Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Archie

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Archie
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:09 pm    Temat postu: Archie Odpowiedz z cytatem

Imię:

Archie, niby niepozornie brzmiące, ale ma to coś. Pełne imię to Archaney.

Ten dziwny on.

4 lata, ale już swoje wie.

Rasa:

A taki kundelek, ale to one maja największe serca.

Wygląd:

Archie jest średniej wielkości, czarnym kundelkiem. Ma sierść krótką, gładką i błyszczącą. Gdzieniegdzie białe plamki psują ten odcień głębokiej czerni, ale jest ich naprawdę niewiele. Nie jest obdarzony przez naturę siłą i szybkością, ale wykorzystuje swój wzrost z rozwagą. Jego uszy są odstające i szpiczaste niczym dwie małe antenki. Błyszczące kulki nazywane oczami są lekko wyłupiaste i w odcieniu szarym, a jego wzrok jest poważny, ale czasem i rozbawiony. Ogon ma ni długi, ni krótki, w sam raz, nie jest jakoś szczególnie mocno obrośnięty sierścią. Ma białe zakończenie. Na chudych, ale mocnych łapkach stoi właśnie ten pies, którego miano brzmi Archie.

Charakter:

Ar jest poważnym i mądrym psem. Miał zaszczyt być uczony od najlepszego nauczyciela na świecie - życia. Jego umysł skrywa tak wiele tajemnic, że pies czasem może wydawać się zamknięty w sobie. Niektóre psy nie rozumieją tego jakże pulchrum sermonis*. Nie działa na chama i z potrzeby emocjonalnej, liczy się dokładność myślenia oraz plusy i minusy planu. Konsekwencje zawsze są dla niego trudna zagadką niczym test gimnazjalisty dany przedszkolakowi. Jednak gdy brakuje czasu, to oportuit actum cito **. I wtedy zdarza mu się skucha. Zasmucony bywa niemal melancholijny, mimo to stara się utrzymać reputację wesołego. Nienawiścią darzy swych wrogów, ale nienawiścią z serca płynącej, z krwi się sączącej.

Historia:

Imiona i rasy rodzicieli Archiego nie jest znana, jedynie miejsce, a okropne one było. Czarne i zimne, brudne i złowrogie jak zło, co wsiąknęło w serca niektórych Kłów. Tak wiec urodził się w ciemnej alejce, a matka jego go opuściła, ale i na tym świecie serca dobre istnieją jeszcze. Profesor nie byle jaki wziął go pod swe skrzydła i mądrością niemal ludzką obdarzył. Pewnego nieszczęśliwego dnia jego pan miał zawał i umarł. Bezradny pies musiał opuścić dom i udać się w wędrówkę, której nie widać było końca. Deszcz, śnieg, mróz - nie przeszkodziło mu to w dotarciu do pewnego odległego miejsca. Opuszczonego miasteczka. Przez czas bliżej nieokreślony przebywał tam. Uciekł jednak z samotności. U kresu sił na psychice i z duszą zmęczoną dotarł do Filestorm, gdzie Klan Wieczornych Duchów wziął go pod swą opiekę.

Inne: -

* pięknego języka
** trzeba działać szybko

Ostatnio zmieniony przez Archie dnia Sro Kwi 20, 2011 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:04 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Khazavo
Dyplomata

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam parę błędów, ale to sama poprawię. Zaś co do łaciny... Wolę poczekać na Rudą, bo mnie to nie podchodzi -.-

"Szlachetny szlachcic szlachetnie szlachci? szlachetnych szlachciców".

~ Miria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Archie
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Rudzia się chyba zgodziła na SB, z tego, co myślę :/
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy, zobaczymy.

Bo nasze FS'owe psy wcale po polsku nie mówią. One po prostu warczą czy szczekają tak, żeby pobratymcy je rozumieli.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo o tym myślałam i w końcu doszłam do pewnych wniosków. Chciałam je napisać, ale ubiegła mnie Bezimienna - mam podobne zdanie. Psy nie mówią językami ludzkimi - po prostu szczekają, warczą, "mruczą" (XD) Nasze posty to tylko jakby tłumaczenie ich mowy. Dlatego mówienie łaciną jest absolutnie nierealne i poproszę, żebyś usunęła ją ze swojej Karty Postaci.
Archie
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To on szczeka po łacinie xD Okej, usunę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:04 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisz się.

Akcept.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach