Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oceń poprzednika
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Offtop -> Gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 12:22 pm    Temat postu: Oceń poprzednika Odpowiedz z cytatem

Ta gra polega na na zopiniowaniu profilu osoby, która pisała post przed tobą. Na kilku forach spotkałam się z oceną każdej części profilu na zasadzie punktów w skali od 1 do 10, jednakże osobiście nie uważam tego za zbyt dobre wyjście. Zdecydowanie wolę ocenę opisową, ale za to pełniejszą.

Można oceniać jak się chce, ale ja osobiście lubię oceniać wg schematu:
Kod:

[b]Imię:[/b]
[b]Avatar:[/b]
[b]Podpis:[/b]

[b]Ja o postaci:[/b]
[b]Moja postać o postaci:[/b]

I tak:
Imię: Tutaj wyrażamy opinię na temat imienia postaci.
Avatar: W tym polu zawieramy ocenę avatara (np. fajna kolorystyka, ciekawe ujęcie, cudna obróbka etc.)
Podpis: Jak wyżej, tyle że oceniamy podpis danej osoby.

Ja o postaci: Nasza opinia o danej postaci.
Moja postać o postaci: Jak daną postać widzi nasza postać.

Oczywiście, im więcej i dokładniej napisane, tym lepiej.
Warto, by opinie były szczere. Nikt się chyba nie obrazi za to, że komuś nie spodoba się jego avatar, prawda? x3

Wszystko jasne? To ZACZYNAMY!

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:36 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Westie

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Imię fajne, i wyjątkowe. Jednak uważam, że bardziej do szczeniaka pasuje (bez obrazy)
Avatar: Cudowny. Bardzo mi się podoba. taki... inny... wyjątkowy. Super napis, i zdjęcie psa. Po prostu- piękne.
Podpis: Uznajmy, że moja opinia o podpisie, jest taka sama jak do Avataru

Ja o postaci: Twoja postać jest... pełna wyrazu. Taka... wyjątkowa, jak by to ująć. I... ładna? Bardzo ładny pies (co już mówiłam) No i na koniec- zazdroszczę pomysłu.
Moja postać o postaci: Mam już partnera, ale wiem, że będziesz miał duże powodzenie u suczek. ładny, przystojny i dobrze zbudowany. Oczywiście, ja wolę mojego partnera- Verde, ale ty też jesteś niczego sobie.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: 'Westie' to przecież zdrobnienia dla rasy west highland white terrier... I dlatego nie bardzo mnie przekonuje, gdyś, po pierwsze, nie pasuje do berneńczyka a po drugie - nie lubię rasy Westie..
Avatar: Ciekawa tekstura jest nałożona na zdjęcie. Aczkolwiek napisy wstawiłabym inaczej (imię na dole po prawej, a cytat drobniejszymi literkami bardziej na lewo). Ładne zdjęcie i i cudny psiak.
Podpis: Ach... to zdjęcie jest wspaniałe! Pełne miłości, czułości i bliskości między dwoma psiakami! Ale lepiej by pasowało do profilu gdyby nie było czarno-białe. Napis też mi jakoś do końca nie pasuje i to bynajmniej nie dlatego, że nie wiem co znaczy.

Ja o postaci: Nie znam jeszcze. ^^
Moja postać o postaci: Nie zna.

Haiku to barwny mieszaniec o bia?ym futrze z marmurowymi znaczeniami, lodowatych ?lepiach, smuk?ej, ale silnej budowie i tajemnicy skrywanej w duszy. To ?ywy sekret, którego nie pozna? nawet on sam, a ka?dy dzie? przynosi mu now? wiedz?. Pies zdaje si? by? zagubiony i stracony w prawdziwym ?wiecie, gnaj?cy za snem, który zdaje si? nigdy nie spe?ni?. Jest pe?en zagadek, a jego umys?, cho? m?ody i do?? ?wie?y, jest nadpsuty chor? psychik?, która powoli ogarnia i wype?nia go do cna. Jego celem jest ?ycie, si?? - emocje, mistrzem - do?wiadczenie, a bóstwem - Ruda.
'Je?li kiedykolwiek spotkasz kogo? takiego, nie staraj si? zrozumie?, po prostu w niego uwierz, zaufaj i daj ?y? w spokoju. Je?li uzna ci? za kogo? warto?ciowego - wróci w chwale, je?li nie - ... Nie chcesz wiedzie?, do czego mo?e si? posun??... '

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Homer
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Ładne, choć nie jestem 100% pewna czy pasuje do tego psa, czy chociażby do jego rasy. Ale to już moje poglądy.
Avatar: Ładny obrazek, wykadrowany dobrze. Brush na dole też może być. Duży napis.. Całkiem ładnie wyszedł, dopasowany do całości, ale mniejszy wydaje mi się nieodpowiedni. Nie tyle chodzi o tekst, co o czcionkę - choć są to słowa moje, a ja nie znam się na wykonywaniu grafiki.
Podpis:Także ładny, woda.. Dobre ujęcie psa, napis według mnie w nieco nieodpowiedni miejscu.. Acz nieco nie pasuje mi do ava. Nie komponuje się razem z nim.

Ja o postaci: Jeszcze nie znam, acz zapowiada się ciekawie.
Moja postać o postaci: Nie zna.
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Mój podpis to tzw. rotator, czyli po odświeżeniu strony zdjęcie się zmienia (są aktualnie trzy obrazki: stojący Haiku na łące, siedzący na tle muru oraz biegnący w wodzie). Ponadto, Moja postać nosi to samo imię, które nadano temu właśnie psu. //

Imię: Poetyckie... Zastanawiając się nieco dłużej, to idealnie pasuje do niewidomej postaci. A już ogólnie wspaniale byłoby, gdyby jeszcze cytował poezję.. <3
Avatar: Ładny, acz napis nieco się zlewa z pofalowanym futrem psa. A małych liter prawie nie widać. W sumie to bym je wywaliła. Ogolnie, kadr ładny a brak koloru dodaje melancholii, jaką przedstawia pies na zdjęciu. Ładny.
Podpis: Zdecydowanie wolę od avatara. Jest świetny, po prostu. Ale.. czy to ten sam pies czy aby nie inny?

Ja o postaci: Nie znam jeszcze osobiście, choć z opowieści wygląda fajnie. Niewidomy medyk... uroczo. Jak już pisałam w 'ogłoszeniach" - miałam kiedyś podobnie wykreowaną postać imieniem Blind.
Nie przepadam jednak za tą rasą...
Moja postać o postaci: Nie zna jeszcze.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: bardzo ładne, moim zdaniem pasuje do wyglądu i charakteru psa. Wiem, czym jest haiku, i generalnie lubię taką formę, co pewnie też sprowadza się do tego, że podoba mi się to jako imię. Generalnie wzbudza we mnie pozytywne uczucia.
Avatar: śliczny. Wszystko do siebie pasuje. Obróbka może nie jakaś rewelacyjna, ale dobrze wygląda. Co do tych drzewek mam mieszane odczucia, ale ogółem avatar mi się bardzo podoba.
Podpis: ciekawy pomysł z tym rotatorem. Też muszę kiedyś taki zrobić, chociaż nie wiem, czy będzie mi się chciało zrobić trzy czy więcej xd Wracając do podpisu - ładne obrazki, ale... Średnio pasują mi do psa, nawet do avatara. Średnio mi się podobają.

Ja o postaci: ciekawie wykreowana, ale niedopieszczona, jeżeli chodzi o detale. Nawiasem mówiąc, śliczny pies x3 Takie 7/10, powiedziałabym.
Moja postać o postaci: nie zna. Jeszcze... :3

Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: no, bardzo inteligentne *ironia* Jakaś zmowa władczyń klanów! Ale fajnie się na SB woła.
Avatar: napis ładny, ale zdjęcie mi nie podchodzi.
Podpis: o, sygnatura piękna! Szczególnie te zęby.

Ja o postaci: tego... Nie wiem. Ale boskie zwracanie się na wy.
Moja postać o postaci: Bez docenia jej umiejętności i doświadczenie, lecz nienawidzi bezczynności, która panowała w klanie. Niegdyś ją wielce szanowała, teraz uznaje ją tylko za potencjalnego wroga, o!

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: jak dla mnie jest przereklamowane. Na każdym forum można znaleźć postać o tym imieniu, przez co jest oklepane, sztampowe i absolutnie niewyjątkowe, mimo iż sam sens jest wyjątkowy. Cóż...
Avatar: wszystko fajnie, tyle że... Napis z imieniem absolutnie nie pasuje. Za duży blask zewnętrzny, który skupia na sobie uwagę zamiast skupiać ją na zdjęciu. Mały napis może być. Ogólnie samo zdjęcie lubię. Kiedyś miałam postać z nim w formie avatara x3
Podpis: zdecydowanie wolę ten obrazek od avka. Tyle że czcionkę na sygnaturze zrobiłabym szarą albo zieloną... "BEZIMIENNA" jako napis wygląda świetnie, mimo że nie lubię czerwieni, która ponadto na tym jasnym tle wręcz razi po oczach. A reszta (wraz ze znaczkiem) jakoś mnie nie rusza... Przez to podpis jest strasznie długi, co działa niekorzystnie.

Ja o postaci: nie znam.
Moja postać o postaci: nie zna, ale chętnie pozna.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/
Haiku napisał:
Imię: Jak dla mnie jest przereklamowane. Na każdym forum można znaleźć postać o tym imieniu, przez co jest oklepane, sztampowe i absolutnie niewyjątkowe, mimo iż sam sens jest wyjątkowy. Cóż...

Ano ostatnio takie widuje, choć ja to wymyśliłam dawno, nie patrząc na inne xD

Imię: od razu mi się z Apollem kojarzy.
Avatar: ładny, acz mały napis mi nie podchodzi.
Podpis: cudny, tyle powiem. Od razu obejrzałam wszystkie trzy.

Ja o postaci: nie chce mi się czytać KP.
Moja postać o postaci: kolejny potencjalny wróg i jest bosko! Może tym razem go rozszarpie?

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Flyiss
Gość

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: a mnie się wydaje, że Bezimienna to jest wyjątkowe imię. Może dlatego, że na wiele for nie wchodzę.
Avatar: hmm... Bez obrazy, ale raczej mi się nie podoba. To nie mój styl. Raczej.
Podpis: jest cudowny. Kocham ten znaczek! I lubię kolor czerwony.

Ja o postaci: myślę, że jest no bardzo... Taka... Straszna? I chyba to mi się wydanie banalne. Ale reszta jest oki.
Moja postać o postaci: nie! Nie chce jej widzieć. Wiem, że już ze mnie nic nie będzie!
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Bardzo dziwne, widać od razu że twórczość własna. Kojarzy mi się jednocześnie z lataniem, muchą i całowaniem... Nijak nie wiem jak to odbierać... x3
Avatar: O wiele lepszy od poprzedniego. Bardzo pasuje do łagodnej i romantycznej Flyiss. I te serduszka.. <3 Bardzo mi się podoba.
Podpis: Jak na moje oko: jest o wiele za mały. Aczkolwiek obrazek sam w sobie cudny! Wygląda jakby ten pies cieszył się z widoku stokrotki. Genialne!

Ja o postaci: Zaczynam ją lubić. Wszystkie jej miłostki, zainteresowania i uwielbienie do natury. Wszystko to jest świetnie ubrane w postać uroczej Flyiss, która mi się podoba.
Haiku o postaci: Pierwsza przez niego poznana. Polubił ją, bo wiele ich łączy.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Alasca
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Fajne, ciekawe, inne, wyjątkowe. Podoba mi się, do postaci pasuje. Z takim imieniem się jeszcze nie spotkałam, podoba mi się.
Avatar: Ładny, ciekawa czcionka, kolorystyka też. Sam pies też jest fajny, ma coś w sobie.
Podpis: Wszystkie obrazki są fajne (najbardziej lubię ten z wodą), a pomysł z rotatorem świetny. Sama chyba zrobię sobie coś takiego.

Ja o postaci: Ogólnie postać mi się podoba, w karcie najbardziej połączenie trzech rzeczy. Postać inna, sprawia wrażenie ciekawej, niedostępnej.
Alasca o postaci: Nie zna jeszcze, ale bardzo chętnie pozna, a nuż będzie coś wspólnego.

A teraz czekam na krytykę o za długim podpisie. ^_^

Pos?uchaj...
Stój, zamknij
?lepia i...
Pos?uchaj.
Pos?uchaj, jak
Wiatr szepcze ci do ucha...
Nie. Nie patrz na mnie, tylko s?uchaj.
Nie odrywaj my?li od wa?nego przekazu...
S?uchaj.
Nie odczytasz tego szeptu od razu...
Musisz trwa? w
wietrze zimy srebrzystej...
Tak mro?nej, tak pi?knej, o duszy delikatnej i czystej.
Pos?uchaj...
Co s?yszysz?
Wiesz ju??
A teraz otwórz
?lepia i spójrz. Czyje to spojrzenie?
Czy czujesz moj? obecno??, która daje ?ycia tchnienie?
Tak... Srebro zimy to ja.
Dusza
srebrzysta.
I tak krystalicznie czysta.

Pretty stworzy?a dla mnie ten wiersz,
Angel - wykona?a avatar.
Dzi?ki wielkie! Uwielbiam was.

My avatars: xx
Powrót do góry
Cygan
Gość

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: do psa pasuje i wzbudza moje pozytywne uczucia, aczkolwiek znowu jest to jakaś zmowa - Sahara i Alasca xd Mimo to miło mi się to kojarzy, choć jakieś super hiper nie jest. Ale nie lubię udziwnień, więc...
Avatar: nie podoba mi się. Wolę dłuższe niż szersze, inaczej ustawione, ramka dla mnie za gruba, napis za dosłowny, czcionki nie uwielbiam. Ale to zależne od gustów. Jeżeli już mówimy o moich - nie podoba mi się.
Podpis: chyba mój ulubiony podpis na tym forum. Sygnatura bardzo ładna, pasująca, wierszyk (a może coś takiego cosiowatego?) również uroczy. Idealnie.

Ja o postaci: wydaje mi się na pierwszy rzut oka mdła, ale jak już poczytasz te posty, to zrozumiesz, że fajna postać to jest. Może nie wielce ciekawa, ale przyjemna w obyciu. Duży plus.
Moja postać o postaci: nie zna, ale... POZNA. xd
Powrót do góry
Haiku
Samotnik

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: dość... Ludzkie, aczkolwiek do tej postaci wydaje się znakomicie pasować x3
Avatar: kocham to zdjęcie! Uwielbiam je od paru dobrych miesięcy i chyba nigdy mi się nie znudzi! Wielki plus za to. I za to, że czcionka jest ograniczona do minimum.
Podpis: sygnatura niezła. Ten pies ma genialną minę. A powiedz... Kolorowałaś oczy czy takie były? Ciekawe te cytaty *postanawia iść na ten film*

Ja o postaci: nie znam.
Moja postać o postaci: jak wyżej.

~ Z wyrazami szacunku,
Wasz Haiku.

*** Galeria Haiku ***
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:36 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lavelay

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Hai już oceniałam, ale...

Imię:
"- Czuję, że zbliża się haiku.
Łowczynie jęknęły. Najwyraźniej nie było to ich pierwsze spotkanie z Apollinem. Odchrząknął i uniósł w dramatycznym geście jedną dłoń.

W śniegu się trawa zieleni.
Artemis woła o pomoc.
Ależ ze mnie ciacho!
"

~ "Klątwa Tytana", Rick Riordan, strona 52 ~

Avatar: coraz bardziej lubię tekst w takim położeniu xD
Podpis: " ... godne kuźni Hefajstosa".

Ja o postaci: nadal KP nie przeczytałam xD
Moja postać o postaci: nie zna, a jak będzie... Zależy od huśtawki nastroju ^^
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Offtop -> Gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach