Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontynuowane szkolenie zabójcy - Padme
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 6:52 pm    Temat postu: Kontynuowane szkolenie zabójcy - Padme Odpowiedz z cytatem

Annabeth weszła na zieloną salę i zasiadła na środku, podobnie jak przed miesiącami, kiedy trenowała młodziutką wtedy Amy. Teraz miała kontynuować przerwane szkolenie Zabójcy Klanu Jasnych Ślepi. To ją podniecało. Członkom Kłów nigdy nie dawano pod opiekę szczeniaków z wrogiego klanu, ewentualnie z Duchów, ale nie ze Ślepi... Annabeth miała szczerą nadzieję, że przekabaci niewinne szczenię na swoją stronę.
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Padme

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme szła na swoje szkolenie. Czuła się... ech, bez rewelacji. Szła powoli, aż w końcu doszła na salę gimnastyczną. Usiadła naprzeciwko rudej suczki. Spojrzała na nią.
- Ja jestem Padme, klanowiczka Jasnych Ślepi. Moi rodzice to Ethan i Ariedale, a mój brat to Arieth. Przyszłam na szkolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ethan, stary znajomy. Dorobił się dzieci. Ale jazda. Ja chyba niedługo zrobię się stara kopara. Ruda spojrzała na szczenię.
- Ja to Annabeth, Twój wróg, od którego jesteś przymuszona się uczyć. Twój poprzedni nauczyciel... co zdążył z Tobą przerobić? - spytała donośnie.

Padme

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme przewróciła tylko oczami.
- Właściwie to nic szczególnego. Zaczynamy? - stwierdziła dość znudzonym tonem. Chciała już zacząć trening. Wstała na równe łapy. Spojrzała na Annabeth.
- Więc Ty jesteś moim wrogiem i nauczycielem. Zaraz, czegoś tu nie rozumiem. Ty możesz mnie uczyć, a jesteś wrogiem mojego klanu, tak? Zatem mam się Ciebie bać? - zrobiła zdziwione oczy.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parsknęła.
- Owszem, jestem wrogiem Twojego Klanu, ale jakoś wyszkolić Cię muszę bez względu na różnice poglądów - powiedziała. - Po prostu nie ma nikogo zdatnego do nauczania w Twoim klanie w chwili obecnej.
Skończyła tyradę. Zlustrowała wzrokiem szczenię. Rzeczywiście było dosyć podobne do Ethana. Annabeth przypomniała sobie dawną walkę z Anielskim Magikiem. Było trochę żałośnie.
- No dobra. Czas na Twoje szkolenie. Jaka ranga wydaje Ci się najmniej atrakcyjna i dlaczego - odpowiedz mi na to pytanie, po czym opowiedz wszystko, co wiesz o Atruzie.

Padme

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowiła się chwilę nad odpowiedzią. Po chwili już miała ułożone zdanie.
- Według mnie żadna ranga nie hańbi, poza Zdrajcą, ale prócz zdrajcy najgorszą rangą jest Pies Klanowy. Nie pełni on żadnej przydatnej dla klanu roli. Jeżeli ma do tego słaby charakter, to często jest nieszanowany - teraz po głowie szukała odpowiedzi na kolejne pytanie. Atruz, Atruz... - Ach tak! Atruz. Człowiek, który według legendy zjawił się w snach przywódcy obozowiska i wskazał im las jako schronienie. Czci go Klan Wieczornych Duchów. Obchodzą obrzędy 5 maja. To tyle.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchała małej.
- Dobrze - przyznała i pomyślała nad następnym pytaniem. Spytała szybko:
- Wyjaśnij, dlaczego Klan Cienistych Kłów porywa psy z wrogich klanów, po czym powiedz, co myślisz o wojnie pomiędzyklanowej.

Padme

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme musiała przypomnieć sobie wszystkie klany i zastanowić się nad porwaniami.
- Porywa, by zdobyć okup - nie była pewna swojej odpowiedzi. - Nie, nie, przepraszam. Klan Cienistych Kłów porywa, by wydobyć torturami informacje o planach wroga. Jeśli mu się to uda, od razu wypuszcza jeńca, jeśli nie, ma obowiązek wypuścić go po tygodniu - miała nadzieję, ze teraz odpowiedziała dobrze, choć porwania nie były jej mocną stroną. - A jeżeli chodzi o wojnę pomiędzyklanową to uważam, że jest to słuszne. Ktoś musi dojść wreszcie do władzy. Filestorm nie może cały czas nie mieć prawdziwego Przywódcy. Ktoś musi rządzić, ale to musi być ktoś, kto umie to robić. Nigdy bym nie dała władzy mojemu braciszkowi Ariethowi. On załamałby się na pierwszym dniu. On nie wie, gdzie ma koniec ogona... przepraszam, trochę zbiłam z tropu. Podsumujmy: wojna pomiędzyklanowa jest potrzebna! Ktoś w końcu musi wprowadzić tu ład i porządek - umilkła.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zignorowała pierwszą pomyłkę suczki i wyszczerzyła zęby, kiedy szczenię zaczęło poniżać brata. Może jednak Ślepia powoli przejrzą na oczy dzięki takim osobom.
- Wspaniale - pochwaliła. O pomyłce w sprawie okupu nawet nie wspomniała. - Teraz... hmm... proszę Cię, byś opowiedziała mi o obowiązkach Przywódcy.

Padme

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme wysłuchała pytania. Nie wiedziała, co na nie odpowiedzieć.
- Ech, Przywódca musi pilnować spraw klanu. To on decyduje o tym, co się w nim dzieje. Jest najważniejszy. Podejmuje ważne decyzje - usiadła. Pytania powoli zaczynały ją nudzić.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała powoli łbem, choć suczka mogła to bardziej rozwinąć.
- Co wiesz o walce? - spytała, kończąc tym samym pierwszy etap.

Padme

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme spojrzała na Annabeth.
- Walka. Sposób rekreacji lub rozwiązania sporów, gdy nie chcesz z kimś negocjować. Walka kończy się dla jednego dobrze, dla drugiego... nie całkiem. Trudno jest walczyć jako szczenię. Chyba, że z innym szczeniakiem. Nie wiem, czy to dość dobra odpowiedź, ale tylko tyle wiem o walce.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała głową.
- Jak zaczęłabyś atak? - spytała.

Padme

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padme zastanawiała się. Przez dłuższy czas nie dawała odpowiedzi.
- Hm... ja... chyba od naskoku. Tak, ja bym zaczęła od naskoku i ugryzienia w szyję. Potem przeszłabym do ataku, ech... dość podobnego, bo zaszłabym psa od tyłu i też na niego naskoczyła, i przycisnęłabym mocno do ziemi. Gorzej, gdyby pies był silniejszy... - spojrzała na Annabeth i uśmiechnęła się nieco. W Annabeth było coś podobnego do Padme. Nie znała jej na tyle dobrze, by sprecyzować co, ale na tyle, by ujrzeć podobieństwo pomiędzy dwiema suczkami.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Za czasów, gdy się uczyłam - mówiła Beth, szurając ogonem po podłodze - pierwszy atak musiał być naskokiem na przeciwnika i walczeniem znad niego. Teraz jest to starym, niemądrym sposobem. Owszem, skok to dobre wyjście, ale wystarczy podejść do przeciwnika i zaatakować szyję i pierś, póki nie jest jeszcze osłonięta. Należy wykonać tyle, ile się da kłami, by potem odejść znów. Wtedy, gdy przeciwnik już zrozumie, co się dzieje, skupiamy się na obronie, używamy pazurów; pierś, szyja i pysk to celowe miejsca do ran. Można też spróbować przewrócić przeciwnika na plecy; wtedy znajdzie się w sytuacji bez wyjścia i można go atakować bez strachu, że szybko ucieknie. Tylko trzeba przytrzymywać go...
Urwała. Przeszła do teorii Padme.
- Twój plan teoretycznie jest dobry, tylko musisz w jakiś sposób skołować bądź zranić przeciwnika, byś mogła zajść go od tyłu.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach