Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pola profilu

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biała

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:01 pm    Temat postu: Pola profilu Odpowiedz z cytatem

Witam. Moim pomysłem jest wprowadzenie dwóch nowych pól profilu. Mianowicie
Rasy, oraz Rodziny.

Rasa:
Dzięki temu, łatwiej będzie nam opisywać postać. Gdy ktoś ma w Avatarze np. samą łapę lub coś innego, co mało opisuje psa ze znaną rasą będzie łatwiej ją opisać. Ale również, gdy ktoś pisze długie posty może zastąpić imię, rangę, czy płeć nazwą rasy. Bo to trochę nudne jak się tak cały czas powtarza: "Biała zrobiła to.. suczka podeszła tam... Zastępczyni wskoczyła na... i znowu Biała... bla bla bla".
Uwierzcie, nie wszyscy po avatarze odnajdą daną rasę. Nie wszystkie rasy są nam znane Wink

Rodzina:
Wiecie przecież, że w Filestorm są rodziny, czemu nie można się pochwalić np. dziećmi, wujkami, ciociami i innymi?

Z góry dziękuję za komentarze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:44 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym, dodałabym jeszcze Znajomych i Przyjaciół. Ew. Zauroczenie.

So if he's somewhere near me
    I hope to God he hears me
    There's no one else
    Could ever make me feel
I'm so alive
    I hoped he'd never leave me
    Please God you must believe me
    I've searched the universe
    And found myself
    Within' his eyes

Zdj?cie na avatar: Mork-Raz z dA.
Zdj?cie na logo: Nelleke z dA.
Piosenka: This I Love Guns n'Roses.

Loga: oO
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że w tym momencie już jest za dużo pól w profilu, co dodatkowo pogarsza fakt, że avatary są spore, a posty skromne i tym bardziej forum się ogromnie rozciąga na długość i wysokość. Chyba, że te pola zostaną wprowadzona pod Statystykami i będą NIEOBOWIĄZKOWE, to Ok.

EDIT: Absolutne NIE pomysłom Naytiri. Co nas obchodzi w kim buja się i z kim koleguje Azor?

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie jestem za Rasą. Powodów nie opisuję, bo w sumie chodzi o te opisane przez Białą. Co do Rodziny, to obojętne. Przyjaciół i Znajomych bym nie wprowadzała, bo by trzeba było wpisywać prawie wszystkich, kogo by się zauważyło i nie rzuciło na niego z kłami.
Powrót do góry
Iris
Uzdrowiciel

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za Rasą. I faktycznie, mogłyby one być obok Statystyk, ale chyba wygodniej patrzy się na nie pod avatarem. No, przynajmniej mi. Spotkałam się z forum, gdzie pod avem była też Historia i Wygląd, i z takim, gdzie wszystko było tam, gdzie nasze Statystyki. Póki co, moim faworytem jest układ FS'a.
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby trzeba było zmniejszyć ilość pól profilu, to ja proponowałabym:

Pod avem:
Rasa
Cieczka
Stan

Pod podpisem:
Statystyki
Ekwipunek
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poparcie pomysłu. :* Kocham was.

A jeszcze pod podpisem można nieobowiązkową rodzinę. Wink
Powrót do góry
Nithael
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaciele tu nie pasują, musiałabym dodać każdego kto był dla mnie miły i się uśmiechnął. Ale popieram dodanie rodziny jak i rasy, bo pamiętam jak pościłam z Louve, zaliczyłam wpadkę.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię NIE wszelakim polom typu rodzina, znajomi, wrogowie. To bezsensowne i tyle. Nie chce mi się nawet tego wyjaśniać. A co do rasy... Ech... Czy jest to potrzebne do opisywania wyglądu...? Ewentualnie, no i widzę, że wszyscy chcą... Mmm...
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tylko za rasą. Ona naprawdę pomaga, jak się skończą synonimy...
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo krótki opis wyglądu pod postem zamiast "Rasa".
Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę Rasa. Z avataru można opisywać wygląd. A jak ktoś ma inny av niż wygląd w KP, to jego wina. A i tak można sprawdzić.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To proponuję bezpośredni link do KP wśród pól profilu.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Haiku.

Dodane po 15 godzinach 17 minutach:

Mogę wprowadzić bezpośredni link do KP, kiedy zostanie naprawiona usterka PA.

Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:44 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Charles
Wojownik

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za pomysłem Białej.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach