Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Luka

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luka
Członek Klanu

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 11:51 am    Temat postu: Luka Odpowiedz z cytatem

Imię: Luka, Loca.
Rasa: mieszany Border Collie.
Wygląd: patrzysz na mnie. No dobra. I co widzisz? Drobna, krucha, miła? Nie obrażaj mnie. Te "drobne łapki" mogą biec o wiele dłużej niż Twoje umięśnione łapy. Te słodkie, niebieskie oczka tylko szukają Twojego słabego punktu. To milutkie, białe futerko z miedzianymi plamkami nie raz pokrywało się krwią. Niech ci będzie. Nie jestem wysoka, ale wyobraź sobie, że to też ma zalety! Wejdę tam, gdzie Ty w życiu się nie zmieścisz.
Charakter: nie działać pochopnie – to moja dewiza. Zawsze wolę się 10 razy zastanowić, niż jeśli bym miała popełnić błąd. Stosunek do innych psów? Gdy przeczytasz historię, pewnie już nie zadasz tego pytania… ale uczę się od początku ufać innym. Oczywiście nie bez zahamowań. I tak pozostanę podejrzliwym psem, który jest ciągle czujny.
Historia: urodziłam się jako pies do ludzkich sportów. Nie, nie mówię o ganianiu za plastikowym "talerzem” czy bieganiu na torze z przeszkodami. Moim zadaniem były walki psów. Tak, dobrze słyszycie. To za sprawą mojego ojca, który był jednym z najlepszych psów do tego krwawego sportu. Wbrew temu, co pomyśleliście, dobrze się sprawowałam. Miałam wrodzoną szybkość i zdolność do zimnego myślenia w każdej sytuacji. Nienawiść do innych psów to już musiał mi wpoić człowiek. Siedziałam, zamknięta w maleńkiej klatce, czekając na wezwanie do walki. Czułam obecność innych psów. Tyle że nie w moim pomieszczeniu. Zaczęto mówić na mnie "Akuma". Tak, wiem, miłe. Oznacza to szatana. Dla psa ringowego to nie lada szczęście być tak nazywanym. Pamiętam, że nagle jakiś pies warknął: uciekamy!
Potem jakiś Owczarek Niemiecki wpadł do mojego pomieszczenia i niewiele myśląc otworzył klatkę. Pamiętam tylko, że rzuciłam się przed siebie, pragnąc uciec. Biegłam bardzo długo. Unikałam jak mogłam ludzkich siedlisk. Jak to określano: całkiem zdziczałam. Polowałam w lasach na zające a z czasem nawet na sarny, by nie odczuwać głodu. Ciągle i nieustannie wędrowałam. Pewnego dnia zostałam złapana. Ktoś wsadził mnie znów do małej klatki. Ja i wiele innych psów zostaliśmy wrzuceni na statek. Płynęliśmy do Port Saban, gdzie miały się odbyć walki. Jednak statek się rozbił. Nie wiem, czy ktoś jeszcze przeżył. Wiem, że jakimś cudem otwarłam klatkę i uciekłam przed siebie. Dotarłam do Filestorm. Tam się mną zaopiekowano i socjalizowano. I to wszystko przez krótkie 2 lata…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:40 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sahara

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcept.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcept... tylko zdecyduj się, w jakiej osobie piszesz. Nie zmieniaj 1. na 3. na okrągło.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach