Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opisz siebie!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Offtop -> O nas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 7:22 pm    Temat postu: Opisz siebie! Odpowiedz z cytatem

Wszystko odnośnie naszego charakteru, wyglądu, zainteresowań...

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:03 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Khazavo
Dyplomata

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, napisze mini KP o sobie:

[...]
Charakter : Nie da się go określić. Zależy też w jakim towarzystwie się znajduję. Jestem... zmienna. Podobna do mej postaci, Lavelay. Ostatnio bywam coraz bardziej zmienna, ot. Zwykle w stanie największej wesołości, lecz łatwo można doprowadzić mnie do stanu przygnębienia. I nie jakimś docinkami czy coś. Wszystko zależy od osób, z którymi przebywam. Czasami udaje mi się wykazać dużą cierpliwość, lecz równie łatwo się denerwuje. Wojownicza to na pewno. Rwę się do bójek na przerwie, choć przy nauczycielkach czy innych osobach dorosłych umiem się opanować. Kocham mówić, choć też nie zawsze. Na lekcjach to ma specjalność. Hmm... można mnie określić przymiotnikiem pomocna. Jednak nie, nie pomogę komuś kto mnie choć raz wkurzył. Dobrą mam pamięć do takich rzeczy. Jednak do wszelkich akcji charytatywnych jestem pierwsza. Zależy też czy mam czas... Strasznie ze mnie ambitny człek. Chcę zarazem świetnie jeździć, zapewne jako skoczek, jak i pisać wiersze białe, książki oraz dostać się do reprezentacji w tenisie stołowym. Ale dorastać nie chcę. Nieśmiała... Ja pierwsza na pewno do kogoś nie podejdę. To jest jedna z moich stałych cech charakteru. Uwielbiam rozśmieszać innych, ale tylko tych, którzy są tego godni. No i... to tylko przy rozmowach, na forach jakoś się do tego nie rwę. Zostawiam to Mir i jej jajem Tyfona. Co mam jeszcze o sobie pisać? Jedyny mój strach to... ciemność i lęk wysokości. Trudno się do tego przyznać... Pierwsze wywołane moją wybujałą wyobraźnią, drugie - po prostu wrodzona cecha.
Wygląd : Wysoka jak na swój wiek, bo 170 cm mierzę. Należę do osób grubszych, ale mi to nie przeszkadza. Po za tym mama zmusiła mnie do diety. Ciemnobrązowe czy jasnobrązowe(Rudziu?) włosy do ramion. Oczy prawie, że czarne. Od czasu do czasu widać w nich iskierki szaleństwa, jak to Mir sobie wyobrażała.Skóra nie do bladych należy, ale do ciemnych też nie. Hmm... wysportowana, choć tego chyba nie widać.
Zainteresowania : Wszelkie sporty z szczególnym uwzględnieniem jazdy konnej i tenisa stołowego. Literatura. Piszę sobie czasem opowiadania, wiersze, ale najbardziej kocham czytać. Muzyka... można powiedzieć, że nie odgrywa w moim życiu większej roli oprócz... piosenek Michaela Jacksona. Uwielbiam też jego taniec, aktualnie przed nauką moonwalka. Pierwszy raz, gdy usłyszałam... To było Billie Jean - zakochałam się w jego głosie. Długo można by opowiadać. Słucham go długo, zaczęłam przed śmiercią. Lecz dopiero od 11 roku mojego życia intensywnie. Ale się o tym rozpisałam... Ot, gra na komputerze to u mnie codzienność. No i... rozmowy na GG! xD

"Szlachetny szlachcic szlachetnie szlachci? szlachetnych szlachciców".

~ Miria
Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STO SIEDEMDZIESIĄT CENTYMETRÓW?!

Jak to możliwe?! Nawet moja mama tyle nie ma o_O

There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    And found myself
    Within' his eyes

Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nayt, to mało. x3

Dodane po 2 minutach:

Znaczy się jak na wiek Bezy to bardzo dużo, ale tak ogółem - mało x3 Tak wiesz, na starszego nastolatka, na dorosłego, o to mi chodziło...

Khazavo
Dyplomata

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E... Bo ja zmutowana jestem xD

"Szlachetny szlachcic szlachetnie szlachci? szlachetnych szlachciców".

~ Miria
Powrót do góry
Homer
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mini KP by Komar! Challenge Akcepted!

Imię: Um.. Ula Very Happy
Wzrost: Um... O.o Coś koło 164cm. Kurdupel jestem, ale i tak przerosłam połowę bab w rodzinie.
Włosy: Brązik. Nieco ciemniejsze niż kasztanowe, ale i znów nie ciemne.
Łoczęta: Piwne! *Jeszcze jeden i jeszcze raz*
Karnacja: Trup! Nie jestem albinosem, i gdzie nie gdzie wyglądam jako tako, ale jak porównuję się z koleżankami... Najbielsza w klasie! xD
Charakter: No tak, bo uda mi się w pełni opisać. Wariatka. Świr. Kocham, po prostu uwielbiam, znęcać się nad innymi. Wkurzać, obrażać, denerwować, kłócić się. Ponure ze mnie na ogół stworzenie. Raz w szkole zrobili na dzień wiosny sprawdzanie. Koleżanka z klasy spisywała wszystkich, czy weszli uśmiechnięci do szkoły. Jeszcze czego. Moja mina była grobowa, ale i tak mnie zapisała na uśmiechniętą! xD No cóż. Ale jak świr, to świr. Poczucie humoru mam dziwne. Śmieję się z siebie, z innych i z niczego. Dla tego raz grobowiec, raz radocha. Mam głęboko w... Very Happy co sobie ludzie o mnie myślą. Chodzę z koleżankami pod rękę i mam gdzieś śmichy za sobą. Wobec znanych śmiała, wobec nie nieśmiała jak nie wiem co.
Powrót do góry
Florabelle
Szczenię

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaż ładna ta mini KP *^* ale ja sobie zrobię własną, kych!

Danki:
- Imię: Kychy, mychy, Baa...Baa... Basia? O_O
- Latka: za 17 dni będzie równe 13
Wygląd:
- Ślepka: Brązowe, tak ciemne, że niektórzy twierdzą, iż czarne.
- Kudły: Nieco jaśniejsze od oczu, o!
- Sylwetka: Patyczak ze mnie i tyle...
- Karnacja: Bieluchna jestem, ale nie do końca. Patrz - KP Florki xD
Charakter: Świr totalny! Niektórzy uważają mnie za duszę towarzystwa, walą jakieś komplementy, a ja i tak swoje "taa... jasne...". Nie wiedzieć, czemu, ale zawsze tak miałam. Uważam, że ludzie przesadzają, bo nawet jeśli teraz mają drobne kompleksy, to bez nich nie byliby sobą. Nie chcę się pozbywać swoich (naliczyłam ich jakieś 34 O_O), ale wszyscy mi mówią, że ich nawet nie mam, więc czego się pozbyć? Mówiąc krótko: świrnięty kapuśniak.

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz ja xP

Imię: Anita
Charakter: O.. U mnie z tym to jest różnie. To zależy od mojego aktualnego nastroju i pogody :/
Miła, na pozór grzeczna, zakręcona, głupia- tak pozytywnie, świruuuska! xd Kaskaderka! Potrafię wleźć na każde drzewo, do każdego lasu.. dosłownie wszędzie! xd
Jestem również: Zła, wredna, bezczelna, złośliwa, pozbawiona żadnych uczuć.. Ughh w te dni, to u c i e k a j! xd Serio.. Ja nie potrafię szybko przebaczać, tym których na prawdę nie lubię. Potrafię, a przynajmniej tak mi się zdaje [xd] że umiem każdemu trafić w słaby punkt. Nie.. nie używam tekstów typu: "Twoja stara" czy "Ssij... ***" bo one są dla mnie po prostu.. żałosne! :/ Używają takich tekstów tylko niedorozwinięte dzieci.. (przepraszam, jeżeli kogoś na tym forum uraziłam, bo ludzie spoza niego mam gdzieś). O właśnie.. To kolejna moja.. ulubiona strona. Nieco egoistyczna, ale nie dla najbliższych.. O! Uwielbiam wielkie zadymy i afery.

Zainteresowania: Cóż.. Nad życie kocham psy. Pragnę mieć ośrodek szkoleniowy lub gabinet weterynaryjny. Lubię chodzić na imprezy! xdd ale tak jak chyba każda dziewczyna w moim wieku. Nie lubię się opalać.. bleh.. Ale kocham jeździć: Na rolkach, deskorolce, samochodem ;D. Uwielbiam pływać. Jestem uzależniona od kompa, a dokładnie od: Demotów, Komixxów i.. Filestorm.. Ehh.. No niestety. A! No zapomniała bym o mojej ukochanej, ulubionej i wgl naj naj grze.. Need For Speed Most Wanted.. < Kocham <3
O.. Co ja jeszcze lubię? Uwielbiam śpiewać. Jeśli chcecie mogę wam przesłać kiedyś moje wyjce xd Ale to na własną odpowiedzialność. xP
Hm.. A może teraz, co umiem ale nie lubię? Nienawidzę grać na pianinie.. bleeeh.. I jeździć na nartach. :/ Nuuuda..

Wygląd: Dodawałam wam już swoją fotkę, ale ok.
Mam blond włoski /Rudz ;D/ do ramion, które są praktycznie zawsze prostowane. Oczy.. O oczy to ja mam.. przepraszam, że to powiem ale mam je zajebiste.. Ah ta moja skromność xP Są takie, ponieważ w lato przybierają odcień prawie aż turkusowy (patrz aktualnie JV xd). Ten wyrazisty kolor przyciągnął nie jedno męskie spojrzenie xd Dobra. Moja figura jest hm.. T(H)alię.. mam raczej cienką, tylko strasznie.. *szuka słowa innego niż "grube" O mam!* masywne.. xP Ale to u nas rodzinne.. Jestem raczej wysportowana.. (napisałam najpierw "wyprostowana" xP) choć może nie być tego widać.. Moja cera.. O to tu jestemh jak.. trup czy wampir.. Heh.. Mam taką bladą cerę.. Niestety na zdjęciach jest złe światło i mam lipny aparat. Ale serio.. Trup.
Powrót do góry
Pretty
Pomocnik Uzdr.

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Zostańmy przy "Żelek"
Wygląd:
-Oczy- nie można określić. Jedni mówią, że niebieskie, drudzy mówią, że zielone. Może... po prostu... turkusowe Laughing
-Włosy- Ciemny blond. Krótkie, za 5 cm sięgające do ramion
-Nos- Malutki, szeroki, zadarty
-Usta- szerokie, ZAWSZE uśmiechnięte, pomalowane
-Zęby- Białe. Acz nie śnieżno białe.
-Twarz- Ani nie owalna, ale nie trójkątna. Pół na poł.
- Wysokość- Hehe 172. I co? Laughing
-Całokształt- Jedni mówią, że szczupła, inni, że gruba... ech... No oki. Alasca może potwierdzić, że mam kompleksy. Ogólnie mówiąc 55,5 kg. SUMO!
-Figura: W krztałcie klepsydry. po mojej mamie.
Charakter: Oj!!!!!!!! Szalona jestem! Bardzo! Alasca może potwierdzić! Nie mam wstydu. Po prostu. Np: za oknem stoi mój nauczyciel, a ja do niego "haj gościu!" i co sił do toalety Laughing Laughing Laughing Albo wychodząc ze sklepu: "miłego dla" Mimo, że jest 17. Czasami przesadzam, ale też jestem wrażliwa. Aż za. Jak leciał tytanic to się chyba z 7 razy popłakałam.
Zainteresowania: ZONG! Opera, poezja, malarstwo, powieści, i... MICHAEL JACKSON!!! Oj! Tak! Kocham go. Ale bardziej jego muzykę
Very Happy . Czym to jaszcze się interesuję... Filestorm? No... Co tam jeszcze... Ale tak najgłówniej mówię (znaczy piszę) że poezja i MJ.
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prett, ty też fanka MJ? A Billie Jean not my lover! * śpiewa *

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Amore

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2011 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*robi moonwalka* This is it, Beza!
Powrót do góry
Eveline

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charakter: Złośliwy i zwalony. Hmm... jak to ktoś ujął "Raz się Ada zachowujesz jak pajac, a kiedy indziej cię nie rozumiem, tak wzniośle gadasz". No, to było coś w tym stylu. Wiele wyjaśnia.
Zainteresowania: Przede wszystkim - manga.
Kocham rysować i czytać. Lubię pisać także opowiadania. Obrabiam grafiki. Kocham słuchać muzyki. Kocham Cosplay - Costume play. No.. To raczej tyle XD

No sorry, powstrzymać się nie mogłam XD~!
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

23 Rude Fakty:

1. Nienawidzę pracować w grupie.
    2. Fascynuję się chemią.
    3. Uwielbiam pijalnie czekolady.
    4. Boję się ciszy.
    5. Jestem uzależniona od komputera.
    6. I muzyki.
    7. Najlepiej myśli się mi na drzewie.
    8. Nie mam żadnych planów na przyszłość.
    9. Nienawidzę rozkazów i wymogów.
    10. Koktajle z arbuzów są MOJE.
    11. Z reguły nienawidzę ludzi, których znam. Wyłączając rodzinę i wybrańców.
    12. Otwieram orzeszki, nie niszcząc skorupek.
    13. Wydaję pieniądze na książki i płyty.
    14. Nigdy w życiu nie kupiłam sobie zupełnie sama, bez żadnych sugestii, żadnego ubrania.
    15. NIENAWIDZĘ kupowania butów.
    16. Lubię chodzić boso.
    17. Jestem perfekcjonistką.
    18. Moje "wyznanie" to agnostycyzm. Nie podoba mi się sytuacja nie-katolików w Polsce.
    19. Dość sprzeczne z moją nienawiścią jest to, że jestem wyjątkowo tolerancyjna - wobec homoseksualistów na przykład. Czy innych narodowości. Wszyscy są tacy sami.
    20. Nie lubię historii o romantycznych miłościach, przynajmniej w przypadku par hetero, które są nudne jak flaki z olejem. Nie, że sama jestem inna.
    21. Wypowiedzi przygotowuję sobie w głowie.
    22. Mam cuprolaminofobię i jocalefobię. Tak niespotykane, że nazwy funkcjonują jedynie po angielsku i są "przyjęte", nie do końca poprawne.
    23. Jestem leworęczna.

Nemo
Szpieg

PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Pardon, ale nie mogłam się powstrzymać, zbyt bardzo przypomina mi to "Fakty dziwne niepublikowane" Emily the Strange :>
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:03 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda mnie nie nawidzi D:

Ale miło, że toleruje ;>

There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    And found myself
    Within' his eyes

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Offtop -> O nas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach