Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapisy do Klanu Wieczornych Duchów
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 5:25 pm    Temat postu: Zapisy do Klanu Wieczornych Duchów Odpowiedz z cytatem

Żeby się zapisać, wpisz swoje imię i uzasadnij, dlaczego chcesz daną rangę. Pamiętaj, że musisz mieć zaakceptowaną Kartę Postaci.
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*staje przed sędzią, zakładając łapki do tyłu*

Mam na imię Miria, pochodzę z Filestorm, mam trzy lata.
Staram się o rangę Uzdrowiciela klanowego.
Znam się na chorobach, które odkryłam, zostając nominowana do Psiego Nobla. Nie byłam karana.

XD

Z tym Noblem to już przesada, przecież sama wiem, że jesteś genialna i bez tego. Ru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanille
Gość

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vanille, panie władzo... przez "V". No... tak... chciałabym mieć Przywódczynię... może to za wiele, ale w poprzedniej edycji byłam Zastępcą... co? Aha. Nadal muszę zapłacić mandaaat? *sweet oczka*

Jaki mandat? Nie pamiętam o żadnym mandacie. A jako że na Przywódczym stołku nikogo nie ma, to tak, przyjmuję Cię na próbę. Ru.
Powrót do góry
Ruby
Szpieg

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*siada grzecznie* Jestem Ruby, mam około roku. Startuję o rangę Posłańca. Jestem szybka, zwinna, umiem sobie poradzić. Szybkością przerastam niejednego charta. Wiem, jestem młoda, ale nadam się. Potem może będę starać się wskoczyć wyżej. Dziękuję *wycofuje się*.

Posłaniec. Proszę bardzo. Ru.
Powrót do góry
Khazavo
Dyplomata

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*przychodzi z wrodzoną gracją, prezentując swą smukłą, ale muskularną budowę*
Me miano brzmi Khazavo Quinnkalap Valisser di Virde, najjaśniejsza pani, i mam królewskie korzenie. Należę do szlachetnej rasy wilczarzy irlandzkich. Chociaż należę do grupy chartów, nie jestem zainteresowany rangą Posłańca. Wolę wszystko rozwiązywać dyplomacją, lecz w razie potrzeby nie ręczę za siebie. Staram się o rangę Zabójcy.

Ślicznie. Ru.
Powrót do góry
Loa
Członek Klanu

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ayo, tutaj Loa.
Tak samo jak moja postać popadam w skrajności, więc chciałabym dla mojej suni Zastępcę lub Wyrzutka. Dlaczego to pierwsze? Lena jest trochę dziwną suczką, lecz przy tym też inteligentną, choć niektóre słowa wychodzące z jej pyska nie brzmią do końca wiarygodnie. A dlaczego to drugie? Bo ktoś taki jak Loa albo stoi bardzo wysoko, albo bardzo nisko. Jako Wyrzutek idealnie stopiłaby się z tłem.

Hm. Zastępca na próbę. Wyrzutka zwykle daje się za zrobienie czegoś złego, więc może na razie spróbujmy z tym pierwszym. Ru.
Powrót do góry
Smolista
Szczenię

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazywa się Smolista, Smolisty Cień sprzed Miasteczka Strachów, Niemowa Smolna, Jessie, Dark Rose, Black Shadow. Dziękuje za uwagę swoim nieistniejącym głosikiem i mówi, że nie może być nikim innym, a Szczeniakiem.

Reserved: xx (czarne psy).
Powrót do góry
DooDoo
Szczenię

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazywam się DooDoo. Mam sześć miesięcy i chyba jest jedna ranga, którą mogę dostać. Chciałbym być szczeniaczkiem w Klanie Wieczornych Duchów *zaczynają błyszczeć mu oczka*

Akcept. Ruda.
Powrót do góry
Lithuania
Członek Klanu

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem Lithuania, w skrócie Lith albo Lit, jak kto woli. Mam około dwóch i pół roku, a nawet, jeżelibym pomyliła się w określaniu swego wieku, to oświadczam, iż jestem dorosła i pragnę kandydować na Pomocniczkę Uzdrowiciela. Uważam, iż dobrze sprawowałabym tę zaszczytną funkcję, bowiem z niejednego pieca chleb jadłam. Sporo nauczyłam się zielarstwa od mego świętej pamięci przyjaciela, wilka Tiritha, którego specjalnością było udzielanie innym pomocy.

Akcept. Ru.
Powrót do góry
Noctis Pluvia
Członek Klanu

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aloha, tutaj Noctis Pluvia. Mam trzy lata i ładnie proszę o klanowego Zabójcę. Jestem melancholijna i spokojna, działam z zaskoczenia... Sądzę, że będę dobrą Zabójczynią >:U

Masz Zabójczynię. Ru.
Powrót do góry
Maila
Członek Klanu

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Smile
Mam na imię Maila i chciałabym mieć rangę Posłańca Very Happy Ta robota najbardziej mi pasuje i nie trzeba za dużo kombinować XD

Akcept. Ru.
Powrót do góry
Ardea
Członek Klanu

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Ardea. Jestem szybka, zwinna i umiem dobrze skakać, jak to przystało na psa po treningu Agility, dlatego uważam, że powinnam zostać Posłańcem - bo walczyć nie potrafię i nie chcę, a na ziołach też się nie znam. Do tego, jak na członka klanu, jestem wielkim samotnikiem, więc przynajmniej będzie jakiś pożytek z mojego włóczenia się po obcych terytoriach...

Akcept. Ru.

nerwowo dusz?c ?zy
Nawet w samotno?ci
nie mog?a pozwoli? sobie
na p?acz
i ?a?osny l?k
przed samotno?ci?,
która porwa?a j?
w swoje ramiona

Fragment wiersza "?wieca" mojego autorstwa- prosz? o niewykorzystywanie go we w?asnych celach.
Powrót do góry
Dylan
Członek Klanu

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię owej postaci to Dylan, staram się o Zabójcę, gdyż planuję zrobić z niego bezlitosnego psa, który będzie siał grozę. Na razie jego charakter jest neutralny, lecz to się zmieni.

Akcept. Ru.

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carantosik na Prez... To jest Zabójcę Very Happy Czemu? Och no, marzenia, wrodzony talent i takie tam...

Akcept. Ru.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chris
Gość

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Chris mógłby zostać Kapitanem? Jest w miarę mądry i wie, co i jak ustawić, dlatego psia armia nie miałaby z niczym problemów. Dodatkowo jest stanowczy, dlatego ma głowę na karku, ale też jest rozmowny, dlatego poprowadzi armię tak, że będzie rządził, ale też będzie lubiany. The end. Coś jeszcze?

Akcept. Ru.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach