Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenie samotnika - Travisa
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sahara

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 10:45 am    Temat postu: Szkolenie samotnika - Travisa Odpowiedz z cytatem

Sahara weszła na salę, czekając na samotnika. Wiedziała, że szczeniak zdobył Krąg Ognia, tak samo jak ona Krąg Wody. Ciekawiła się spotkania z nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Travis

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadł szcześliwy na salę gimnastyczną. Ujrzał Saharę.
- Przepraszam, ze musiałaś czekać... jestem Travis - powiedział. Zobaczył Krąg Wody. - Ciekawe...
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nic się nie stało, długo nie czekałam - uśmiechnęła się. - Witam pana Ognia - dodała żartobliwie. - Jestem Sahara, Przywódczyni Klanu Jasnych Ślepi. Jestem tu, by przeprowadzić Twoje szkolenie. Powiedz mi, co wiesz o Posłańcach i Szpiegach i powiedz mi, jaki przywilej posiadają posiadacze tych rang.

..................hh

Ostatnio zmieniony przez Sahara dnia Sro Lut 16, 2011 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się.
- Cóż... posłańcy przekazują różne informacje Przywódcom innych klanów, a Szpiegowie... jak nazwa wskazuje, szpiegują... jaki przywilej posiadają? -powtórzył. Długo nie odpowiadał, ale w końcu:
- Mogą wchodzić na tereny innych Klanów - powiedział niepewnie.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tylko za zgodą swego Przywódcy - poprawiła go. To był drobny błąd, więc ciągnęła dalej:
- Musisz pamiętać, że jako Samotnik nie czeka Cię aż tak wielka kara za wejście na obce tereny jak Klanowicza. Nikt Cię za to nie zamknie w klatce, chociaż to zależy już od psa. Nie jesteś też nikomu podporządkowany. Jesteś wolny - zakończyła i poprosiła:
- Powiedz mi swoje zdanie na temat wojny międzyklanowej.
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cóż... - powiedział. - Wojna międzyklanowa mnie guzik obchodzi. Co ma mnie to obchodzić, skoro wcale w niej nie uczestniczę? Ale jak już mam wyrazić swoje zdanie... - zatrzymał się, składając zdania. - Taka wojna jest trochę bezsensowna, bo Wy i tak nie odzyskacie tego, co straciliście, a Kły nic nowego nie zyskają - powiedział pewnie i usiadł na ziemi. Co jakiś czas spoglądał na Saharę.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała głową.
- Walczyłeś kiedyś?
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokręcił głową przecząco.
- Nigdy... a Ty? - dodał ot tak.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara uśmiechnęła się.
- Oczywiście, że walczyłam. Skoro Ty nigdy tego nie robiłeś, muszę Cię nauczyć - Sahara wystawiła pazury. Wygięła odpowiednio sylwetkę. - O tak. Spróbuj. Dobra postawa jest podstawą walki - uśmiechnęła się, patrząc na Travisa.
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, zrobił to, co Sahara. Wystawił pazurki i dodatkowo obnażył swoje maleńkie, ale ostre ząbki. Warknął śmiesznie.
- Co teraz?
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie ustawiła się do walki.
- Teraz powiedz mi, jakie są według Ciebie docelowe miejsca ataku, albo lepiej od razu spróbuj mnie zaatakować - Sahara przygotowała się. - No dalej! - zmotywowała Travisa.
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzał na Saharę ze zdziwieniem. Obejrzał dokładnie jej ciało i ruszył. Wskoczył na jej grzbiet i zaczął gryźć jej uszy. To pewnie jej miejsce docelowe...

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara zaczęła się śmiać.
- Nie, nie, Travis - zrzuciła szczenię z pleców. - Miejsca docelowe to szyja i klatka piersiowa. Zobacz, czy Twój przeciwnik nie ma osłoniętej szyi albo klatki piersiowej, jeżeli nie ma, to atakuj jak najszybciej. Jeszcze raz. Spróbuj - powiedziała i ustawiła się. Specjalnie osłoniła klatkę, ale zostawiła odsłoniętą szyję. Chciała sprawdzić, czy Travis jej słuchał.
Powrót do góry
Travis

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był oburzony jej zachowaniem. Zrobił minę buntownika. Znów spojrzał na Saharę. Pobiegł w jej kierunku. Podskoczył do jej szyi. Ugryzł bardzo mocno.
- Dobrze? - zapytał niewyraźnie, trzymając się jak kleszcz.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sahara

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak Travis, bardzo dobrze - stanęła prosto. Czekała, aż szczeniak puści jej szyję. - Więc skoro już wiesz, to powtórz. Jakie są docelowe miejsca ataku? U wszystkich - uśmiechnęła się. Zamachnęła ogonem. Jakaś mucha przyleciała i zataczała kółka przed jej nosem. Zamachnęła łapą. Nie trafiła. Spróbowała jeszcze raz. Pacnęła łapą denerwującą muchę. Spojrzała na Travisa. - To jak? Zamierzasz cały czas trzymać się kurczowo mojej szyi? - Sahara nie ukrywała, że miejsce, na którym zacisnął swoje zęby szczeniak, zaczęło boleć suczkę.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach