Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alejki

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sahara

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 6:15 pm    Temat postu: Alejki Odpowiedz z cytatem

Alejki; miejsce gdzie kiedyś dzieci ludzi uczyły się jeździć na rowerach. Teraz to teren wyłącznie dla psów. To bardzo duża połać ziemi, gdyż znajdują się tam dziesiątki dróżek. Po bokach są ustawione znaki drogowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:46 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ethan
Członek Klanu

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na alejki wkroczył Ethan we własnej osobie. Machał wesoło ogonem, ciesząc się z zakończenia kary, i usiadł na trawie przy brukowanych ścieżkach rowerowych.

[Sorry że tak krótko, wena mi uciekła. Zapraszam MG]

Teardrop in the fire
    Fearless on my breath

Nine night of matter
    Black flowers blossom

Zdj?cie_piosenka.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MG:

Do uszu Ethana doszedł tajemniczy szum. Kępki trawy rosnące przy brukowanych alejkach rowerowych zajaśniały srebrzysto i z chodnika uniósł się perłowo biały duch smoka. Jego łuski dawno wyblakły, ale oczy jaśniały żywo. Był malutki i miał dobrotliwy uśmieszek. Podfrunął do przerażonego psa Border Collie.
- Witaj- wyszeptał przyjaźnie.- Jestem Dobrym Duchem, a za życia byłem smokiem z Dobrej Watahy, zajmującej ciepłą, słoneczną krainę, gdzie teraz istnieje centrum opuszczonego miasta, jak wy tam je nazywacie.
Jeszcze raz się uśmiechnął, nie reagując na strach psa.
- Jestem twoim przyjacielem- przekonywał.- Nie mogę jednakże opuścić tego miejsca… Chciałem tylk…
Nagle urwał i przerażony się rozejrzał. Zniknął, pozostawiając smugi białego dymu, które przez moment układały się w słowa:
BLOKOWISKO, JAK NAJSZYBCIEJ.

Ethan
Członek Klanu

PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Ethan był przerażony, choć duch był malutki i dobrotliwy. Nie wierzył w ani jedno jego słowo. Gdy smok zniknął, postanowił jednak iść tam, gdzie kazał mu dym.[zt]

Teardrop in the fire
    Fearless on my breath

Nine night of matter
    Black flowers blossom

Zdj?cie_piosenka.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach