Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psie Puchary 2011 Special Edition
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:37 pm    Temat postu: Psie Puchary 2011 Special Edition Odpowiedz z cytatem

Tak więc...

... Za zgodą Rudzi i Naytiri prowadzę ten konkurs, który jest dodatkiem do Psich Pucharów 2011.

Zasad kilka

Nie można głosować na siebie, oj nie. Trzeba też uzasadnić dlaczego ta postać, a nie inna. Można głosować tylko raz!, nawet jeśli ma się multikonta.

A jakie kategorie?

Kod:
Najbardziej wpływowa postać forum:
Najdziwniejsza postać forum:
Najlepszy Kieł:
Najlepszy Jasny:
Najlepszy Duch:
Najlepszy Samotnik:
Najbardziej denerwująca postać forum:
Najkreatywniejsza postać forum:
Najpomocniejsza postać forum:
Najwaleczniejsza postać forum:

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:14 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Niamh

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Rudy Rudy Rudy Rydz! Przywódczyni, mająca w mocy swych łap najsilniejszy Klan
Najdziwniejsza postać forum: o.O Nichanslet! Loffcie you. Cuz its first creation like that
Najlepszy Kieł: Rarr! Rudzelecz! Cuz she is best of them, thats all
Najlepszy Jasny: Sahara. The leader!
Najlepszy Duch: Khavazawo! Szlachetny Szlachcic Szlachcił Szlachetnych Szlachciców. To mówi samo za siebie.
Najlepszy Samotnik: Bezimienna! zUo wcielone, czyli najlepsza rozrywka Very Happy
Najbardziej denerwująca postać forum: Haiku. Oh, just dont ask.
Najkreatywniejsza postać forum: Orchidea van Negro Rosa. Ot, pierwsze skojarzenie, co do tego miejsca.
Najpomocniejsza postać forum: Why cant it be me? Well, Alasca. Nie wiem czemu!
Najwaleczniejsza postać forum: Biała! Można by powiedzieć, przewodnicząca tejże wojny.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Bezimienna. Prowokuje akcje. Wszędzie jej pełno. Very good...
Najdziwniejsza postać forum: Nichsanlet. Choć zboczenie jest rozpowszechnione wśród ludzi, u psów jest on na razie praktycznie jedyny i dosyć rzeczywiście skupiający się tylko na jednym.
Najlepszy Kieł: Biała. Zastępczyni jak się patrzy. Robota też dla niej. Waleczna jest. O! I tyle.
Najlepszy Jasny: Alasca. Wyrazista postać tegoż klanu. Nic dodać, nic ująć!
Najlepszy Duch: Miria. Jeżeli chodzi o uzasadnienie, jest aktywnym i pomysłowym członkiem klanu z ciekawymi opiniami.
Najlepszy Samotnik: Bezimienna. Oraz jej SKZ. No i... Pozabijać wszystkich!
Najbardziej denerwująca postać forum: Meyst. Jego posty w grocie wkurzyły nie tylko Rudą, ale i mnie xd Szczególnie to "AŁA"!
Najkreatywniejsza postać forum: Haiku. Coś... Ma w sobie. Nie wzbudza tylko miłości, nie jest przesłodzony. Kreatywność... I tyle.
Najpomocniejsza postać forum: Amore. Ledwo znanemu psu pomoże. Wielce miła i super pomocna postać.
Najwaleczniejsza postać forum: Biała. Na wojnie bardzo, ale to bardzo przydatna Rudzielcowatej w porwaniach i bitkach.

Ostatnio zmieniony przez Ruda dnia Pią Kwi 08, 2011 8:36 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Bezimienna. Kto inny w tak krótkim czasie rozpętał wojnę i założył własne stowarzyszenie? XD
Najdziwniejsza postać forum: Nichsanlet. To... To trzeba tłumaczyć? No ten teges. Jego, em... Skłonności, eee... Sami wiecie XD
Najlepszy Kieł: Ruda. Jest świetnym bezlitosnym dyktatorem... *zwiewa* XD
Najlepszy Jasny: Alasca. Jest aktywna, przyjazna. Odpowiednia suczka na odpowiednim stanowisku ;D
Najlepszy Duch: Vanille. Tak po prostu, odpowiada mi jako obraz prawdziwego Wieczornego.
Najlepszy Samotnik: Haiku. Tak po prostu, ładne posty.
Najbardziej denerwująca postać forum: Meyst. Tak jakoś... Posty w grocie mnie rozśmieszyły i dobiły jednocześnie XD
Najkreatywniejsza postać forum: Homer. Oryginalna postać, oryginalne cechy, oryginalna zaradność... i upite pomysły. XD
Najpomocniejsza postać forum: Amore. Zawsze gotowa pomóc, wrażliwa i dobra.
Najwaleczniejsza postać forum: Biała. Zwyczajnie pasuje. Walka, strategia, gotowość do boju.

Za mało pól. Chciałam rozdzielić po jednym każdemu. xd

Ostatnio zmieniony przez Thalia dnia Sro Kwi 06, 2011 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Amaretta

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Wpływowa? Hm.. Nie wiem.
Najdziwniejsza postać forum: Nichsanlet Tu nie będę zbyt oryginalna i zgłoszę jego, gdyż on ma swoje dziwaczne, może nie dziwaczne skłonności.
Najlepszy Kieł: Ruda To chyba oczywiste. Nasza kochana wojna!
Najlepszy Jasny: Hm.. Alasca Idealna osóbka na to miejsce. Jest bardzo miła.
Najlepszy Duch: Vanille Bardzo dobra Przywódczyni w kontakcie z Kłem zachowuje zimną krew.
Najlepszy Samotnik: Haiku Po prostu już się nie mogę doczekać spotkania z tym osobnikiem. Pisze rewelacyjne posty.
Najbardziej denerwująca postać forum: Meyst Posty w grocie... Nic wiecej nie będę mówić.
Najkreatywniejsza postać forum: Nie wiem. Pomyślę.
Najpomocniejsza postać forum: Homer Mimo jego ślepoty zawsze pomoże.
Najwaleczniejsza postać forum: Bezimienna Śmierć!
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Jestem tu niezdecydowana, pomyślę nad tym.
Najdziwniejsza postać forum: Niamh. W sensie jej zachowanie nietypowe. xD
Najlepszy Kieł: Rudy Rydz, bez wahania! Świetnie sprawuje się na swoim stanowisku, choć to Beza wywołała poruszenie wojny.
Najlepszy Jasny: Naytiri. Mogę powiedzieć tylko to, co Rudzielec.
Najlepszy Duch: Miria. No tak... po prostu. No, nie wiem jak to wytłumaczyć. O, na zebraniu mi zaimponowała i Kazio mógł ją poprzeć!
Najlepszy Samotnik: Haiku. Hmm... nie widzę innego ciekawego samotnika. No, pomijając mo... * zamyka pysk *
Najbardziej denerwująca postać forum: Charlotte. E no.... Tak mi się skojarzyło po spotkaniu Szarlotki z Bezą.
Najkreatywniejsza postać forum: Pomyślę jeszcze, choć chyba wiem kogo.
Najpomocniejsza postać forum: Miria. Tam gdzie trzeba to się pojawi. A szczególnie jak ma kogoś chorobą zarazić i potem uzdrowić... xD
Najwaleczniejsza postać forum: Walki, walki... Czerwona krew, kła też błysk... Może... Biała?

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Meyst
Szczenię

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: A tego to nie wiem.
Najdziwniejsza postać forum: Nich - co tu więcej mówić. Se...holik xD
Najlepszy Kieł: Char....Em, tego Ruda! xD Zapewne przez swoje pomysły.
Najlepszy Jasny: Oczywiście Car...Naytiri! Pomocna, uczciwa. Idealna!
Najlepszy Duch: nie mam zdania.
Najlepszy Samotnik: Haiku - posty jak marzenie, tez tak chcę! *-*
Najbardziej denerwująca postać forum: Moj....em tego.. nie mam zdania xD
Najkreatywniejsza postać forum: nie mam zdania
Najpomocniejsza postać forum: Miria - pomoże zawsze i wszędzie!
Najwaleczniejsza postać forum: Beza! Krew, krew dużo KRWI!
Powrót do góry
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Ja myślę, że... Nie mam zdania. Sorry.
Najdziwniejsza postać forum: Nishalnet, czy jak mu tam... Zboczeniec chory!!!
Najlepszy Kieł: Ruda. JP na 100%. Potrafi przemówić do rozumu w taki, czy inny sposób.
Najlepszy Jasny: Hmm... Ethan oczywiście! :3 Powiem, że bardzo pomocny i w ogóle, stara się wszystkich kochać.
Najlepszy Duch: Jako przywódczyni KWD, myślę, że najlepszym duchem jest Miria. Bardzo aktywna, nieco dziwna, ale z osobowością.
Najlepszy Samotnik: Haiku. Posty są zaczepiste, postać także. Chciałabym umieć, jak ona.
Najbardziej denerwująca postać forum: Meyst. Wystarczy looknąć do lochów KCK xD.
Najkreatywniejsza postać forum: Haiku. Mimo wszystko ma się ten charakterek.
Najpomocniejsza postać forum: Yyy...
Najwaleczniejsza postać forum: Nie, nie ma takiej.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Sądzę, że to Ruda. W końcu jest administratorką, ma najwięcej postów i zawsze ma decydujący głos. Jako postać z pewnością też ma 'fory' za aktywność i prestiż.
Najdziwniejsza postać forum: Martynka! Zdecydowanie! Widziałam bowiem już masę seksoholików, zboczuchów, ślepców, kulawych, wariatów, głupków...i inne indywidua, ale Martynka zdecydowanie JEST DZIWACZNA I WYJĄTKOWA spośród nich! Wg mnie postaci takie jak Nishalnet, Homer czy Beza są przereklamowane i tyle... Szkoda tylko, że Martynki już nie ma na Filestorm. ;-;
Najlepszy Kieł: Pozwólcie, że się nie wypowiem, bo nie znam na tyle członków stad, by móc podjąć decyzję.
Najlepszy Jasny: Jak wyżej.
Najlepszy Duch: Jak wyżej.
Najlepszy Samotnik: ...JA! C= A tak serio to nie wiem. ^^'
Najbardziej denerwująca postać forum: Bezimienna. Irytuje mnie, mimo że jest aktywna, ciekawa i niezła. Ale wkurzająca jest. x3
Najkreatywniejsza postać forum: Nie mam pojęcia. Nie znam Was na tyle.
Najpomocniejsza postać forum: Nie znam Was tak bardzo, ale z tego co czytałam to moje serce podbiło zachowanie Amore, kiedy widziała jak Chau sobie coś zrobił i chciała mu pomóc, a Beza ją przegnała. To było urocze. <3
Najwaleczniejsza postać forum: Wybaczcie, ale mnie waleczność kojarzy się z odwagą, heroizmem i szacunkiem, a nie widzę tu nikogo o tych cechach.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Florabelle
Szczenię

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Idę za Haiku i mówię: Ruda! Jako, że jest adminką, a do tego przywódczynią jednego z Klanów, więc jakieś wpływy ma.
Najdziwniejsza postać forum: Znowu zgadzam się z panem H., ale skoro panienki Martynki nie ma, wybieram więc Carleya, bo.. no jest dziwny, no!
Najlepszy Kieł: Znowu mówię: Ruda
Najlepszy Jasny: Wydaje mi się, że Arieth
Najlepszy Duch: Duchów nie znam, więc się nie wypowiadam.
Najlepszy Samotnik: To samo.
Najbardziej denerwująca postać forum: Brak zdania, bo nie znam tu zbyt wielu osób.
Najkreatywniejsza postać forum: Raczej Bezimienna
Najpomocniejsza postać forum: Ethan, o!
Najwaleczniejsza postać forum: Bezimienna?

Gość

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej wpływowa postać forum: Ruda. Jest adminką, przywódczyni, kronikarka, MG, więc jakiś wpływ ma. Myślę, że to ona zasługuje na tą właśnie kategorię.
Najdziwniejsza postać forum: eeeeeeee... Dlaczego wzięliście Carleya?! Mojego kotka na koncie Pretty! Łeeeee... szkoda. Ale ja mimo wszystko wybieram Krzyka. O! Tu was zaskoczyłam hehe. Nie wiem. Po prostu. On jest jakiś dziwny o.O.
Najlepszy Kieł: Louve. Wyszarpuje psom mięso (nie, nie ona. To działka Pretty "wypruła jej mięśnie" heh). Doskonale poradziła sobie ze mną i z Carleyem, a mimo jej złości, potrafi być delikatna dla moich szczeniaków (znaczy dla Pretty i Kotka szczeniaków). Nic dodać, nic ująć.
Najlepszy Jasny: Alasca. Nie wiem czemu. Taka... przyjazna, i lubiana. Zastępczyni, więc jak przywódczyni nie ma, no to ana pełni główną rolę.
Najlepszy Duch: Powiedziałabym DooDoo, ale ja i Ruda wiemy, że to byłoby nie sprawiedliwe, bo bym leciała po znajomości. Więc... może... Smolista *podlizuje się*. Taka delikatna, i wrażliwa. Zupełnie jak Amore.
Najlepszy Samotnik: NIE! NIE POWIEM HAIKU!!! Pan H będzie kategorię niżej. A najlepszy samotnik to Beza. Mimo, iż moja postać jej nie lubi, nie wydaje mi się "przeterminowana". To czyste zUo i koniec.
Najbardziej denerwująca postać forum: OOOOOOO! Najchętniej wybrałabym dwiem. Brindis i Haiku, ale że Brindis to "moja córka" Wioęc jej się upiecze, a pan H. zawsze o wszystko się czepia. Od co.
Najkreatywniejsza postać forum:
Najpomocniejsza postać forum:hy... może... nie wiem. Pozwólcie, że nie odpowiem na to pytanie... albo może odpowiem... Cygan? Nie jego już nie ma. Trudno mi powiedzieć, bo nie znam was na tyle dobrze. Ale chyba na pana H. postawię, bo to w końcu on nie zamknął drzwi on pokoju nr 1, nie? Haiku.
Najwaleczniejsza postać forum: Nie mam zdania. Ale Angel. To tylko żebym nie była goło słowna, a nigdy nie jestem (prawie nigdy). Argumentu nie mam.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ogłoszenie wyników? x3

Btw: Odnoszę wrażenie, że wiele osób pomyliło 'postać' z 'graczem', no ale...

EDIT: Emm... Mogę jeszcze dopisać postaci tam, gdzie pominęłam wpis? Przez ostatni czas zdołałam Was trochę poznać i mogę co nieco napisać. x3

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***

Ostatnio zmieniony przez Haiku dnia Sro Kwi 13, 2011 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Bezimienna przyjdzie, bo to ona zorganizowała konkurs.
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emm... Mogę jeszcze dopisać postaci tam, gdzie pominęłam wpis? Przez ostatni czas zdołałam Was trochę poznać i mogę co nieco napisać. x3

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:14 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach