Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nabór: Junior Admin
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:04 pm    Temat postu: Nabór: Junior Admin Odpowiedz z cytatem

To ważne, acz ogłoszenie o tym na górze pojawi się wtedy, kiedy zostanie naprawiona usterka z Panelem. No dobrze: poszukuję Juniora. Taki mógłby dawać akcept, rozstrzygać spory, mieć ważny głos w decyzjach. Byłby też jednak zobowiązany do pomocy forum i mnie. Oraz Saharze... Chyba x.x

Jednak nie ma tak łatwo. Juniora muszę znać dłużej niż kilka dni, mieć do niego jako takie zaufanie, że nie usunie mi użytkowników itd., poza tym musi dosyć długo i sensownie oraz szczerze odpowiedzieć na szereg pytań :> Decyzja zostanie podjęta, kiedy zjawi się ktoś dobry na to stanowisko.

Kod:
[b]I.[/b] Wymień mi trzy ssaki zagrożone wyginięciem. Przejmij się jakoś, przecież one u m i e r a j ą!

[b]II.[/b] Co chcesz zrobić dla świata, by nie był tak niesprawiedliwy?

[b]III.[/b] Co tak naprawdę sądzisz o tym forum? Nie podlizuj się, to nie działa. Zjedź je równo, jeśli trzeba. Co byś zmienił, co wprowadził, co usunął, gdybyś był jego założycielem, a za czym byś stanął, gdy już będziesz Juniorem.

[b]IV.[/b] Jak sądzisz, na czym polega fucha Juniora?

[b]V.[/b] D L A C Z E G O chcesz w ogóle być tym Adminem?

[b]VI.[/b] Czy wymieranie pandy wielkiej zmienia coś w twoim życiu?

[b]VII.[/b] Co myślisz o Rudzielcu jako Adminie? Bez podlizywania.

[b]VIII.[/b] Pokaż mi swój najdłuższy post ze wszystkich na tym forum, dając link. Jak trudno określić, to kilka.

[b]IX.[/b] Jaki związek mają śledzie w puszkach i różowe emo na NK?

[b]X.[/b] Czy uważasz, że ta ankieta jest dobrze przemyślana?

Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sharey

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I. Wymień mi trzy ssaki zagrożone wyginięciem. Przejmij się jakoś, przecież one u m i e r a j ą!

O.o

- goryl,
- pantera śnieżna inaczej zwana irbisem,
- tygrys!

A tak bardziej forumowo...

- Aisha,
- Arieth,
- Ariedale XD

II. Co chcesz zrobić dla świata, by nie był tak niesprawiedliwy?

Nic, a co mogłabym wskórać? Za pewne gdyby ktoś docenił moje jakiekolwiek działania, byłoby już po ptakach. Nie moja działka, nie moje g... Gumek! xD

III. Co tak naprawdę sądzisz o tym forum? Nie podlizuj się, to nie działa. Zjedź je równo, jeśli trzeba. Co byś zmienił, co wprowadził, co usunął, gdybyś był jego założycielem, a za czym byś stanął, gdy już będziesz Juniorem.

Forum bardzo mi się podoba, ale...:
- dodałabym link do KP w polach profilu,
- usunęłabym SKZ; mało się dzieje, nie wiadomo, po co istnieje,
- podczas nieobecności Bezy ruszyłabym Kurhany, o dziwo jest tam tylko 17 postów ;/

IV. Jak sądzisz, na czym polega fucha Juniora?

Na pomocy administratorom, przejmowania stołka podczas ich nieobecności. I na szpanowaniu xD

V. D L A C Z E G O chcesz w ogóle być tym Adminem?

Aby pomóc oraz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie obsługiwania forum, ale nie szpanować.

VI. Czy wymieranie pandy wielkiej zmienia coś w twoim życiu?

Nie lubię pand, ale troszkę mnie rusza, gdy słyszę, że wymierają lub ktoś je zabija. Nikt nie ma prawa cierpieć.

VII. Co myślisz o Rudzielcu jako Adminie? Bez podlizywania.

Jest dobrą administratorką, aczkolwiek do pisania KP ma zbyt duże wymagania :>

VIII. Pokaż mi swój najdłuższy post ze wszystkich na tym forum, dając link. Jak trudno określić, to kilka.

Te pytanie to żeby mnie pogrążyć? X.x

"- Wasze? - zza nadmorskiej roślinności wyłonił się Nithael i usiadł w pobliżu suczek. Zapewne pytacie, czemu od razu nie rzucił się jej na szyję? A dlatego, ze zdusił w sobie chęć walki i nienawiść, którą czuł do Kłów. Wciągnął nosem powietrze, wstał i zaczął okrążać suczkę. Czuł do niej antypatię, tak więc nie uśmiechał się do nikogo. Jego pysk był bez wyrazu.
- Może i są ładne, ale czy waszemu Klanowi nie wystarczają jego tereny? - zapytał się po dłużej chwili. Dzień źle zapowiadał się Nithaelowi, o! Puścił oczko do Mey, aby wiedziała, że pies wiedział, co robił. Był jakby negocjatorem. Udało mu się uspokoić przyśpieszony oddech i napływające do jego mózgownicy myśli.
- Więc z łaski swojej odejdź, bo wytargamy - powiedział najspokojniej jak mógł. Pazury przygotowane... Kły na pozycji... Taktyka w głowie. Był przygotowany na ewentualną walkę. Nath stanął za Amarettą, aby mieć ją na oku. Nie mógł nic przeoczyć w takiej sytuacji. Jeden błąd i mógł zostać porwany. Tak jak i Mey. Przez plecy przeszedł mu dreszcz. Czy aby na pewno robił dobrze? Teraz już za późno na rozmyślania."

IX. Jaki związek mają śledzie w puszkach i różowe emo na NK?

A co ma piernik do wiatraka? O.o

Emo piszą na śledziku i wrzucają słit focie! xD

X. Czy uważasz, że ta ankieta jest dobrze przemyślana?

Na grzyba ci te pandy! X.x Chyba że w końcu to nie będzie Miasto Psów, a pand.
[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alasca
Zabójca

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I. Wymień mi trzy ssaki zagrożone wyginięciem. Przejmij się jakoś, przecież one u m i e r a j ą!

1. Ryś iberyjski
2. Wombat australijski
3. Koń Przewalskiego

Są to ssaki KRYTYCZNIE zagrożone

Nawet gdybym chciała, to nic bym nie mogła zrobić. Jakieś pomysły by były, ale i tak nikt nie chciałby tego słuchać. Ważne jest to, żeby słuchać się nawzajem, już nieraz sytuacje wynikały z niedomówień (nie mówię, że tu). Sprawiedliwość jest rzadko spotykana, część ludzi dostaje się gdzieś/coś poprzez układy, przekręty. Co zrobić? Ach, co ja bym im wszystkim zrobiła...

III. Co tak naprawdę sądzisz o tym forum? Nie podlizuj się, to nie działa. Zjedź je równo, jeśli trzeba. Co byś zmienił, co wprowadził, co usunął, gdybyś był jego założycielem, a za czym byś stanął, gdy już będziesz Juniorem.

Moim zdaniem to jedno z najlepszych forum, na jakim mogłam grać. Nie, nie podlizuję się. Widziałam inne fora, zarówno gorsze pod względem wyglądu, jak i teamu. Tutaj panuje miła atmosfera, przyjemnie się gra. Mam tylko uwagi:

Wyprawa rzeczywiście stoi w martwym punkcie.
Akcja na fabule ruszyła, chociaż SKZ stoi.
Poza fabułą też mogłoby się coś dziać.
Dodać tytuły, przemianować na nie niektóre rangi...

Pomysłów jest mnóstwo, za dużo bym się rozpisywała. Mam tego wszystkiego całą masę.

Jeszcze kolorystyka. Jest ciepła, przyjemna w oglądaniu. Nie razi białymi literami z czarnego tła albo fluorescencyjnym barwnikiem.

Na pewno powinien być pomocny Adminom, w końcu po to tu jest. Pilnować porządku, przede wszystkim być odpowiedzialny. Znika admin - przejąć obowiązki i wywiązać się z nich. No i nie wywyższać się jakoś swoją fuchą.

Lubię pomagać w rozwojach for. Pisanie stało się niedawno moją pasją, więc wymyślanie i takie tam nie sprawia mi wielkich trudności. Robić coś w kierunku rozwoju forum i wygody użytkowników. No i lubię mieć odpowiedzialną fuchę i udzielać się na forum.

O.o
Nie lubię słuchać o tym, jak zabijają zwierzaki tylko dla własnych, czasem nienormalnych korzyści. Czasem chciałabym pojechać tam i... lepiej nie mówić. Może zostawić trochę miejsca naturze? No, chyba, że chcemy żyć na pustej planecie, wypełnionej tylko smogiem i hałasem?

Znam Rudzielca jeszcze z innego forum. Odpowiedzialna osóbka, bardzo fajnie się gada i postuje. Jakiś zastrzeżeń nie mam, jest miła dla użytkowników, stara się traktować wszystkich równo. Czasem są problemy XD

VIII. Pokaż mi swój najdłuższy post ze wszystkich na tym forum, dając link. Jak trudno określić, to kilka.

x
x
x
x
x
x

Wyciągnęłam najdłuższe. Niektóre są z fabuły, niektóre nie, zależy. Teraz staram się pisać dłuższe posty.

Taki, jak Wieża Eiffla i słoń XD

Emo kochają NKowy śledzik XD Ewentualnie oba są dziwne ;D

Ta, szczególnie pytania o padach, emo i śledziach XD

Pos?uchaj...
Stój, zamknij
?lepia i...
Pos?uchaj.
Pos?uchaj, jak
Wiatr szepcze ci do ucha...
Nie. Nie patrz na mnie, tylko s?uchaj.
Nie odrywaj my?li od wa?nego przekazu...
S?uchaj.
Nie odczytasz tego szeptu od razu...
Musisz trwa? w
wietrze zimy srebrzystej...
Tak mro?nej, tak pi?knej, o duszy delikatnej i czystej.
Pos?uchaj...
Co s?yszysz?
Wiesz ju??
A teraz otwórz
?lepia i spójrz. Czyje to spojrzenie?
Czy czujesz moj? obecno??, która daje ?ycia tchnienie?
Tak... Srebro zimy to ja.
Dusza
srebrzysta.
I tak krystalicznie czysta.

Pretty stworzy?a dla mnie ten wiersz,
Angel - wykona?a avatar.
Dzi?ki wielkie! Uwielbiam was.

My avatars: xx

Ostatnio zmieniony przez Alasca dnia Nie Kwi 10, 2011 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTP?!

I.
a) Panda wielka. Duży ssak zamieszkujący lasy bambusowe. Niestety wymierają przez niską rozrodczość, ale też ograniczone są dostępne dla niej obszary. Ludzie niby chronią, a tu co?! Papier im potrzebny, ale o braku drzew i zwierząt to nie myślą. Egoiści... zamiast wynajdywać nowe rodzaje broni mogliby stworzyć sztuczny papier. Mniej wycinki drzew, więcej życia. Dobra, zapędziłam się. Przepraszam. -.-'
b) Delfin Hektora. Gatunek walenia z rodziny delfinowatych. Jest chyba najmniejszym przedstawicielem swego gatunku. Co dodatkowo jest bardzo smutne. Według mnie jest to piękne zwierzę. Ale podobnie jak wiele innych morskich stworzeń umiera nie tylko śmiercią naturalną. Często wpada w rybackie sieci, gdzie dusi się. Albo spotyka je śmierć głodowa...
c) Marmozeta Lwia. Cudowne, piękne, słodkie zwierzątko. Jest to gatunek małpy podobny do lwa. Ma złote, jedwabiste futerko i lwią grzywę. Poważne zagrożenie te zwierzęta spotkało w latach 80 XX wieku. Głównym powodem był rabunkowy wyrąb lasu azjatyckiego, w którym żyły. No i - dobra, tu się nie dziwię i wstydzę (bo też bym chciała, ale na pewno nie zniewalałabym tego stworzonka!) - postrzegano je jako śliczne zwierzaki domowe. Ale podjęto działania ochronne, co pomogło. Wiwat ludziom mądrym i wrażliwym! Jednak jej populacja i tak liczy teraz niecały tysiąc osobników.

II.
W poprzednim punkcie (patrz Panda Wielka) rozwodziłam się nad głupimi działaniami zbrojnymi. Gdybym mogła, to przekonałabym przywódców wszystkich państw by podpisali sojusze na czas przynajmniej paru lat. Zero wojen. No i jak już mówiłam - sztuczny papier. Sztuczny papier = brak wycinki drzew = mniej zagrożeń dla zwierząt oraz więcej pożywienia = zdrowsze jedzenie i lepsze życie. No i PWK. Program Wychwytywania Komet. Służące łapaniu obiektów lecących w stronę ziemi dla celów bezpieczeństwa i nauki. (Mam już plany budowy! XD) Ta, wiem. Amatorskie marzenia wrażliwego dzieciaka...

III.
Tak serio, to forum mi się podoba. Co bym zmieniła? Może dodałabym parę rang(np. Szpieg/Zwiadowca, Skryba, Opiekun Szczeniąt - coś jak Nauczyciel Podstaw), jak i ilości (Pomocnik Uzdrowiciela lub nawet sam Uzdrowiciel - ważna fucha). Podwyższenie Statystyk Samotników. W końcu skoro trzymają się pojedynczo, to nie mogą być tak słabi. Dałabym im 35-40. No i może comiesięczne zebrania by Klany mogły regularnie zdawać raporty. No i awanse oraz degradacje. Ułatwiłoby to sprawę, a nie jak się Przywódcy zachce to zrobi co tydzień lub co rok. Oczywiście nie musiałoby to być obowiązkowe.

IV.
Ogólnie? Pomaganiu Adminom, robieniu tego co oni. Głównie wtedy, gdy tamci nie mogą lub są zajęci innymi sprawami czy też ich nie ma. Na pilnowaniu porządku, wyjaśnianiu Użytkownikom różnych spraw i odpowiadaniu na pytania. Ewentualnie dawaniu akceptów w KP lub tymczasowych akceptów. Taka osoba musiałaby przede wszystkim znać forum oraz zapoznać się dokładnie z Regulaminem i forum Informacje.

V.
Coś tam umiem. No i... Żebyś się nie przemęczała. Very Happy

VI.
Wymieranie jakiegokolwiek gatunku wpływa na świat. Ot, łańcuch pokarmowy, prawa natury... Ponadto panda wielka jest zwierzęciem rozpoznawalnym i związanym z kulturą. Np. jest zwierzęciem narodowym Chin. No i oczywiście jest mi bardzo przykro i smutno, bo lubię to zwierzę. Tak po prostu.

VII.
To nie jest podlizywanie, ale masz ode mnie duży pozytyw. Rudzielec jest dobrym Adminem. Ma pomysły, nie znika na całe tygodnie i nie daje się tak łatwo Użytkownikom kiedy tylko czegoś chcą. Ale słucha. Ja tam uważam, że się po prostu przemęczasz i tyle.

VIII. Na fabule i bez MG, MC?
Chyba ten

IX.
[Śledzik śledzi emo. XD
Wszyscy są rozcięci i zamknięci we własnym świecie ran, samotności i niezrozumienia (według nich xd). Ta, jestem wrażliwcem. We wszystkim znajdę dziwny sens. Wątpliwości? XD

X.
Tak! Szalona, dziwna i testująca człowieka. XD

Ostatnio zmieniony przez Miria dnia Nie Kwi 10, 2011 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Shizuku
Szczenię

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- goryl równinny
- orangutan sumatrzański
- biały delfin

Więc... Zrobiłabym jak najwięcej. Np. wprowadziłabym więcej zakładów pracy dla ludzi, pomogła bezdomnym, karać ludzi niesprawiedliwych i zapewnić bezpieczeństwo przed psychopatami.

Forum mi się podoba. Jedynie trochę ten styl nie wpadł mi do gusty. Zmieniłabym loga na najlepsze z np.konkursu. Ogółem dodałabym więcej terenów.

Junior admin pomaga Adminą. Jest prawą ręką. Pod nieobecność adminów dba o porządek na forum.

Chce pomóc, mam doświadczenie w byciu adminem, pomogłabym w konfliktach i jeśli wystąpiłby problem na forum pomogłabym.

Pandy są ładnymi zwierzętami. Smutny jest fakt iż giną z rąk ludzi. Gdyby ich nie było ekosystem ucierpiałby na tym.

Widzę iż dobrze sobie radzi. Ma dobry kontakt z użytkownikami. Tylko tak dalej!

Charles stał obok, patrząc, jak rozpętuje się walka. On nie chciał tego, ale... Ale musiał to zrobić. Da klanu. Bez paniki zbadał szybko sytuację. Stwierdził, iż silna suka Husky poradzi sobie. Pomoże temu drugiemu mieszańcowi. Rzucił się od tyłu, próbując przygnieść Orchideę. Na dodatek spróbował zatopić kły na jej karku. Trzeba było unieruchomić samicę.

Czasem mam dłuższe i to o wiele.

Żaden? o0

Jest kilka bezsensownych pytań ale spoko.
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-wilk rudy
-antylopa Huntera
-saki szatanka
Ssaki krytycznie zagrożone.

A co ja mogę biedna zrobić? Moja mała duszyczka nic nie zdziała sama.

Hm.. To forum jest tak jakby moje.. Wiele z nim przeszłam. Pamiętasz jego kryzys i zamknięcie FS-a? Kto wtedy przy was był i kto was błagał, abyście wznowiły jego działania?.. Właśnie ;D

Co bym zmieniła? Hm.., na razie chyba nic, acz dodała bym te nieszczęsne pola profilu.

Wiem na czym polega rola Administratora, choć Juniorka też, to oczywiście pomoc Adminom, akceptowanie KP, rozstrzyganie sporów i inne.

Wydaje mi się, że jako iż jestem tu prawie R O K mogła bym zacząć być czymś więcej. Jestem tu bardzo często i jak Ciebie dłużej nie ma, ja mogę Ci coś zrobić.

Wiesz, w życiu to nie.. Pandy są fajnymi zwierzętami, ale jakoś nie są moimi faworytami. Szczerze, gdyby wyginęły (czego im nie życzę) jakoś chyba bym się nie przejęła, choć było by mi ich szkoda.

Ruda.. Och, Ruda.. Nasz kochany Rudzielec i Annabeth w jednym Smile Jest na prawdę świetnym Adminem. Nic dodać nic ująć. Rudzielec jest również świetnym MG.

Ten oczywiście xd
X X X

Że co?! Na eNKa jest śledzik (nie wiem czy w puszcze) i emo są na NK. Tylko taki związek.. :/

Niektóre pytania są... głupie.. Co ma emo na NK do wyboru na JA??..
Powrót do góry
Orchidea
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy w ogóle mam szansę...

Biedne zwierzątka... Lituję się nad nimi, staram się kurna coś poradzić, a tu nic... Tu grosik na jakąś akcję, tu do schroniska. Przykro, że te ludzie ciągle tak do nich strzelają x.x.

- niedźwiedzie polarne. Niby eskimosi potrzebują żarcia i futra i tak brutalnie je zabijają. Jestem rozdarta. Człowiek, a zwierzę... No cóż. W każdym razie wątpię, by przestrzegali zakazu na biegunie.

- panda wielka. Słodkie, jedzące eukaliptusy miśki! Nie wiem, jak można wyciąć lasy, by pozbawić ich domów, a potem rozstrzelać! To okropne!

- foka szara. też słodkie. :3. Pamiętam, że ludzie wybijają je i dla skór, kości i mięcha, bo jakieś przesądy mają...

Nie starałam się szukać w googlach, piszę te, które znam. To strasznie smutne :<

Ja już nic nie zrobię. Ot. Jednak może kiedyś mi się uda zebrać porządną organizację bez Tusków i Komorowskich, a wtedy mądrze będziemy podejmować decyzje, co zrobić. I w d*pie mam, czy ktoś się na mnie zamachnie, czy nie. Pewnie dofinansuję ulepszanie więzień i będę walczyła o zaprzestanie produkcji broni jądrowych. Ale to odległa przyszłość...

No cóż. Zmieniłabym trochę... Po pierwsze, grafika. Serio? Nie podoba mi się logo i niektóre inne rzeczy... Po drugie - posty. Powinny być dłuższe i bardziej sensowne u niektórych. Myślę, że reszta jest Ok. Bardzo sympatycznie , było to moje pierwsze forum, na jakim gram...

To jest pomoc Adminowi i pilnowanie forum. Często także kopalnia pomysłów i zaufany człowiek. Taki pośrednik między Adminem, a userami, choć tutaj widzę częstą obecność i bardzo dobre kontakty.

-Juniorem. Ale tym też nie pogardzę xD. Ja zawsze marzyłam o tym, by znaleźć się w tym ścisłym gronie Administratorów Filestorm! Bardzo wiele z nim przeżyłam... Ja na prawdę chcę pomóc Rudej i Saharze w tym, by forum nie ucierpiało, ani nie upadło. Chcę coś zrobić dla niego i zaistnieć tu jako ktoś pomocny, no!

Bezpośrednio - nie. Bardzo się przejmuję ekologicznymi sprawami, a zwłaszcza cierpieniem zwierząt. Biadolę nad tym niemal całymi godzinami, ale to i tak nic nie zmienia. Tylko tak smutno się robi, gdy słyszę, że mogę nigdy nie zobaczyć tego zwierzaka na żywo... Ale nie wpływa to na moje życie.

Ruda jest bardzo sumienną osobą. Raczej nie powiem tu nic złego, bo jest na prawdę dobrą Administratorką. Jej kontakty z resztą są zadziwiająco dobre, a ona sama przyjazna i pomocna. Chętnie każdego wysłucha i zdarza się jej robić wiele rzeczy na raz, byleby nas zadowolić.

Chyba tylko to... http://filestorm.mojeforum.net/viewtopic.php?p=9786#9786

Oba są żałosne, jeśli mam być szczera, ale oczywiście pełna kultura i tolerancja. Śledzie mają taki słony smak, bardzo słony - przesadzony. To samo sądzę o emo. Są takie przesadzone...

Nie wiem. Nie znam się, pytania ciekawe, badające usera pod różnymi aspektami. Zapewne dodałabym jeszcze kilka pytań. Wink
Powrót do góry
Lavelay

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, umierają? No dobra, niech będzie. Ano tak! Ratować zwierzęta, plugawi ludzie!

Puma florydzka
Nosorożec jawajski
Ryś hiszpański

Nie da się zmienić całego świata. Do tego my, ludzie niskiego wpływu wiele nie możemy zrobić. Jedynie sami być sprawiedliwymi.

Tak więc to pierwsze forum, na którym gram. Ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. W pewnym sensie jestem od niego uzależniona. Nawet jak odchodzę to wracam. Ile razy to się zdarzyło? Jeden albo dwa, o. Lubię je, choć denerwują mnie niektórzy użytkownicy. Nie będę wymieniać. A co będę robić, albo co bym zrobiła? Przyjdzie z czasem, co ja mam się rozpisywać i wymyślać? Ja jadę na improwizacjach.

Na wnerwianiu userów xD

Nie wiem. Żeby inni nim nie zostali? No nie wiem, z tego powodu raczej nie. Chcę pomóc Rudzi jak mogę, a także forum. Musi cierpieć przez moje pomysły to wniosę trochę dobrego. I bądźmy szczerzy... kocham sprawdzać KP! xD

Nie. Znaczy się nie zmienia, bo już dawno zmieniło. I nie tylko wymieranie tego gatunku. Czasem to sobie pomyślę jacy głupi są ludzie. Nie myślą na dłuższą metę. Niszczą to co było przed nimi. Wtedy wstydzę się, że jestem człowiekiem. Lecz sobie powtarzam, że ja będę dobrym człowiekiem...

Szczerze? Nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Na początku to się jej podlizywałam. Wy mi tutaj na mnie nie krzyczcie, miało być szczerze. Potem wszystko się zmieniało. Ja nie widzę Rudzielca jako Admina, a jako zwykłego użytkownika. Lubię ją. xD

Jak myślisz, Rudziu, że mi się chce to się mylisz. Jestem osobą nieodpowiedzialną i wszystko olewająca. No dobra, może nie aż tak. Po za tym myślę, że znasz moje posty. Po za tym najdłuższy post może być też najgorszym.

Od obydwóch chce się wymiotować.

Nie. Takie głupie i nie do rzeczy. W ogóle myślę, że piszę byle jak. A, bo ja piszę byle jak. No więc... Najwyżej pozwalają trochę poznać osobnika, ale u mnie to zbędne, Rudzia mnie zna.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

# Płetwal błękitny - Majestatyczny symbol bezkresnych wód oceanu. Jedno z moich ulubionych zwierząt. Moim marzeniem jest zobaczyć je w naturalnym środowisku.
# Cyjon - Fantastyczny przedstawiciel rodziny psowatych. urzekający urodą i rozrywkowością.
# Wilk rudy - Jak każdy wilk i ten podgatunek ma przerąbane. Wilki zawsze były uważane za bezwzględne bestie żyjące tylko po to, by działać przeciw ludziom, a prawda jest taka, że najchętniej ograniczyłyby relacje z człowiekiem do zera, jednak to ludzie sprawili, że, niestety, nie mogą.
//Wszystkie z pamięci, ha! x3 Mam wymieniać dalej?//

Niesprawiedliwość jest pojęciem względnym. Jednakże niezwykle boli mnie to, co ludzie robią ze światem. Niejednokrotnie rozważałam zostanie Prezydentem RP (Very Happy), by poprawić stan naszej ojczyzny, jednak spoglądam również dalej i planuję, że w przyszłości będzie o mnie głośno. Z pewnością zamierzam wspomagać finansowo tak wielu ludzi, jak tylko dam radę, ratować środowisko i walczyć o lepszy byt zwierząt i ludzi dobrego serca. Nawet jeśli miałabym ku temu iść po trupach (oczywiście, pod warunkiem, że owe trupy będą ciałami wszystkich dupków, stających mi na drodze).
Dodam jeszcze, iż zamierzam ruszyć żałosne tyłki wielu ludzi. Nie wiem jeszcze dokładnie jak, ale to zrobię. x3

Nadal irytuje mnie szablon. To brzoskwiniowo-piaskowe tło jest ładne i da się przyzwyczaić, jednak wciąż nie mogę go w pełni zaakceptować. Ponadto, nie podoba mi się stosunek graczy do postaci: każdy tworzy ile chce i jak chce, a zapomina o tym, że o wiele lepiej jest dokładnie zadbać o jedną postać niż prowadzić tuzin byle jakich. Wkurza mnie również ględzenie o tym, jak to inni piszą zajebiście, jednocześnie nie robiąc nic, by nauczyć się choćby podobnie. Poziom postów często leży i kwiczy, a nie mówię tutaj bynajmniej wyłącznie o chorobie zwanej 'nie-chce-mi-się'. Zły jest również panujący tutaj zastój. Poza rozmowami nie dzieje się tutaj praktycznie nic, co działa na niekorzyść. Statystyki i pola profilu są do kitu, przydział punktów statystyk to porażka, otrzymywanie rang pozostawię bez komentarza, bo mogłabym przesadzić.
Jednakże cenię sobie tutejszą atmosferę i barwność forum. Cieszę się, że niejako udało mi się ruszyć panujące tu zasady i zastój oraz wprowadzić korzystne zmiany. Lubię lekkość, jaką niesie to forum i brak zobowiązań jakimi się wręcz szczyci. Podoba mi się swoboda, bo ograniczania userów nie jest dobre. Porządna jest również Administracja i na nic w sumie nie trzeba długo czekać.
Mimo wszystko, Filestorm musi coś w sobie mieć, bo gdyby było inaczej - dawno bym stąd sobie poszła. x3

Od strony technicznej: JA robi dokładnie to, co Admin tylko w okrojonym zakresie. Zajmuje się przydziałami, zmianami w profilach, nagradzaniem i karaniem.
Od strony ogólnej: JA zajmuje się informowaniem graczy o przekazach ze strony Admina i odwrotnie, rozwiązuje sprawy, do których nie potrzeba Admina, wspiera go podczas podejmowania decyzji. Administrator może niejako wysługiwać się Junior Adminem, by móc zająć się sprawami ważniejszymi.
Oczywiście, podczas nieobecności głównodowodzącego - przejmuje stery.

Nie chcę, bo nie mam na to czasu, ani większych chęci. A ankietę tę piszę, bo wydała mi się fajną rozrywką. xP

Ograniczenie składników z naturalnie rosnących bambusów..?
A tak serio: panda wielka to symbol WWF'u, który mnie inspiruje i który podziwiam. Pandy są wspaniałymi istotami. Ich strata byłaby bardzo bolesna, podobnie jak większości innych istot. Na dzień dzisiejszy jednak, wymieranie pandy wielkiej ma na mnie niewielki wpływ. O ile czasem powzdycham nad idiotyzmem człowieka (co jest powodem owego wymierania) o tyle nic nie robię, by to zmienić (nie licząc jednego czy dwóch razów, kiedy przesyłałam pieniądze na ratowanie pandy wielkiej czy rysia), więc raczej niewiele zmienia.
Zapewne zmieniałoby dużo bardziej, gdyby Steve Irwin nadal żył, bo odkąd umarł - przestałam zajmować się przyrodnictwem na takim poziomie.

Prężnie działa, jest aktywna i wyraźnie widać, że kocha swoje forum. Nie podoba mi się jej zaparcie, z jakim często obnosi się, chcąc coś uzyskać. Powinna być nieco bardziej elastyczna, jednak póki wykonuje swoją robotę porządnie - nie mam większych zastrzeżeń.

Naprawdę muszę...? JA...? Ech... *szuka*
Najdłuższy? Nie lepiej ten o najlepszej jakości? Ech... *burczy coś pod nosem i szuka dalej*
Dobra, mam. A najlepsze jest to, że nie ma ani grama wypowiedzi! Very Happy
Jeden. Dwa. Trzy. Cztery. Pięć. O nie, tutaj jest skrawek wypowiedzi! D8 Starczy. x3

Równie puste czaszki i walory życiowe w jednej chwili? A może fakt, że i śledzie i emo są równie ograniczone? Cuchną? XD

Przede wszystkim, kojarzy mi się z pytaniami podczas wyborów Miss Świata... Ponadto, nie jest zła, bo bada użytkownika od wielu stron. Brakuje tylko strony technicznej. Wink
Na pewno jest lepszym pomysłem niż puste: Dlaczego chcesz być JA?

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*dramatyczna cisza*

Naytiri oraz Miria zostają moimi próbnymi Juniorkami. Jednak uprawnienia tylko sprawdzania Kart Postaci otrzymuje Bezimienna.

Kto jeszcze miał szansę? Biała i Alasca. Spodobały się mi też odpowiedzi Haiku, ale nie brałam jej pod uwagę, bo sama przyznała, że nie ma czasu i chęci.

Jakieś komentarze? Pytania?

Miria
Przywódca

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie!

Wiesz, ze Cię lubię, nie? ;D
Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah! *całuje stópki Ann*

Ja mam pytanie! PYTANIE!!! *omg, omg*

No cóż. Czy do moich (i Mirka) obowiązków także należy sprawdzanie KP?

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy do możliwości, ale nie do obowiązków. Pierwszeństwo mamy ja i Bezimienna, jeśli jesteśmy. No i Sahara, ale... *wywraca oczami*
Sharey

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, jednak warto było spróbować. Kiedy będzie jakiś następny nabór? ;D
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:09 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Biała

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się dowiedzieć, czemu się nie zakwalifikowałam? ... xP
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach