Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komnata Amaretty

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amaretta

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:23 pm    Temat postu: Komnata Amaretty Odpowiedz z cytatem

Komnata Amaretty jest duża i przestronna. Na ścianach jest bordowa tapeta. Sufit jest biały, ale troszkę zakurzony. Pod sufitem wisi piękny, kryształowy żyrandol, na którym palą się jeszcze wszystkie lampki. Okno wychodzi na balkon z którego widać jezioro. Na oknach rozwieszone są piękne, kwiatowe zasłony. W rogu pokoju stoi wielkie łoże z pościelą w kolorze Ecru. Na ścianach widnieją piękne, kolorowe obrazy. Na podłodze leży skóra z tygrysa. Drzwi do komnaty Amaretty są jak nowe, klamka jest z mosiądzu, a drzwi z drzewa mahoniowego. Obok łóżka stoi stoliczek, na którym widnieją ususzone, czarne róże.

Amaretta przyszła i wskoczyła na łóżko. Czekała na kolegę, który bądź co bądź był Ślepiem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nithael
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł tu za swoją nową koleżanką. Omiótł miejsce spojrzeniem.
- Mhm, całkiem ładnie masz tutaj. - powiedział. - Nazywam się Nithael, i jestem zabójcą a jak ty się nazywasz? - dodał po czym usiadł na podłodze, ciągle oglądając komnatę Amaretty.
Powrót do góry
Amaretta

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się złośliwie w duchu.
-Ja? Jestem Amaretta. Jestem wojowniczką..-Dodała i rozłożyła się na łóżku. Spoglądała na Nithael'a.
Powrót do góry
Nithael
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orzesz ty psie! Nithael, głupku! To podstęp! Niestety nasz piesek o tym nie wiedział.
- Hm, to bardzo ładnie. - odpowiedział jej. - Z tą muszelką to może tak nie pykło...- opuścił łeb.Zamknął oko w, które dostał muszelką. Bolało go. Było zaczerwienione, a ze skroni leciało troszkę krwi. - Wiesz, Amaretto, ja..nie jestem pełno prawnym Ślepiem. Ja...nie wierzę w Atram..- mruknął.
Powrót do góry
Amaretta

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeskoczyła do niego. I.. liznęła go po skroni, w które go uderzyła.
-Przepraszam..-Szepnęła cichutko. Była zdziwiona, że pies mówi jej o takich rzeczach.. -Naprawdę?! Ale czemu?
Powrót do góry
Nithael
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie szkodzi.. - dodał szybko. - No bo...dla mnie to zabobony. Przecież klan Ślepi mógł stworzyć byle jaki pies, dla zachcianki! - mruknął. Łza spłynęła z jego oka. Nic nie mówił. Był cicho...

//..Nie mam czasu, na odpisywanie muszę lecieć, pa.
Powrót do góry
Amaretta

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzała na niego.
-Czemu płaczesz? -Zapytała z .. czułością, która może niebyła, może była udawana.. Amaretta na razie była pewna, że to tylko plan, ale nie wiedziała, jak to się dalej rozwinie..
Powrót do góry
Nithael
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsunął się troszkę od suczki.
- Nie, ja... - mruknął. - Bo dopiero teraz zauważyłem, jak bardzo zdradzałem i oszukiwałem sam siebie. Ja się w tobie... - urwał -... Zakochałem - szepnął i spuścił łeb. Nie wiedział, że na razie to był plan Amaretty. Kochał ją. Taka miłość od pierwszego wejrzenia, o!
- Tylko że ja jestem z wrogiego klanu - dodał. - Co teraz? -spytał i westchnął długo. Z jego skroni kilka kropel krwi spadło na ziemię. Zamknął uderzone oko i wpatrywał się w dal.
Powrót do góry
Amaretta

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wiesz... - powiedziała z lekką niechęcią, ale leciutką, i odsunęła się kilka kroków. - Ja... Posłuchaj. Ty i ja... To nie przejdzie. Ktoś się dowie... Ty i ja - to zupełnie inna bajka... Tak jest i tego nie zmienimy. Niedługo pewnie Kły zrobią "porządek" z innymi Ślepiami i będzie pozamiatane... - dodała i wyjrzała przez okno balkonu. Było pięknie na dworze...
Powrót do góry
Nithael
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutny spojrzał na Amarettę i wyszedł powoli z jej komnaty stawiając ostrożnie każdy krok.[z/t]
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amaretta

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Gdzie idziesz? - zapytała, jednak widziała, że Nithael już poszedł, więc ona także wyszła z komnaty. [zt]
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach