Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sala gimnastyczna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła -> Sala gimnastyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 2:53 pm    Temat postu: Sala gimnastyczna Odpowiedz z cytatem

Duża, zielona sala o przeszklonym sklepieniu. Generalnie zielone jest tam wszystko oprócz kolorowych pasków na podłożu sygnalizujących różne granice w różnych grach. Po obu stronach stoją ładne bramki i różne urządzenia do ćwiczeń takie jak rowerek, kozioł. No cóż, psom niewiele się przydadzą...
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charly przyszła jakoś dziwnie wesoła.Czyżby dobry dzień tyranki? Nie wiem.Stanęła na środku sali i omiotła ją wzrokiem.Zauważyła kozła, i zaczęła przez niego przeskakiwać, raz w tą,a raz w tamtą.Następnie zrobiła parę okrążeń biegiem po sali.Zmęczona położyła się na koźle i rozmyślała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Louve przyszła na salę gimnastyczną. Po co? Może chciała znaleźć miejsce inne, niż te, w których już była. Jak zwykle krytycznie omiotła spojrzeniem miejsce. Dostrzegła inną. No cóż, to nie jest prywatne miejsce. Ale gdyby chciała ścisłej prywatności zostałaby u siebie. Zmierzyła czarną wzrokiem. Flat coat retriever. Na oko taka jak ona. Ale pewnie nie z charakteru. Rozpędziła się, odbiła na odskoczni i wylądowała na materacu. Tak jak chciała.

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh, dźwięk materaca dopiero "obudził" Charlotte.Obejrzała się za siebie i rzuciła w stronę suczki - Twoja przynależność, Labradorko? - po czym podrapała się za uchem i przystąpiła do "pielęgnacji" swoich pazurów.Czyli zaczęła ostrzyć je na koźle.Biedny kozioł.
Powrót do góry
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obróciła głowę w stronę tamtej i, jak zwykle krytycznie, zmierzyła ją wzrokiem. Uniosła w górę jedną 'brew'
- O to samo mogłabym zapytać ciebie, Retrieverko - położyła się na materacu i zaczęła przyglądać się swoim łapom. Nie dała po sobie poznać, jakie uczucia wywołało w niej "Labradorko". Obrazę? Nie wiadomo.
- Jak słyszę, słabo znasz się na rasach, nawet na swojej- powiedziała z nutą wyższości w głosie.

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuknęła na suczkę i odpowiedziała jej tonem "władcy".Zeszła z kozła i zaczęła się przechadzać.
-Proszę bardzo.- prychnęła.-Jest z Klanu Kłów, możliwe, że najsilniejszego Klanu w Filestorm.- powiedziała dumnie.O tak, była bardzo zadowolona, że jest w klanie kłów.
-Hę?! -prychnęła na drugą wypowiedź suczki.- A ty byś się do cholery znała, gdyby twoja mamuśka, pff- te słowa wypowiedziała bardzo jadowicie.-Gdyby zostawiła cię od razu po urodzeniu, na pastwę losu?! Gdybyś całe dzieciństwo spędziła w brudzie, i nie w otoczeniu innych psów?!- ryknęła zezłoszczona. -Nie będziesz mi robić wykładów, nie obchodzi mnie kim jesteś, możesz być nawet Yorkiem, ale i tak mam to w nosie. - fuknęła i obrażona wróciła na kozła.Baaardzo zła.
Powrót do góry
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Louve także się zdenerwowała. Miała swój charakter, bywała złośliwa.
- Tak? Nie znasz mnie. Nie znasz mojego życia. Mojego poniżania, klatek, wyśmiewań. Dzieciństwo w otoczeniu takich, którzy najchętniej by cię zabili. Świat w otoczeniu takich, którzy tylko na ciebie spojrzą i od razu rzucają się. Nie znasz mnie. - warknęła - Prawda, nie znam cię, nie znam twojej przeszłości, ale obchodzi mnie to tyle, co ciebie! - krzyknęła. Słowa ociekały nienawiścią i chcąc się na czymś wyżyć wbiła pazury w materac i przeciągnęła, zostawiając głębokie ślady. Wstała i wolnym krokiem, przepełnionym złością, doszła do ławki i wskoczyła na nią.

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warknęła na suczkę.
-Oh, to witam cię w klubie!- powiedziała słowa wypełnione jadem.Zaczęła krążyć po sali.-Obie.. -kaszlnęła.-Obie miałyśmy podobną przeszłość, jak widzę.-spojrzała na suczkę oczami, które były żądne zemsty.-OBIE nauczyłyśmy się żyć.Może ty lepiej usłyszałaś coś o rasach. - powiedziała kiwając łbem.-A może ja nauczyłam się lepiej walczyć? Dbać o swoje, geniuszu? - chrypnęła niemile.Suczka popsuła jej calusieńki dzionek.Jeszcze raz spojrzała na suczkę.-A więc jaka jest twoja przynależność, suczko o takiej samej rasie jak ja? - poprawiła się.
Powrót do góry
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytyczne spojrzenie znów powędrowało na tamtą. Czarna zepsuła jej czas.
- A może ja lepiej sobie radzę? A może ja znam się lepiej na życiu? A może, a może... Coś jeszcze? Teraz będziemy się przegadywać głupim "a może", super-hiper-wielka-najsilniejsza-najmądrzejsza-najlepsza Retrieverko? - powiedziała powtarzając sposób mówienia Char. - Pani Miałam-trudne-życie-więc-jestem-lepsza nie można nic powiedzieć? - sarkazm i nienawiść w jednym. Tak, Lou była złośliwa, cwana, zła i chętna walki. Silna, szybka, wytrzymała, zawsze sobie radziła, walczyła z silniejszymi, żyła samotnie - żadna czarna nie odbierze jej tego. Odwróciła się, a na pytanie prychnęła:
- Kły, jeśli musisz wiedzieć.

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzała się na suczkę.Kły,kły...KŁY!..i zaśmiała się.
-Ale to było dobre. - śmiałą się wskazując na suczkę łapą.Po chwili jeszcze moment przyglądała się Louve.Jej pysk pokazał grymas i pełen wdzięku "foch".-No wiesz co! - rzuciła.-Czuję się jakbym patrzała w lustro!-siadła obrażona.Tak, teraz zaczyna się linia idiotycznych dowcipów.-Wyglądasz jak z mojej rodziny, suczko której imienia nie znam jeszcze. - westchnęła.
Powrót do góry
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Louve odwróciła się. Pysk nieco złagodniał, łapy powędrowały w stronę tamtej. Przyjrzała się jej dokładnie. Sierść czarna, oczy czerwone. Usiadła niedaleko.
- Louve jestem, suczko której imienia nie mogę wymówić - powiedziała na wpół zjadliwie, na wpół ze śmiechem. Czegoś nie rozumiała. Jeszcze przed chwilą skakały sobie do oczu, a teraz? Patrzyła na czarną z ukosa.

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, znają się wypadało by się przedstawić.
-Ja jestem Charlotte, mów mi Charly.-uśmiechnęła się.Alenie na długo.Nagle suczka usłyszała chrzęst.Odwróciła się.To szczur biegał po sali.Zdekoncentrowana suczka złapała go i bawiła się nim torturując go.-Heh, chcesz spróbować?-zaproponowała, naciskając mu brzuch.-Całkiem fajne.
Powrót do góry
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Super - powiedziała i usadowiła się na innym materacu. Na pytanie Char powiedziała tylko
- Nie, dzięki
Wpatrywała się w nią z uwagą. Była do niej tak podobna, że aż nie było to możliwe. Patrzyła na jej ruchy - tak podobne do jej własnych. A w końcu spojrzała na ogon. Długi, wachlarzowaty. Ale nie tylko. Zobaczyła na wierzchu małą łatę w kształcie pioruna. Potem na swój ogon - taka sama. Zdziwiona wstała i wskazawszy na ogon i łatę Char, powiedziała:
- Co to jest?

G?os Louve
Powrót do góry
Charlotte

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwiona troszeczkę pytaniem Louve A co łatka?, popatrzała na nią z ukosa.
-Taka, no łatka mam ją od urodzenia.-popatrzała na nią ze zdziwieniem.-A czemu pytasz, Louve?-spytała podejrzliwe.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Louve
Zabójca

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechyliła lekko głowę na bok, po czym wystawiła ogon i pokazała go z wierzchu.
- Mam taką samą. Moja matka też taką miała - powiedziała z lekką nutą zdziwienia. O co chodziło? Łata była oryginalna. Tylko ona i jej rodzina taką miała. Żaden inny pies nigdy nie miał czegoś takiego. Więc o co chodziło?

G?os Louve
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła -> Sala gimnastyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 5+4 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach