Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konfesjonał
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Stary kościół
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 12:48 pm    Temat postu: Konfesjonał Odpowiedz z cytatem

Przy starym, podniszczonym drewnianym konfesjonale zbierają się psy z Klanu Wieczornych Duchów, by omówić ważne sprawy. Nie wiedzą, do czego służył, ale kojarzą go sobie z czymś ważnym. Na specjalnym podwyższeniu stoi zwykle Przywódca, do ściany kościoła przybija się ogłoszenia.
Sylwia

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 8:30 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vanille
Gość

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanille przyszła jeszcze przed czasem. Sprzeczka z Zastępczynią odeszła w niepamięć. Przecież mogła ją ot tak "zwolnić", o! Nie z tego powodu jednak zwołała zebranie. Jej ciche kroki zdawały się donośnym tupaniem wśród tej ciszy... Wskoczyła z gracją na podwyższenie i tam położyła się w oczekiwaniu.
Powrót do góry
Pialotte
Gość

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprężystym krokiem przybyła pod konfesjonał.
- Witaj, jak ci na imię? - zapytała suczkę. Pialotte wiedziała, że to Przywódczyni, aczkolwiek nie znała jej imienia. Usiadła dość blisko niej i dumnie wypięła pierś. Była nowa w klanie, nie znała psów, miała nadzieję, że na zebraniu je pozna.
Powrót do góry
Maila
Członek Klanu

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc, bacznie się rozglądałam. Nie tylko za czymś do jedzenia, zafascynowało mnie otoczenie, do którego trafiłam przez przypadek. Znalazłam się w miejscu spowitym mgłą i szarością. O dziwo, to miejsce mi się spodobało. Miało swój urok i nutę tajemniczości. Nagle znalazłam się przed starym kościołem. Człowiek by pewnie powiedział, że jest to stary, opuszczony, drewniany kościół i by sobie poszedł, ale nie pies. Wyczuwałam, że coś jest w środku.
Może jedzenie!
Uradowana tą myślą pobiegłam do budynku, jednak gdy weszłam do środka, poczułam że to jednak inne psy. Westchnęłam zrezygnowana, bo kanibalem nie byłam, i powoli zaczęłam iść pomiędzy ławkami. Zatrzymałam się niedaleko konfesjonału. Widziałam tam jakiś cień. Napięłam mięśnie w razie zaatakowania i sama przyszykowałam się do skoku. Lepiej dmuchać na zimne...
- Emm... Cześć? - szczeknęłam niepewnie, a mój głos rozniósł się echem po kościele, mimo iż nie krzyczałam.

Przywódca

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako czwarta na zebranie przybyła Uzdrowicielka. Ot, omamy w końcu ją zostawiły. Po dniu błąkania się "nie-wiadomo-gdzie" pamiętała tylko, że zemdlała wśród jakichś drzew. Starała się jednak nie dać nic po sobie poznać. No cóż, widocznie to był jednodniowy wirus czy coś w ten deseń. Czuła się jeszcze trochę osłabiona, a jej oczy były lekko zaczerwienione. Jednak gdy tylko powróciła do niej świadomość i usłyszała o zebraniu - pojawiła się. Wkroczyła wolno, rozglądając się po pomieszczeniu. Zauważyła Przywódczynię, znaną z widzenia Mailę... I jakąś jeszcze, zapewne nową w klanie.
- Witaj, Vanille, Przywódczyni - przywitała się nieco uroczyście, ale nie zważała na swój niemodulowany głos. - Dzień dobry, Maila. I... Cześć, osobo, której imienia nie znam.
Uśmiechnęła się lekko... a właściwie zrobiła półgębkiem wyszczerz... Do Pialotte. Czarna usiadła w cieniu i cierpliwie czekała na dalszy bieg zdarzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maila
Członek Klanu

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwróciłam się zaskoczona, słysząc swoje imię. Przyjrzałam się suczce, która prawdopodobnie to zrobiła. Niestety dokładnie nie widziałam, jak ona wygląda... Widocznie bardzo łatwo mnie rozszyfrować i można czytać ze mnie jak z otwartej księgi tak, iż się zna moje imię lub się już wcześniej spotkałyśmy. Problem w tym, że ja tego spotkania nie pamiętałam. Rozluźniałam się nieco i stałam już spokojnie, widocznie nie mieli złych zamiarów, bo by już mnie wykończyli i wykopali z kościoła. Kiwnęłam łbem na znak przywitania suczce, która widocznie mnie kojarzyło, i spojrzałam po innych psach. Czyżby było ich coraz więcej?
Szczenię

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały DooDoo przyczłapał pod konfesjonał na swoich krótkich łapkach. Było mu trochę niezręcznie wśród obcych... Nikogo nie znał. Usiadł sobie w jednym małym kącie i zaczął się trząść. Ogromnie się bał...
Powrót do góry
Pialotte
Gość

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cześć, jestem Pialotte, Zabójca z Klanu Duchów -westchnęła. Ukradkiem spojrzała na szczeniaka. - Hej, mały, dobrze się czujesz? Nie jest ci zimno? - spytała. Suczka, która ją przywitała, wydawała się bardzo miła. - Jak się nazywasz? - powiedziała w jej stronę.
Powrót do góry
DooDoo
Szczenię

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DooDoo zatrząsł się jeszcze bardziej. Był bardzo nieśmiały... Nie wiedział, co począć. Mimo iż suczka okazała się miła, bał się. Nowe środowisko, nowe psy... Nigdy nie widział Pialotte. Mimo swego strachu powiedział:
- Jjjesstemm DooDooo... Przyyyszedłemmm nnna zeeebraaanie... - i zatrząsł się bardzo mocno. Rzeczywiście było mu zimno.
Powrót do góry
Martynka
Gość

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No hejka! - ożywiony okrzyk średniej wielkości białej pudlicy rozwiał poważną atmosferę. Biła po oczach swoim różowym ogonem i różową kokardą. Stawiała łapy jak zwykle wielce dystyngowanie, jednak zbyt wielką damą nie była - wywalała swój jęzor gotowy do mielenia o Disney Channel.
- Jak się macie? - gdyby tylko wiedziała, jaka jest jej Przywódczyni... Chyba i tak by się nie przejęła, ale prawda była taka, że każdy mógł ją wywalić za drzwi kościoła za takie... Ehm... Coś.
Powrót do góry
Maila
Członek Klanu

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałam cieniutki głosik. Czyżby szczeniak? Odwróciłam się w tą stronę. Tak, to był malutki szczeniaczek, miał na imię DooDoo.
- Oooo... - rozczuliłam się. Uwielbiałam szczeniaki. Podeszłam powoli w stronę DooDoo i Pialotte i położyłam się niedaleko szczeniaka. Bardzo się trząsł, pewnie mu było zimno. Chciałam, żeby się trochę ogrzał moją sierścią.
- Ale z ciebie słodziutki szczeniaczek - powiedziałam przesłodzonym głosikiem. - Ja jestem Maila - przedstawiłam się wszystkim z uśmiechem na pysku.

Szczenię

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DooDoo zobaczył biało-różową pudlicę i podskoczył z przerażenia. Jej donośny głos był dla niego przerażający. Trząsł się jeszcze bardziej z zimna i ze strachu. Zaraz spojrzał na suczkę, która dopiero do niego podeszła. Czy mógł zaufać obcym? Po rozstaniu ze swoim panem - Michaelem - chyba nie... Ale chyba mógł spróbować... Miał bardzo wielkie wątpliwości, jednak samo z pyska wyrwało mu się:
- Nnie zabijjjajcie mnnnie! - nie mógł tych słów cofnąć. Przecież w głębi serca wiedział, że psy chcą się nim zaopiekować! Więc dlaczego?
Powrót do góry
Martynka
Gość

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martynka była jeszcze bardziej ożywiona niż wcześniej. Z zadowoloną z siebie miną usiadła na zimnej podłodze i zamachała swoim ogonkiem z wyższością. Spojrzała na towarzystwo i zaczęła się zastanawiać, czy oni też kochają Biberka. Chyba jeszcze nie dotarło do jej mikroskopijnego móżdżku, że jej osobowość nie jest zbyt mile widziana.
Powrót do góry
Pialotte
Gość

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Ależ, mały, my nie chcemy cię zabić! - powiedziała miło. - Jesteś w naszym klanie, Klanie Wieczornych Duchów, nic ci nie zrobimy - rzekła i wysłała DooDoo promienny uśmiech. Podała mu łapę. - Chodź!
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 8:30 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DooDoo
Szczenię

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DooDoo podszedł nieśmiało do Pialotte. Spojrzał na nią i powiedział:
- Dziiiękuujęęę - po czym spojrzał Mailę. To spojrzenie też miało być podziękowaniem. Jednak przerażał go piskliwy głos Martynki. Uszy go od niego bolały...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna ->
Stary kościół
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+5 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach