Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciemna grota - legowisko Bezimiennej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Kraina jezior
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 7:40 pm    Temat postu: Ciemna grota - legowisko Bezimiennej Odpowiedz z cytatem

Bezimienna, czy też Czarna-w-bieli, jak będzie się kazała nazywać, ma tu swoje legowisko. Jest to duża jaskinia, do której prawie w ogóle nie dociera światło. Nie ma w niej zupełnie nic - oprócz już trochę zwiędniętej czerwonej róży i ukrytej trucizny Mors preparata. Czemu? Suka sprowadziła się tu niedawno.

Za dziedziczn? cen? wygna?am
    Uprzejmo?? z mego serca
    Duch ca?ej prawdy i pi?kna
    Dany w zastaw przez moje pragnienie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:08 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chau la Sirrig
Gość

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chau szedł dostojnym krokiem w poszukiwaniu miejsca do zamieszkania. Zauważył grotę, toteż do niej wszedł. Po chwili poczuł zapach psa. Jedzonko? - pomyślał. Wszedł głębiej i zobaczył prześliczną suczkę. Natychmiast usiadł, dumnie wypiął pierś i rzekł:
- Witam szanowną panią, jak się pani nazywa? Jam jest Chau la Sirrig, do usług - ukłonił się. Totalnie zmiękł. Podszedł i czekał na odpowiedź. Suczka nie wyglądała na najszczęśliwszą.
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suka siedziała w cieniu swej jaskini i odwróciła wzrok w stronę przybysza. Wynurzyła się z głębi i ukazała światłu dziennemu. Zmierzyła oziębłym wzrokiem Chau'a. Odrzekła obojętnie:
- Czarna-w-bieli - przedstawiła się nowym mianem i przypomniała sobie, że to nowy członek SKZ, któremu kazała się tu stawić. - Nowy rekrut...? - może nazwała go, jakby był rzeczą, ale co tam.

Uprzejmo?? z mego serca

Powrót do góry
Chau la Sirrig
Gość

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O tak, pani - odpowiedział. - Chciałbym zostać szpiegiem, czy to możliwe? - mrugnął czarująco w stronę Czarnej. Zamerdał puszystym ogonem i mówił dalej. - Nie jest ci tu samotnie, pani? - podarował jej piękny uśmieszek. Tak, on ją PODRYWAŁ.

// ... Nie mam weny... :'(
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Czas przeleci, odpowiedź nadejdzie sama - odrzekła, nie dając odpowiedzi na pytanie. Zaś co do drugiego... Przeszyła go lodowatym wzrokiem i odezwała się ostro:
- Podobno nie wtyka się nosa w nie swoje sprawy - jej spojrzenie nadal ciążyło na psie. Potem zaczęła koło niego chodzić, przyglądając się Chau'owi.

Uprzejmo?? z mego serca

Powrót do góry
Chau la Sirrig
Gość

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Fakt, ale czasem na pomoc może okazać się za późno - kontynuował ze swoim uwodzicielskim uśmiechem. Gdy Czarna była za nim, odwrócił głowę i cały czas merdał ogonem niczym przynętą. - Nie chciałem być nieuprzejmy, pani- jego bordowe oczy spojrzały w oczy suczki ciepłym, choć wystraszonym spojrzeniem. Do czego ten pies zmierzał?
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu skończyła oględziny i stanęła przed psem, mierząc go złowrogim wzrokiem. Była nieco... Zirytowana? Chyba tak. W końcu przemówiła powoli:
- Koniec odwiedzin - co miało zasugerować, iż już nie życzyła sobie jego towarzystwa.

Uprzejmo?? z mego serca

Powrót do góry
Chau la Sirrig
Gość

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prychnął i zrobił dziwną minę w stylu: "hej, ja jestem tu MIŁY!".
- Ale pani, ja myślałem, że jeśli chcemy być zgrani, powinniśmy się lepiej poznać. Nie wiem, dlaczego jesteś taka... Hm... Zła, pani? - spytał. -Nie ma wojny, nic złego się nie dzieje - zaczął oddychać ciężej. - Widzę, ze jestem tu niechciany... - po czym poszedł w stronę wyjścia ze spuszczoną kufą. Suczka jego życia dała mu kosza! Jego łzy skapnęły na ziemię. Spojrzał jeszcze raz na suczkę.A zresztą czego on oczekiwał? Tak było zawsze. Pazurem wyskrobał na ziemi napis "Kocham cię, Czarna, nie odtrącaj mnie..." Spuścił głowę i poszedł, udając, że się dusi. [z/t]
Powrót do góry
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego mógł się spodziewać po Bezie?! No, dobra, na chwilę się zastanowiła - nigdy nikt nie wykraczał z emocji do niej po za "przydatna Zabójczyni". W końcu jednak uznała, że nie żal jej było psa. Wahanie na jej pysku było widać przez czas około minuty, aż w końcu znów stała się obojętna. Czarna-w-bieli podeszła do napisu i zatarła go łapą, wracając do głębi jaskini.

Dodane po 93 godzinach 2 minutach:

Długo jeszcze rozmyślała nad wszystkim - KCK, Stowarzyszeniem i... Chau'em. Hmm... A może powinnam spróbować być mniej ostra? Może to nie jest dobry sposób na życie? Zapewne myślałaby dalej i w końcu coś postanowiła, lecz przeszkodził jej... Głód. Udała się powoli w kierunku jezior, by zapolować. [zt]

Dodane po 1144 godzinach 22 minutach:

No więc Beza jeszcze bardziej zła niż przedtem ułożyła się gdzieś na końcu groty. Trza było przeczekać zmęczenie, bo raczej nie było to żadna choroba. Dalmatynka rozejrzała się po jaskini. W końcu Czarna-w-Bieli zamknęła swe czarne ślepia i zniknęła w odmętach snów.

Uprzejmo?? z mego serca

Powrót do góry
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W legowisku Czarnej-w-Bieli pojawił się gość. Głuche kroki zwiastowały pojawienie się szarej suczki. Miria weszła do siedziby Bezimiennej bez strachu, lęku, trwogi i innych przymiotników. Ze spokojem i dumą kroczyła ku dalmatynce. Obudziła ją jednym, chłodnym pytaniem. Jej głos był niewzruszony, choć w oczach czaiła się niecierpliwość i może... gorycz, zdenerwowanie?
- Zdecydowałaś?
I bez żadnego wyjaśnienia, nie czekając na odpowiedź... odwróciła się i wyszła. [zt]
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:08 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bezimienna
Zastępca

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2011 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owe kroki obudziły Bezieminną. Zaś co do strachu... od niedawna Miria stała się jedynym psem, którego dalmatynka naprawdę szanowała. Tak więc... miała pakiet bezpieczeństwa. Gdy usłyszała pytanie, nie odpowiedziała. Pozbierała się po prostu z ziemi i ruszyła za Mirią. [zt]

Uprzejmo?? z mego serca

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Kraina jezior Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 1+5 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach