Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nagrobki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 5:42 pm    Temat postu: Nagrobki Odpowiedz z cytatem

Na niemal czarnej ziemi jakby wyrastają kamienne, popękane nagrobki z zatartymi imionami umarłych. Tu zjawiają się duchy psów z obozowiska, ale nigdy nie robią nikomu krzywdy. W dzień bawią się tu szczeniaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Etienet
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etienet przybyła no cmentarz. Obejrzała wszystkie nagrobki i położyła się koło jednego z nich. Suczka była bardzo szczęśliwa. Odnalazła swoje Filestorm, o którym wiele słyszała i dołączyła do klanu, który najbardziej ją odzwierciedlał. Tak! To moje miejsce na Ziemi! Tu zostanę! -Przeleciało Eti przez myśl.
Powrót do góry
Omen
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omen pragnął znaleźć nową z klanu. Poszedł na cmentarz i niespodziewanie znalazł Etienet. Ostrożnie podszedł do suczki i zagadał:
- Witaj. Jestem Omen, przywódca Klanu Wieczornych Duchów - powiedział.
Powrót do góry
Etienet
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Witaj!- odszczeknęła Etienet i skłoniła łeb.- Bardzo się cieszę, że Cię widzę! - dodała. Malamutka wstała i usiadła bliżej swojego przywódcy. Ciekawa jestem, co on sobie o mnie pomyśli... Eti czekała z niecierpliwością na reakcję Omena.
Powrót do góry
Omen
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omen uśmiechnął do Etienet i utonął w jej brązowych oczach.
- Masz takie piękne oczy- powiedział. Omen trochę się tremował, ale nie dawał po sobie poznać strachu. Opanował drżenie głosu i przycisnął mocniej do siebie Eti. Był dzielnym psem. Chciał powiedzieć Eti jeszcze jeden komplement, ale nic nie wymyślił przez tę tremę. Wykrztusił tylko:
- Podobasz.... mi... się... - i uśmiechnął się do suczki, czekając na jej odpowiedź.
Powrót do góry
Etienet
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dziękuję!- powiedziała Eti i dała Omenowi buziaczka w podzięce.- Też mi się podobasz - odpowiedziała suczka. Chciała odwdzięczyć się komplementem, ale nic nie chciało jej przejść przez gardło.
Powrót do góry
Omen
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omen zebrał się w końcu i zapytał Eth:
- Czy będziesz moją partnerką?- Czekał na wybuch śmiechu ze strony Etienet. Miał nadzieję, że suczka się zgodzi.
Powrót do góry
Etienet
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eti była wniebowzięta! Mimo wulkanu energii z jej strony cichutko wyszeptała Omenowi:
-Tak! - Jej marzenia, sny się spełniły! Dała Omenowi buziaczka.
Powrót do góry
Omen
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff. Kamień spadł z serca Omenowi. Czuł się szczęśliwy. Przytulił do siebie Eti i nigdy nie chciał jej puścić. Om wsadził nos w grube futro Eti i rozkoszował się zapachem jej ciała.
Powrót do góry
Etienet
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eti była w niebie. Cieszyła się, że odnalazła drugą połówkę swojego serca. - - Przy Tobie czuję się bezpiecznie! - powiedziała Etienet Omenowi.- Kocham Cię! - dodała.

Dodane po 9 godzinach 37 minutach:

Etienet musiała zapytać Omena:
- Czy ten Twój wielki plan nadal jest aktualny?- Eti bardzo się niecierpliwiła. Bardzo chciała wziąć udział w tej akcji. Była gotowa zrobić wszystko.
Powrót do góry
Lavelay
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodziła w granice cmentarza i udała się do nagrobków. Zobaczyła sylwetki dwóch psów. Jeden był wielki i budową przypominał Rottweilera, drugi był mniejszy i przypominał jej Alascan Malamute'a. Podeszła bliżej, nie myliła się co do ras. Ostrożnie się zbliżała, a gdy była dostatecznie blisko rzekła.
-Witajcie jestem Lavelay, nowa.
Powrót do góry
Etienet
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etienet słyszała drobne kroczki małego border'ka.
- Witaj Lav. - Odszczeknęła Etienet, nauczycielka z klanu Wieczornych Duchów.
- Jak Ci się tu podoba?- spytała lekko Eti, spoglądając nieco na Omena.
Powrót do góry
oliwera
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła.
- Witajcie- powiedziała.
Powrót do góry
Lavelay
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Czuję się świetnie, to mój dom na ziemi.- odpowiedziała.- Słyszałam o jakiejś misji. Może obmówimy szczegóły?- zaproponowała.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Omen
Gość

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Witaj Lavelay.-Powiedział Przywódca do Posłańca.- Widzę, że jesteś pełna zapału co do naszej misji. Ale tu nie możemy tego obgadać, za publiczne miejsce. Dam ogłoszenie przy konfesjonale w kościele.
Mówiąc to Omen przytulił jeszcze mocniej Eti i na pożegnanie dał jej całuska w nosek. Omen podszedł do Lav, uścinął ją przyjaźnie i powiedział:
- Wybaczcie mi miłe panie, ale muszę iść obmyśleć szczegóły planu. [z/t]
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach