędziłaś! x3 Zawsze jednak wychodziłam z założenia, że lepiej zrobić mniej, a porządnie niż więcej a nie do końca dobrze. Przeglądając Twoje prace mam takie odczucie: aussie, aussie, collie, collie, aussie, collie, o, jakiś myśliwiec. Zamiast skupić się dogłębnie na np. 3 projektach, Ty zrobiłaś 10, z których nie jestem w stanie wybrać choć jednego, które by mi się podobało bardziej niż 'trochę'. Przede wszystkim: tektury rażą, a napisów często nie widać. Zdjęcia ładne, ale nieco zalegają jakościowo... Cóż, podejmuję decyzję i wybieram jedynkę, jako najlepsze z tej partii.

Florek - Patrząc na te dwa loga nie sposób nie pomyśleć o tym, ż między nimi jest znacząca różnica. Pierwsze wygląda jakby wyszło spod łapki początkującego grafika, natomiast drugie... wygląda tak, jakby tworzył je grafik wprawiony w bojach. Ponadto urzeka urodą i barwą. <3 I dlatego decyduję, że z tej dwójki zdecydowanie jestem za dwójką.

Iris - Pierwsze zdjęcie nie ma obróbki żadnej. Dodanie napisu jest tylko... dodaniem napisu. Ponadto, do dość zwyczajnego zdjęcia. czegoś mi brakuje.
Dwójka i trójka robione są z jednego zdjęcia, różnią się tylko małym napisem. Ponadto, jest to ta sama galeria co prace Białej... Zdjęcie jest ładne, nawet bardzo, ale fioletowy napis... to totalny niewypał. Jeśli mam wybierać między nimi to wybieram dwójkę (tego z małym napisem w prawym rogu i góry) *grymasi*.

Ja - Miałam zrobić jeszcze dwa loga. Nawet miałam je w przygotowaniu, ale jakoś umknęła mi data składania prac i byłam pewna, że jeszcze go mam. No nic, najwyżej przegram. xP

Ruda, Alasca, Angel - Minimalizm to czasami cnota. <3
# Logo Rudej - nie lubię tego zdjęcia, jak i obróbki. Pies bardzo fajny, ale ma szelki i kiepskie tło. Napisy także nie porywają, a zwłaszcza niewyraźny mały napis.
# Logo Alasci - ciekawa kompozycja. Jestem ciekawa programu graficznego. Wszystko cudnie, ale wg mnie nie jest to do końca dobra praca na logo. Jest jakaś... niewymiarowa. A poza tym, nie lubię takich tekstur. Za to uwielbiam zdjęcie owczarka! <3
# Logo Angel - Już wcześniej pisałam, że zdjęcie jest FANTASTYCZNE. Nie wiem skąd je wytrzasnęłaś, ale jest rewelacyjne. Te barwy, to ujęcie, ta harmonia i piękno...ach! Zakochałam się! *-* Duży napis ma super czcionkę. Mały... przymknę na niego oko. xP

WERDYKT: Po długim procesie tentegowania w głowie... (XD)... stwierdzam, że moim faworytem jest LOGO ANGEL, bo inne nie dorównują mu urodą i przenikliwością! Nawet moje są daleko w tyle! D8

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA-UWAGA! Jako że jakoś nikt inny nie kwapi się do głosowania, a dwa loga uzyskały podobną ilość głosów, urządzamy DOGRYWKĘ pomiędzy tymi dwoma logami:

Iris:
http://img541.imageshack.us/img541/2581/filestorm1.png

Angel:
http://img35.imageshack.us/img35/4234/wiosennelogo2przerbka.png

Czyli głosujemy jeszcze raz, mając do wyboru te dwa. Ja osobiście oddaję głos na Iris.

Biała

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris.

Ostatnio zmieniony przez Biała dnia Sro Kwi 27, 2011 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Florabelle
Szczenię

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Angel.
Samotnik

PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel! :3
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niech już będzie. Zagłosuję, choć nie bardzo wiem na kogo. No więc... Iris. Napis "Filestorm" w logu Angel jest taki jakiś straszny. Kojarzy mi się z pseudo-horrorem puszczanym kiedyś na Fox Kids. xD
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:06 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niamh

PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Definitywnie Angel :3
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach