Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naytiri

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naytiri
Samotnik

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 2:45 pm    Temat postu: Naytiri Odpowiedz z cytatem

Imię: Naytiri.
Rasa: Husky.
Wygląd: Naytiri jest dużą, umięśnioną suką. Wśród bujnej, krótkiej i gęstej sierści kryją się szpetne linie - blizny. Na szyi widać równie brzydką linię po zaduszeniu. Ma parę oczu zachowaną w głębokiej, błękitnej barwie. Kolorem jej sierści jest brąz i szarość, a od dołu biel. Kły ostre i białawe.
Charakter: Naytiri była kiedyś radosną, pełną życia psiną. Nie należy chyba nadmieniać, iż to się zmieniło. Odtąd pogrążona w wiecznej rozpaczy, depresji. O samobójstwie nawet nie wspomina. Czasami na pyszczku gości uśmiech i wiecznie błądzi nieprzytomnym wzrokiem za tym jedynym.
Historia: urodziła się w lesie. Owoc ognistego, pełnego miłości romansu pomiędzy dwoma psami (tzn. psem i suką). I tak za bardzo nas wyniosło w przeszłość, ale dobra - dopiszę dalej. No więc byli szczęśliwą rodziną jakiś... rok. Tak, rok. A co po roku? Śmieeeerć! Boże! Horror! Ojciec małej zastrzelony przez myśliwych, więcej nie wiem. Rok żałoby i śmieeeerć. Znowu to samo. Zastrzelono matkę, więcej nie wiem. Została sama. Ni babki, ni dziadka nie było. Dwulatka poszła poszukać sobie bezpiecznego miejsca i oto znalazła miasteczko Filestorm. Można rzec, iż jeszcze była w miarę normalna. Miała domek, przyjaciół. Ale pozostał jej uraz - nie miała rodziny. I oto zakochała się. Chyba w jakimś dziadzie, o ile mi wiadomo, ale był tak sexy, że nie było widać wieku. To był chyba jakiś... Eton...? Nie... Ethan...? O! Tak, Ethan. No i głupia się zakochała. Miał partnerkę i ogólnie to coś się stało, że zaczęła wariować. Z miłości. Miała tam jakiś Krąg Ziemi, ale się nim zabiła i się rozpadł i wsiąkł. No i nikt jej już nie lubił i wszyscy się obrazili, no to wtedy popełniła to samobójstwo. Już jako duch, u bram niebios była tak smutna, że Bóg zlitował się nad nią, pozwalając wrócić i przestrzegając przed grzechem. Tak też powróciła i znalazła drogę do Filestorm... ech... twórcze... aha! No i poprzez jakieś ten teges postarzała się w zamian za wędrówkę między wymiarami.
Inne: ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiałam się... śmiałam się z mojego dziadzia xd Acz reszta smutna.

Akceptuję oczywiście.

Jeszcze zapis.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach