Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psi Romantyk szuka miłości

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thereis
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 6:28 pm    Temat postu: Psi Romantyk szuka miłości Odpowiedz z cytatem

A więc tak: Thereis szuka partnerki. Klan jest obojętny, byleby była na niego napalona i go kochała. I żeby była wierna, bo There zagryzie kochanka :>
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madame
Samotnik

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie możesz do tego dojść fabularnie...? Kurde no, trochę realizmu... ><

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przepraszam, że to powiem.

Przestań się kurwa wtrącać w czyjeś sprawy. Jak chce szukać tak, to co masz do tego? Jego problem. A nie pierdolisz o wszystkich, bo według Ciebie tak jest lepiej. Chce tak, to robi ta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znowu podpisuję się pod tym stwierdzeniem. Haiku - popracuj nad własnym forum gdzie wstawisz w regulaminie "zakaz wywieszania ofert o poszukiwaniach partnera" i dobrze. Nie przerabiaj całego FS, bo my Twoje uwagi staramy się cenić, ale jak pier...papier od rzeczy, to mamy już dość. Widzisz, żeby ktoś inny narzekał? To się przyczep własnych błędów.

Tak samo Madame - szuka kogoś, kto oprowadzi ją po Filestorm. Hm, czy nie lepiej podejść do kogoś na fabule i zagadać? Czy tak - dla Ciebie - nie byłoby, jak mówisz, realniej? To dziękuję i koniec.

Poza tym znowu udzielasz się nie na temat. Piszesz od rzeczy w temacie do tego nie przeznaczonym. Krótko mówiąc - offtopujesz.

Masz problem? Dodaj w "Pomysły i pytania" temat, gdzie zaproponujesz zniesienie poszukiwań partnerów. Zobaczymy ile osób się z tym zgadza i po sprawie. Kropka. Finito. Koniec.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się, że gnijecie na forach takich jak Filestorm i jemu podobnych a nie na czymś zupełnie innym i realniejszym. Ech... Z takim podejściem... ><

Wiecie po co dałam ogłoszenie o poszukiwaniu kogoś, kto oprowadzi Madame? Na tym forum po prostu się inaczej NIE DA. Jesteście strasznie uparci, zapatrzeni w swoje, bzdurne zasady... Zero w Was realizmu czy porządnego grania, bo po co, skoro wszystko można ustawiać..? Aż mnie krew zalewa, gdy widzę jak każdy z każdym musi się umawiać, by cokolwiek się działo. Nikogo jednak nie obchodzi to, że obcy samotnik wlazł na teren Klanu Cienistych Kłów i rozdrapuje tam korę drzew i ZNACZY sosny swoim zapachem. Nikt nie raczy go nawet przegnać. Ludzie, to się nazywa forum, akcja, fabuła..? Proszę Was, nie poniżajcie się.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Thereis
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O mój boże, a ja myślałam że ktoś się zgłosił.Robicie mi nadzieję! :>

Haiku - robóta co chceta ale to co ja robię to moja sprawa. Co do fabuły, może nikt po prostu nie chce odpisywać? Jak ci może nie wiadomo KCK napada na KJŚ. Tyle?
Powrót do góry
Biała

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz jakieś inne fora bardziej realistyczne według Ciebie?

Akurat nam takie forum pasuje. A co jest innego realistycznego w innych forach? No a to, że psy rozmawiają między sobą to nie jest mało realistyczne?
Powrót do góry
Thalia
Strażnik w.

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nas jest zero realizmu? I to mówi osoba, która W ŚRODKU WOJNY, kiedy Kły pilnują więźniów - narzeka na to, że nikt nie chce przyjść do jej postaci. Wybacz, ale jakoś moja postać nie ma tak czułego węchu i słuchu, żeby wiedzieć co robi Haiku. O realizmie poucza nas osoba, której pomysłem była broń dla psów - noże. Jakoś nie widziałam psa z nożem, a Ty? A nie, czekaj. Właśnie mi skacze przed domem. Przy okazji bardzo realnie gada i ma sraczko-buraczkowe futro.
My mamy się nie poniżać? Gnijemy? Filestorm jest wspaniałym forum, trzymający realizm postaci, fabuły i akcji. Gdzie gracze wzajemnie się szanują, czasem porozmawiają i umówią się bo mają jakiś PLAN. Zabronisz im? Ale to wcale nie jest powiedziane, że się trzeba umawiać. Niektórzy po prostu to LUBIĄ. Nie zmieniaj forum, gdzie się userom podoba. Nie jest Twoje, więc nie masz najmniejszego prawa. W tym momencie, jeśli chcesz wiedzieć TO TY SIĘ PONIŻASZ. A to mnie zalewa krew, jak widzę jak się rządzisz. Zachowujesz się - szczerze - jak sześciolatek, który kłóci się z przyjaciółmi jaki smak lizaka jest najlepszy albo jaki misiek najfajniejszy.
I przestań w końcu radzić co mamy robić. Nie Twój cyrk, nie Twoje małpy.

//Wybacz, Thereis. Ale to trzeba przywrócić do ładu.
Powrót do góry
Thereis
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę skończyć te Off-top. Chyba wiadomo w jakim celu ten temat został stworzony? Na pewno nie po to aby się kłócić. radzę to załatwić na off-topie lub PW.

//.. Nie szkodzi Wink
Powrót do góry
Alasca
Zabójca

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dwa słowa - zgłaszam się. Ale tutaj chodzi o to, że żadnym z obecnych kont. Na razie zostawiam je tak. W planach jest zrobienie w tym tygodniu, może w przyszłym (bo będę mieć więcej czasu) konta samotniczego. Ona może zostać partnerką Thereisa.
I teraz kto chce, może mnie zjechać, że tylko zapycham dodatkowymi kontami - nie obchodzi mnie to. Lubię różne postacie o różnych charakterach i staram się je prowadzić. Proszę bardzo.

Dyskusja na temat realizmu - tak się zastanawiam, co w takim razie jest dla ciebie realizmem. Forum jest zorganizowane, użytkownikom się podoba. Magii nie ma, a psy wcale nie muszą gadać po ludzku. Gdyby człowiek to słyszał, być może byłoby to szczekanie.
Koniec off - topu; najlepiej załóż temat na dyskusje o realizmie.

Pos?uchaj...
Stój, zamknij
?lepia i...
Pos?uchaj.
Pos?uchaj, jak
Wiatr szepcze ci do ucha...
Nie. Nie patrz na mnie, tylko s?uchaj.
Nie odrywaj my?li od wa?nego przekazu...
S?uchaj.
Nie odczytasz tego szeptu od razu...
Musisz trwa? w
wietrze zimy srebrzystej...
Tak mro?nej, tak pi?knej, o duszy delikatnej i czystej.
Pos?uchaj...
Co s?yszysz?
Wiesz ju??
A teraz otwórz
?lepia i spójrz. Czyje to spojrzenie?
Czy czujesz moj? obecno??, która daje ?ycia tchnienie?
Tak... Srebro zimy to ja.
Dusza
srebrzysta.
I tak krystalicznie czysta.

Pretty stworzy?a dla mnie ten wiersz,
Angel - wykona?a avatar.
Dzi?ki wielkie! Uwielbiam was.

My avatars: xx
Powrót do góry
Thereis
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się. Smile There powinien już przygotowywać romantyczne formułki :>
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madame
Samotnik

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Nie mam zwyczajnie chęci na to, by wysłowić się na tyle, byście to zrozumieli (bo na razie W OGÓLE mnie nie rozumiecie), ale wiedzcie, że kiedyś go znajdę...

Madame chętnie się spotka z Thereisem. Nie obiecuję nic więcej na razie, ale spotkanie chętnie.

Dodane po 125 godzinach 16 minutach:

To jak? Muszę Madame z kimś wreszcie spotkać, no...

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach