Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siedziba Uzdrowiciela - legowisko FreeStyle'a
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 4:58 pm    Temat postu: Siedziba Uzdrowiciela - legowisko FreeStyle'a Odpowiedz z cytatem

Na Szarych Wrzosowiskach rośnie duża sosna z niską, rozległą dziuplą. Tam urzęduje Uzdrowiciel i znajdują się podarte poduszki i koce. W głębi dziupli leżą zioła, różnorodne rośliny, opatrunki i bandaże. Jeszcze głębiej, na ciepłym, białym kocu, śpi sam Uzdrowiciel. Z przodu opiekuje się leżącymi rannymi.

Spis Ziół:

poziomka, jagoda, jeżyna - 25

malina - 23

mięta, mlecz, pokrzywa, melisa, rumianek - 16

dziurawiec, hibiskus, żeń szeń, tymianek - 12

kwiat nagietka, kwiat rumianku, ziele rdestu ptasiego, ziele szałwi - 8

ziele krwawnika, ziele skrzypu, kłącze pięciornika - 2

Ostatnio zmieniony przez Ruda dnia Pon Lis 01, 2010 6:16 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:26 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luna
Gość

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luna wie, że nie ma uzdrowiciela w jej klanie. Poszła zwiedzić jego siedzibę. W końcu taka szansa jest jedna na milion.
-Jej, ale tu ładnie.-powiedziała z zachwytem. Weszła do dziupli. Była zmęczona. Położyła się na kocu i nieświadomie zasnęła. Ocknęła się. Poczuła dziwny smród. To były jakieś zioła.
- Fe. Co to jest?!-powiedziała. Suczce aż wszystko podeszło.
- To ohydne!- odeszła od tego. Położyła się nieco dalej, tam gdzie ten zapach nie docierał. Zasnęła. Śniło jej się, że wraz ze swoją przywódczynią podbija Filestrom. Och tak, to piękny sen. Jęczała coś przez sen. W pewnym momencie zaczęła turlać się po kocach. Wszystko było dobrze, gdyby nie to, że pod kocem leżał ostry kamień. Pod wpływem wiercenia się Luny, wysunął się z pod niego. Suczka cicho pisnęła.
- Auć! Co to? -po chwili zauważyła szczerbaty kamień, a potem zakrwawione futerko. Na boku miała głęboką ranę. Suczka nie miała doświadczenia, ale wiedziała, że musi przemyć i zabandażować ranę. Podeszła do półeczki i sięgnęła z niej bandaż i wodę. Lekko przemyła swoje ciało. Następnie zabandażowała. Nie wyszło jej to najlepiej, ale lepiej tak niż w ogóle. Odłożyła wszystko na miejsce. Wyrzuciła z tamtąd kamień. Sprawdziła dokładnie, czy nie czyhają jej jakieś inne niespodzianki. Nic nie było. Położyła się i zasnęła. Teraz śniło jej się zupełnie co innego. Teraz śniła o tym, że jest szczęśliwa z jej dawnym chłopakiem...
Powrót do góry
Luna
Gość

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luna obudziła się. Otworzyła oczy i spojrzała na niebo. Wstała i pobiegła przed siebie.
[z/t]
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tu dotarł. Szedł obok Meile. Rozejrzał się po dziupli. Dostrzegł sterty koców i białą poduszeczkę. Podszedł. Wziął kilka kocy w kąt. Czekał na Meile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weszła zaraz za Stylem. Rozejrzała się po dziupli.
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazał jej poduszkę i koce. Zachęcał na wejście. Sam usiadł. Czekał na suczkę. Uśmiechnął się.
Powrót do góry
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie usiadła na kocach, jej futro już trochę wyschło.
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzucił koc na dwa psy. Został lekko zmuszony do przysunięcia się do suczki. Zrobił to. Stykali się futrem.
- Jej! - wykrzyknął. - Ale ciepło... - dodał miło. Uśmiechnął się do Meile. - Opowiesz mi coś o sobie?
Powrót do góry
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Urodziłam się w dniu ślubu mej pani, więc otrzymałam imię Meile - z litewskiego miłość. Jestem rodowodowym Akita Inu bez skazy krwi. Zdobywałam nagrody na wystawach i takie tam. Znudziło mnie to, przybyłam tutaj - zakończyła opowieść. Jeszcze trochę nieznacznie przysunęła się do psa.
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchiwał uważnie słów suczki. Gdy się przysunęła, lekko się speszył, nie był typem flirciarza, ale nie odsunął się. Był lekko spięty i zestresowany. Jego medalik dzwonił, bo obijał się o jego trzęsące się i mokre ciało.
Powrót do góry
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A może teraz Ty raczysz opowiedzieć coś o sobie? - i wygięła wargi w lekki uśmiech.
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złapał powietrze, ale nie wydusił z siebie słowa. Na ogół był luzakiem, ale co mu się stało? Po chwili ciszy powiedział:
- Ja... urodziłem się tu, ale wszyscy o mnie zapomnieli. Uciekłem... poznałem człowieka-ideała. Dał mi medalion - wskazał ruchem łba na medalik. - Ale niestety jego kobieta mnie nienawidziła i wyrzuciła. Potem przygarnęła mnie sfora innych psów, ale to nie było to, czego szukałem. Postanowiłem tu wrócić i zostałem Uzdrowicielem. Szurniętym Uzdrowicielem... - ostatnie słowa powiedział żartobliwie. Położył się na poduszce. Położył łeb na łapach.
Powrót do góry
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona w przeciwieństwie do niego była zupełnie luźna. Rozłożyła się teraz, kładąc łeb na łapach. Oczywiście nie odsunęła się daleko od Styla.
- Tak to z ludźmi jest.
Powrót do góry
FreeStyle

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Westchnął. Spojrzał na Meile.
- Masz piękne imię - powiedział, rozluźniając mięśnie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:26 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Meile
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowiła się, komplement jakby zignorowała, ale uśmiechnęła się pod nosem.
- A Ty skąd masz to dziwaczne imię?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach