Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miria

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miria
Przywódca

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 4:24 pm    Temat postu: Miria Odpowiedz z cytatem

Imię: Miria.
Rasa: mieszaniec - w połowie Cocker Spaniel.
Wygląd: Miria jest czarną suczką średniego wzrostu. Po matce Cocker Spanielce odziedziczyła długie uszy. Jej oczy są koloru brązowego.
Charakter: co tu dużo pisać? Najgorsze pole do opisana. Mówi się przecież, że charakter kształtuje się całe życie, a prawdziwy poznajemy w trudnej sytuacji. Jej charakter jest zmienny. Może być sarkastyczna i ironiczna albo też miła i delikatna. Zazwyczaj dość cicha i spokojna, ale pomocna.
Historia: Miria była jedyną córką Cocker Spanielki Lory i mieszańca Gelliriera. Mieszkali oni w dwóch różnych miastach sąsiadujących ze sobą. Spotkanie, po którym narodziła się suczka, nie było ich pierwszym. To było na granicy obu miast. No i co tu dużo mówić? Szczenię gdzieś się zaplątało, ruszając w nieznaną dzicz. Wciąż poruszała się po granicy. Mijała góry, doliny i lasy. I okazało się, że Palloria (miasto matki) i Destroid (miasto ojca) sąsiadują z jeszcze jednym. Filestorm.
Miria wcześnie opuściła rodzinny dom. Wcześnie opuściła rodziców. Lecz pamiętała Cocker Spanielkę - Lorę, jej matkę. I ojca Gelliliera. Nie wiedziała, jakiej rasy był pies. Nawet uważała go za mieszańca. Lecz prawda była taka, że był on wilczarzem irlandzkim. A przed narodzinami czarnej suczki nie był wcale z jej matką. Prowadził bardzo ciekawe życie, co było urągiem jego honoru... Pochodził bowiem ze szlachetnego, pieskiego rodu. Gellilier nigdy nie był stały w uczuciach. Jeszcze przed poznaniem Lory wiązał się z kilkoma innymi. Strzępki pamięci wciąż podrzucają Mirii rozmowę rodzicieli. O innym dziecku Gelliliera, który posługiwał się nieprawdziwym imieniem.
- Muszę ci coś powiedzieć. Nie powiedziałem ci całej prawdy. Ja... Należałem kiedyś do irlandzkiej hodowli królewskiej i nosiłem imię Valernito Eternity di Virde. Miałem kiedyś... Partnerkę, ale to minęło... I syna. Wybaczysz mi?
- Wybaczę - powiedziała cicho spanielka. Jednak z trudem powstrzymywała łzy, a głos jej drżał. Było to bowiem stworzenie wrażliwe i czułe. Więcej Uzdrowicielka nie pamięta.
Do uszu jej dotarły jednak nowe wieści. Iż ponoć ojciec zostawił Lorę i odszedł do innej. Podobno Miria ma kolejne rodzeństwo... Podobno i jej starszy brat, i młodsza część rodziny przebywają w Filestorm...

Ostatnio zmieniony przez Miria dnia Sro Gru 22, 2010 4:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:05 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Cocker Spaniel.
2. Uzupełnij pola profilu.
3. Napisz coś jeszcze o charakterze, bo masz dwa zdania. "Co tu pisać?" i "Zmienny." zaliczamy do równoważników ;]

Dodane po 12 minutach:

Wspaniale, teraz akcept.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Karty Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach