Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wodospad
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Kraina jezior
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miria
Przywódca

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 3:37 pm    Temat postu: Wodospad Odpowiedz z cytatem

Jego początek znajduje się gdzieś w leśnych górach i niestety, nie można go dostrzec. To niski wodospad, którego spadające krople obmywają porośnięte mchem kamienie. Wesoła i skoczna muzyka pluskającej wody przyciąga w to miejsce wiele psów. Można z przyjemnością popatrzeć, jak kaskady spływają w dół, trafiając w końcu do jeziorka z czystą, błękitną wodą. A stamtąd porywa je wąska rzeczka. Kręta serpentyna jasnoniebieskiej wody ginie gdzieś w dali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dog pojawił się niczym biała zjawa, sunąc miarowym krokiem wzdłuż rzeki. Przystanął na chwilę, by zanurzyć pysk w zimnej wodzie i upić kilka łyków. Oblizał się i popatrzył na okolice. Jak tu... niewinnie? - zaśmiał się w myślach. Zastrzygł uciętymi uszami i zamiótł trawę ogonem. Westchnął przeciągle i popatrzył na niebo. Gdybyś mógł mi to wytłumaczyć, to byłbym wdzięczny, powiedział w myślach, po czym znów pogrążył się w zamyśleniach, tym razem patrząc na płynącą wodę.
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała suczka o ognistej sierści pojawiła się szybko niczym płonąca strzała nad wodospadem. W pierwszej chwili nie dostrzegła innego psa, zatrzymała się przy rzece i wsunęła smukły pysk do wody. Szybko się napiła, podniosła głowę i rozejrzała się. Dostrzegłszy Doga, spojrzała na niego swymi bystrymi oczami i wolnym krokiem ruszyła w jego kierunku. Gdy była od niego na odległość skoku dużego psa, rzuciła krótkie:
- Cześć.
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies, wyrwany z zamyśleń, odwrócił się gwałtownie, by ujrzeć mniejszą od niego o połowę suczkę. Przyjrzał jej się uważnie. Wygląda na młodą... uśmiechnął się krzywo, ukazując szereg ostrych jak brzytwa, białych zębów.
- Czeeść - odrzekł powoli i przybliżył nieco pysk w kierunku nieznajomej. - Kim jesteś? Elfem? - uśmiechnął się ciepło. Lubił młode i małe psy. Przy nich czuł się mądrym dziadkiem, który daje dobre rady i zawsze służy pomocą. Cóż...
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się szeroko do nieznajomego. Była mniejsza, to prawda, ale już na pewno nie była szczeniakiem. Była... młodą dorosłą.
- Jestem Ruby z Klanu Wieczornych Duchów - powiedziała - A ty... - zmierzyła go wzrokiem od góry do dołu - Jesteś samotnikiem - suczka miała to do siebie, że umiała prawie bezbłędnie rozróżnić, kto jest kim. Przydawało się to podczas wędrówki.
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jego gardła wydobyło się krótkie "o!". Był pełen podziwu dla tej malutkiej suczki.
- Tak, jestem samotnikiem - zaśmiał się. - A o tym Twoim klanie nic nie słyszałem. Mogłabyś mi przybliżyć, o co w tym chodzi? To jakaś sekta? - ponownie z jego gardła wydobył się mocny, przerywany głos, który kwalifikuje się do śmiechu. Jego oczy były wesołe i radosne. Ktoś, kto go znał, wiedział, że on właśnie taki był. Potrafił śmiać się ze wszystkiego, ale kiedy trzeba... to krótko mówiąc "lecą pióra". W tym czasie zamachał ogonem i dalej wpatrywał się w Ruby z uśmiechem.
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Musisz być nowy w tych stronach , jeśli nie wiesz, o co chodzi z klanem - skwitowała krótko. - Może już to wiesz, ale opowiem ci co nieco o klanach - usiadła przed nim i zaczęła:
- W Filestorm istnieją trzy klany. Dobry - Klan Jasnych Ślepi, zły - Klan Cienistych Kłów i neutralny - Klan Wieczornych Duchów. Ślepia i Kły praktycznie od zawsze toczą ze sobą wojnę, Duchy są neutralne. Samotnicy natomiast to psy żyjące na własną łapę i nie są w to wszystko zamieszane - zakończyła. Jej opowieść była krótka, ale powinna wystarczyć Krzykowi na początek - Chcesz coś jeszcze wiedzieć? - spytała zadowolona.
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak, jestem nowy. Poza tym to nazywam się Krzyk - odpowiedział, po czym westchnął ciężko i posmutniał na pysku. Popatrzył na swoje łapy, najwidoczniej z żalem, po czym zastrzygł uchem, westchnął teatralnie jeszcze raz, po czym odrzekł:
- Nie, dziękuję - i posłał jej krótki uśmiech. Cóż, nie będzie się dłużej zastanawiać nad tym, co było, bo to się nie odstanie. - Długo już tu przebywasz? - spytał spokojnym tonem. Czasami miał swoje filmy. Raz jest smutny, raz wesoły... tak już z nim było, po prostu.
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jakiś czas... nie wiem dokładnie - powiedziała i spuściła głowę. Ogarnęła ją nuda. Co miała robić? Wstała, przebiegła się kawałek i zatrzymała przy rzece. Położyła się i zamoczyła łapy w wodzie, po czym odwróciła się do Krzyka i rzuciła:
- Nudno, nie?
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się krzywo.
- Czy ja wiem? Mnie tam nuda raczej nigdy nie dopada... - odpowiedział, po czym popatrzył w niebo. - Znasz kogoś może z tej krainy? - ciekawiło go, z kim będzie dane mu dzielić ziemię. Dzielić? Przecież on jej nie posiadał... mhm, to pewnie przyzwyczajenie. Zawsze wszystko było "jego", wpajano mu tą zasadę do jego móżdżku przez długi czas. W duchu dziękował Bogu, że nie stał się bestialskim psem bez wstydu, który tylko pragnął zemsty i krwi. Ale de facto żałował, że nie może się odegrać na wszystkich, na całym świecie, za to, co mu zrobiono, bo przecież cały świat był temu winien.
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie znam osobiście, ale znam i wiem mniej więcej, kto jest w jakim klanie. Na przykład jedynym Samotnikiem oprócz ciebie jest suczka Aquila, samotna Uzdrowicielka - powiedziała. Sama nie wiedziała, skąd tyle wiedziała o tym wszystkim. Może to dzięki jej wędrówkom? Ach, przeszłość... czasem wolała do niej nie wracać.
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Chciałbym ją poznać - odparł bez namysłu, bo w sumie... to co miał odpowiedzieć? Dźwignął się na łapy i podszedł kilka kroków do wody. Spojrzał na swoje odbicie, po czym znów westchnął. Następnie popatrzył na Ruby. - Pamiętasz może swoją rodzinę?
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzała się na Doga i spojrzała prosto w jego oczy.
- Nie... jedyne, co pamiętam, to to, że miałam i tatę, i mamę, i rodzeństwo. I pamiętam tylko krótkie chwile. A potem to już... nic - powiedziała i spuściwszy głowę, przyglądała się swemu odbiciu w wodzie.
Powrót do góry
Krzyk

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic?
- Jak to "nic"? Ktoś Cię zabrał? Odłączyłaś się, zgubiłaś? - jego ton przybrał nieco nerwową barwę. To smutne, że tak młoda suczka nie pamiętała swojej rodziny. W końcu... w końcu to rodzina! Westchnął ponownie, tym razem ciszej. Do czego ten świat zmierza...?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak, to właśnie to. Miałam miesiąc, a w lesie gdzie mieszkałam, wybuchł pożar. Szybka ucieczka, zamieszanie... chwila nieuwagi i po szczeniaku... szkoda gadać. Potem reszta, strzępki wspomnień powoli się zacierały - skończyła i nagle ogarnął ją smutek. Nie lubiła mówić o przeszłości. Miała też to do siebie, że umiała maskować uczucia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Kraina jezior Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+1 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach