Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naszyjniki stad

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:13 pm    Temat postu: Naszyjniki stad Odpowiedz z cytatem

Wpadłam na lekko stuknięty pomysł. Oto on:

Można zrobić tak iż ktoś zasłużony z każdego stada dostanie naszyjnik. Będzie to symbol każdej sfory. Dla KCK jest naszyjnik opleciony cierniami, a medalikiem jest czaszka oplątana wężem. Dla KWD naszyjnik otoczony takimi jakby kuleczkami z duszami zmarłych psów KWD, a medalikiem jest psi duch. Zaś dla KJŚ naszyjnik zrobiony z jasno świecących kryształków, a medalikiem jest takie oko jak rysowali w starożytności w Egipcie.

Ale można zrobić tak iż naszyjniki będą dawane nie tylko najbardziej zasłużonemu ale wielu, którzy udzielają się. Mogło by właścicielowi dodać 10 czy 5 pkt do statystyk ale jeśli nie pasi to może być to tylko odznaką zasłużonych ze stad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:03 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie, to nie jestem przekonana. Jednak trochę imponuje mi ten pomysł. Myślę, ze to byłoby takie Virtuti Militari.
Powrót do góry
Scott

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł ogólnie mi się podoba, tylko skąd psy wezmą te naszyjniki? I mogłyby też być naszyjniki wg rangi, ale nie takie ładne, jak w twoim pomyśle, tylko takie zwyczajne + kolor sfory. Po tym można by się rozpoznawać, chociaż wtedy raczej nie były by możliwe jakieś znajomości pomiędzy sforami. No i jeszcze jedno- co z Samotnikami?
Powrót do góry
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samotnicy za bardzo nie mają jak się zasłużyć dla Klanu, prawda? Smile
Proponuję jednak - jeśliby te naszyjniki zostały wprowadzone - że nie byłoby konieczne nagradzanie psa ZE SWOJEGO STADA, a po prostu kogoś, kto się dla niego ZASŁUŻYŁ.
Powrót do góry
Orchidea
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie i jeszcze raz nie. Czy psy są ludźmi? Nie. Nie będą przecież nosić jakiś "$hwE3t4ShnYcH" wstążek, czy - jak to ujęłaś - naszyjników. Po prostu to jest zbyt mało realistyczne i tandetne. No i jeszcze dodanie statystyk... NIE! Odznaczenie, OK, może uda mi się to przeżyć, ale dodatkowa moc? No ludzie święci... Proszę... To jest zbyt ludzkie.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam Orchideę. Pomysł ABSOLUTNIE mi się nie podoba.
Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mówiłam. Raczej neutralnie. Odznaczenie to nic niezwykłego. (Mam tylko wątpliwości co do tych cierni, nie będą się wbijać? xd)
A statystyki, to zdecydowanie NIE. Nie widzę sensu, dla którego odznaczenia miałyby działać na takiej podstawie. Wtedy Przywódca może dawać tyle odznaczeń, że strach. Za utrzymane w czystości legowisko na przykład. o_O Żeby klan był silniejszy.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, na początku nie wiedziałam, ale teraz jestem na stanowcze NIE. Powodów nie będę rozpisywać, Orchidea ładnie wszystko ujęła.
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:03 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Scott

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dłuższym namyśle zgadzam się z osobami powyżej.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach