Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piwnica

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Stary kościół
-> Piwnica
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 12:55 pm    Temat postu: Piwnica Odpowiedz z cytatem

Nieduża, ciemna piwnica bez oświetlenia. Podłoga jest wyłożona starymi, zakurzonymi materacami, poduszkami i kocami - tu zwykle odbywa się koszmar niejednej suczki. W rogu stoją klatki, zardzewiałe, brudne. Żeby oszczędzić gwałconej hańby, zakrywa się je skórą. Jeńcy myślą wtedy tylko o jednym - Boże, jak ta skóra śmierdzi...
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Clancy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clancy z lekkim dreszczykiem przyszła do piwnicy. Od razu ciarki przeszły jej po grzbiecie. Nie było tu miło...
Spojrzała na FreeStyla i spuściła wzrok. Nie chciała tu więcej przychodzić. Jest tu podobny zapach, jak wtedy w tej jaskini... Clancy dobrze to pamięta. Przychodząc do Filestorm chciała, by nigdy żadne miejsce nie było aż tak okrutne, jak tam... A jednak. Piwnica. Pędzie to miejsce omijać z daleka.
-FreeStyle, chodźmy stąd...- Powiedziała cicho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeStyle

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zafascynowany widokiem piwnicy FreeStyle wszedł ostrożnie do środka. Rozejrzał się po klatkach i spojrzał pewnie na Clancy. Podszedł do niej i uśmiechnął się.
-Nie bój się o mnie kochana.. -I zwykły uśmiech zamienił się w figlarny, a ton jego głosu był lekko żartobliwy. Ostatni raz spojrzał na piwnicę. -Dobrze chodźmy.. -Rzucił, westchnął cicho i zaczął kierować się ku wyjściu.
Powrót do góry
Clancy

PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej głuchej ciszy można było usłyszeć głębokie westchnienie Clancy, kiedy FreeStyle powiedział o wyjściu. Suczka ruszyła za nim. Po chwili wyprzedziła psa i powiedziała:
-Sama nie wiem, gdzie teraz idziemy. Może do...- jej głos mył cichy, jak by się czegoś bała. Owszem. Bała się tego miejsca-... do... droga nas zaprowadzi.- Powiedziała, i spróbowała się uśmiechnąć. Wyszło jej trochę drętwo. No cóż. W takim miejscu nie łatwo się uśmiechać.
-Za mną FreeStyle- powiedziała, i wyszła.

[zt ja i FreeStyle]

//nie wiem... nadal mam wychodzić Stylem? Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Stary kościół
-> Piwnica
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+5 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach