Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taiyo "Mucha"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Taiyo
Szczenię

PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 10:27 am    Temat postu: Taiyo "Mucha" Odpowiedz z cytatem

Imię: Taiyo, kiedyś "Muszka".
Rasa: mieszaniec Amstafa.
Wygląd: cóż można wyczytać z wyglądu szczeniaka? No na pewno moje gabaryty są podobne do gabarytów szczeniaka czystej rasy. Łatki. No i tu może być problem. Bo czy jestem biała w niebieskie łatki, czy niebieska w białe? No, w każdym razie łaciata jestem.
Charakter: zachowuję się tak jak reszta mojego rodzeństwa. Jak to mówią ludzie, jak na szczeniaka przystało. Jestem żywa i zawsze chętna do zabawy. Mimo żywotności jestem chętna do spokojnego siedzenia i przyswajania wiedzy. Lubię się uczyć nowych rzeczy, jakiekolwiek by one nie były. Mam tendencję do ucieczek i "znikania" opiekunom sprzed oczu.
Historia: nie wiem, gdzie się urodziłam. Pamiętam tylko ciepłe brzuszki wtulonego w mamusię rodzeństwa i jej miły głos. Mówiła: jedzcie maleństwa, jedzcie. Urośniecie na duże pieski ku radości szefa. Bawiłam się miło. Było nas aż ośmiu. Wszyscy żywi i chętni do zabawy. Ale pewnego dnia coś się zmieniło. Spaliśmy w najlepsze, gdy nagle moje rodzeństwo zaczęło znikać. Szef wsadzał je do czegoś czarnego i wielkiego. Mama płakała, ale nie mogła nic zrobić. Przyszła pora i na mnie. Palce człowieka zacisnęły się na mojej szyi i z rozmachem wrzuciły do ciemnego czegoś. Była tam trójka mojego rodzeństwa. Tylko siostrzyczki. Bałyśmy się i płakałyśmy głośno. Chciałyśmy do mamusi... w tym czymś strasznie trzęsło. Po jakimś czasie do środka coś się zaczęło wlewać. To było zimne. Brakowało nam powietrza. Nagle usnęłam... obudziłam się w jakimś dziwnym miejscu. Stała nade mną jakaś Pani (w sensie "suczka") i lizała mnie po pyszczku. Tak jak mamusia... potem powiedziała, że na imię jej Saba. Saba zaopiekowała się mną. Zaprowadziła do psiego miasta, do Filestrom. Nadała mi tam imię. Taiyo, czyli zachodzące słońce. Pytała, czy pamiętam, jak mama na mnie mówiła. Nie pamiętałam. Wbił mi się w pamięć tylko cienki głos:"mamo! Patrz, jaka śliczna jest ta Muszka!".
Inne: na mojej obroży pisze "Mucha". Posługuję się dwoma imionami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:14 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcept.

Zapis jeszcze.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach