Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lavelay

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lavelay

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 1:29 pm    Temat postu: Lavelay Odpowiedz z cytatem

Imię: Lave... Lave... Lavelay!
Wiek: czy to takie ważne? Dam się o niego nie pyta! Powiem wam w sekrecie, że trzy wiosny liczę!
Rasa: wcale nie szlachetna, nie kanapowiec, nie groźna jak diabli. Tylko ta najlepsza! Mieszanka całkowita! Mieszańcem ja!
Wygląd: spójrz w me ciemnobrązowe oczy, które przeszyją się mordującym spojrzeniem. Te same, które mogą się uwieść a także zagrać jakiekolwiek uczucie. Doznaj zapomnienia, dotykając mego aksamitnego i hebanowego futra, które choć krótkie - piękne. Zapoznaj się sam na sam z moimi mlecznobiałymi kłami i pazurami. Niech nie zmyli cię merdający wesoło długi ogon. Uważaj na łapy, które poruszają się bezszelestnie i z wrodzoną gracją. Mój zgrabny pysk może przynieść ci rozkosz albo ból, a różowy język nie jest strzępiony na darmo. Mój zgrabny nos nie da ci szans na ucieczkę, a będzie czuł twój zapach nawet, jeśli jesteś na drugim krańcu świata.
Charakter: bezinteresowna materialistka. Zawsze radosna chodzi przygnębiona. Uwielbia ciszę, krzyki cierpiących przynoszą jej rozkosz. Na zawsze zapamięta wyrządzone krzywdy, łatwo zapomina. Lubuje w samotności, szuka towarzystwa. Zachowa kulturę przy rozmowie, bez większego powodu będę z ciebie szydzić. To są sprzeczne cechy? Bo to jest cała ona! Zmienna jak woda, niebezpieczna jak ogień. Krwawa i bezlitosna, pomocna i delikatna. Przyjaciółka i partnerka, wróg i przeciwniczka. Uległa, która postawi na swoim. Tak, nigdy nie poznasz jej na tyle, by zrozumieć, jaka jest. Pewna siebie i nieśmiała. Nie cofa się przed niczym, a potrafi uciec jak tchórz. Przyłóż do rany, uciekaj przed zemstą. A co najważniejsze w jej życiu? HONOR!
Historia: zaraz... Jak to było? Hmm... Za górami, za lasami... Nie, nie to. No więc była sobie taka suczka. Poniekąd chyba ja, nie pamiętam. No i ona sobie mieszkała... Gdzie? Ano tak! W takim fajnym domku nad morzem. No i z ludzką rodzinką. No i co z tego, że było jej przyjemnie. Tak, tak, do pewnego czasu. No i tego, ta rodzinka się znudziła tą super suczką, choć była idealna do życia w towarzystwie małych dzieci. No i tego, ona się jeszcze wcześniej zakochała w takim sexy psie i w ogóle. No wiecie, on miał taką jedwabistą sierść, no i mówił tak fajnie i był szarmancki i wiele tam innych rzeczy. No, ale jak wspomniałam, to się im znudziłam. Znaczy ta suczka (chyba ja). I wysłali ją do schroniska. I musiała walczyć o swoje. Została z poczuciem odrzucenia i niespełnionej miłości. I sobie uciekła. I znalazła takie fajne miasteczko, co nazywało się... Filetrhom? Nie, nie, Filestorm! No, dokładnie tak! I ona dołączyła normalnie do partii KJN. No dokładnie! I pewnego razu szła, a szczeniaki się bawiły kamieniami. I ona oberwała. Tak, tak, bolało. Wiem co mówię, bo chyba opowiadam o sobie, ale nie jestem pewna. No i tego, straciła pamięć, nie wiedziała kim jest i charakter jej się zmienił. Normalnie nikt teraz nie wie, jaka jest. A że KJŚ wydało jej się głupie, to se poszła do Kłów. No i tego, Ruda się zgodziła, a jak.
Inne: yeah, oto moje odzwierciedlenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia rządzi. "No i tego..."

Możesz się zapisać.

Akcept.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach