Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miria

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miria
Przywódca

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 10:17 pm    Temat postu: Miria Odpowiedz z cytatem

Imię: Miria.
Rasa: mieszaniec.
Wygląd: jest średniego wzrostu dobrze zbudowaną suczką. Jej sierść jest biało-czarna, a oczy brązowe. Ma długie uszy.
Znaki szczególne: lekka, zielona poświata podczas używania magii.
Ekwipunek: 100 Szakalich Dolarów, zielonkawy kamyczek na rzemyku.
Historia:

Narodziny

Historia narodzin Mirii nie jest bardzo interesująca. Urodziła się z dala od Filestorm, w dzikim lesie. Zapomniała jak wyglądali jej rodzice, nie zna też ich imion. Matka opiekowała się nią kilka miesięcy, a potem... zniknęła.

Magia

Tułaczka suczki trwała bardzo długo. Włóczyła się po świecie i radziła sobie sama. Nie spotkała wielu psów w ciągu tej podróży. Tylko kilka razy... spotkała między innymi dwa psy: czarnego dobermana i dalmatyńczyka. Zamieniła z nimi kilka słów... kilka dla nich.
Ktoś idzie...
Usłyszała głos, a po chwili odwrócił się do niej dalmatyńczyk:
- Hej, Ty! Kim jesteś? - to był inny głos, nie ten, który słyszała...
- I co tutaj robisz sama? - szyderczo spytał doberman... to był ten głos!
- Patrz, świeci na zielono! - niemal śmiał się zdziwiony dalmatyńczyk.
Uciekła.
Jeszcze kilka razy słyszała jakieś szepty i pomruki, zdania i słowa, których nikt nie wypowiedział. Nawet przedzierając się przez las słyszała oddalone głosy. Aż w końcu napotkała starego, szarego psa rasy border collie.
Pies świecący na zielono?
Znów słyszała niewypowiedziane słowa.
- Hej, kim jesteś? - zapytał twardo, ale miał miły głos.
- Ja... j-jestem Miria - wydukała, a on podszedł bliżej.
- Masz w sobie magię - powiedział jak gdyby nigdy nic, jak do starej znajomej.
- Magię?
- Otóż to, moje dziecko. Potrafisz czytać w myślach, ale nie opanowałaś tego w pełni. Robisz to przez przypadek.
- Przez przypadek? Al-le... jak? - zdziwiona nie rozumiała nic ze słów starca.
- Magią zwykle posługują się psy z rodowodami, nie tacy jak... kim byli Twoi rodzice?
- Nie wiem.
- Ach... ach, już nieważne. Wyczułbym chyba... - westchnął. - Chodź, nauczę Cię.
I tak rozpoczęła się nauka magii, nauka ćwiczenia siły woli. Miria nauczyła się czytać w myślach i zatrzymywać te wlatujące do głowy mimo woli. Starzec nauczył jej wiele, choć wciąż nie rozumiała wszystkiego. Na pożegnanie dał jej kamień. Zielony kamyczek. Malutki, zielonkawy kamyczek świecący jak neon.
- To Ty go stworzyłaś. To materialna forma Twojej magii. Nie potrzebujesz go, jest tu mimochodem. Możesz go wyrzucić, ale on zawsze wróci.
- Powiedz mi jedno. Nigdy nie wyjaśniłeś, kim jesteś.
- Jestem Almakur, wyczuwam magię, znam magię, uczę magii. Jestem magikiem wygnanym przez rodaków, magikiem, którego potęgi się bali i nie mogli jej znieść. Ja również nie wywodzę się z rodu magicznego, tak, jak Ty, Mirio.
Podziękowała mu za wszystko. Za to, czego ją nauczył, za to, że był dla niej jak ojciec... i odeszła. Odeszła z kamieniem, który gubiła setki razy i tyle samo razy go odnajdywała. W końcu obwiązany rzemykiem nosiła na szyi lub w łapie.

Filestorm

Po kilku miesiącach znalazła się w Filestorm, mieście psów. Tu została na dłużej. Dołączyła do Wieczornych Duchów. Ona, która potrafiła czytać w myślach, wiedziała jedno: nie ma dobra ani zła. Każdy ma w sobie aurę ciemności i światła. Dlatego też wybrała ten klan.

Moce magiczne: czytanie w myślach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 7:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach