Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drobne propozycje
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:48 pm    Temat postu: Drobne propozycje Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest miejsce na banalne, proste propozycje niewymagające założenia tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JV

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż.. Mam mały problem, bo w domku JV'a Arieth się zamęcza na śmierć, a ja bidna nie wiem, ile JV wie o Uzdrawianiu, no bo skąd?!

Tak więc moim pomysłem jest zrobienie czegoś takiego, co jest z Zielarstwem, tylko że tam było by coś takiego jak Uzdrawianie. Było by również 5 poziomów (lub więcej) i każdy pies wiedział by, jak bardzo zna się na rzeczy.
Hm.. Można by również było podzielić niektóre części uzdrawiania na poziomy. Np.: -Drobne skaleczenia i małe rany otwarte - 1 poziom.
-Złamania zewnętrzne np. łapy, leczenie niektórych chorób (nie wiem jakich) - 2 poziom.
I tak dalej.

Co wy na to? xd
Powrót do góry
Erlein
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że to po prostu małe niedopatrzenie. Oczywiście, postaram się, by było to zamieszczone.

Nay.
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadałam kiedyś o tym z Rydzykiem, ale chodziło o jakieś wysokie umiejętności w truciznach i przez to Uzdrawianiu również. I powiem mniej więcej to, co powiedział wtedy: Kur... ka! Zostawcie Uzdrowicielom ich istnienie. Co my zrobimy, jak wszyscy będą mogli leczyć? Wylecę na bezrobocie! XD

To jest moje zdanie. W realu też często nie zdąża pomoc medyczna. Zdarza się...
Powrót do góry
Erlein
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale myślę, że podstawowe umiejętności mogłyby być.
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, to tak. Może by stworzyć temat w Informacje co może jaka ranga? Na różnym stanowisku przydają się różne umiejętności. Mącę, wiem. XD
Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. Jeszcze jedno - to głównie do Gł. Administratorki. Pragnę, aby w poszczególnych stadach zapisy akceptowali Przywódcy, w przypadku KJŚ - Zastępca. Po prostu od Alfy zależy, czy ktoś otrzyma wysoką rangę, czy nie.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelakie prośby o zmianę systemu uzdrawiania proszę do Mirii, to ona jest od tego specjalistką. Mnie to mało obchodzi, jaki będzie system, byleby trzymał podstawowy poziom x.x

Naytiri, niedługo system przyznawania rang oraz statystyk zostanie zupełnie zmieniony. Wtedy sprawdź, czy masz jakieś uwagi.

Erlein
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne. Potem powiadomcie mnie, bo jestem troszkę zacofana xd.
Powrót do góry
Charles
Wojownik

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam propozycje, by po tygodniu więzienia wypuszczać porwanego psa. Może ktoś chce grac postacią, a jest w lochach. Np. Shiz mi się ma wychować zamknięty w jednym pomieszczeniu i nigdy nie ujrzeć świata?
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypuszczanie więźniów w czasie wojny byłoby... dziwne.
Powrót do góry
Charles
Wojownik

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na każdym forum a którym jestem istnieje zasada iż więźnia wypuszcza się po tygodniu lub innym czasie. To jest bowiem niesprawiedliwe. Osoba chcąca rozwijać postać nie może, bo jej postać siedzi zamknięta. Ja bym chciała rozwijać Shiza, a ten siedzi zamknięty i nie pozna natury.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Mirią.
Po pierwsze - to WOJNA.
Po drugie - zasada, że więźnia przetrzymuje się tylko określony czas jest głupia, ponieważ więzienie ma być karą. Zawsze istnieje też możliwość 'odbijania' więźnia.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie mylę, to na FS też ta było. Ale jaki to ma sens np. w przypadku pokrytej suczki? I tak musiałaby chyba zostać dłużej, gdyby poryto ją parę dni od porwania. A wojna... co, porwali ich i mają wypuścić? Toż to głupota. Sprawiedliwość właśnie taka jest. Albo wydaje się głupia, albo jest realna.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem na nie. Ta zasada działa, kiedy jest normalne porwanie. A to, co teraz jest... To jeńcy. I TO jest sprawiedliwe, gdyż to środek wojny i ciężko sobie to wyobrazić, by Ruda wszystkich wypuściła. Jestem pewna, że nawet ktoś milszy w sensie charakteru od niej by tego nie zrobił. Przepraszam, ale... To, że nie pozna natury... Straszne, no naprawdę. Zdarza się. Każdy ma inną postać i nie tylko my je kreujemy, ale też zdarzenia. Nie można zawsze mieć super szczęśliwej postaci.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Ogłoszenia -> Pomysły i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach