Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Anulowane szkolenie wojownika - Marsi'ego

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 6:53 pm    Temat postu: Anulowane szkolenie wojownika - Marsi'ego Odpowiedz z cytatem

Annabeth zjawiła się niczym duch; wyłoniła się spomiędzy szarych wrzosów płynnymi ruchami szczupłych, rudych łap. Przysiadła sobie wygodnie, myśląc o szkoleniu, które przyszło jej prowadzić. Nie znała szczeniaka, którego miała wytrenować na wojownika, wiedziała tylko, że ma na imię Marsi.
Suczka odetchnęła głęboko i z rozbawieniem pomyślała, że to drugi trening w jej życiu i znów wojownika.

Ostatnio zmieniony przez Ruda dnia Sob Gru 04, 2010 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:43 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marssi
Gość

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marsi przyszedł wolnym i spokojnym krokiem, spojrzał na Annabeth i powiedział na powitanie:
- Już jestem!
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Annabeth spojrzała na Marsi'ego z nieukrywaną ciekawością. Wstała i zamachała ogonem. Na stojąco zaczęła szkolenie.
- Witaj więc, Marsi. Rozpoczynam Twoje szkolenie. Nazywam się Annabeth i jestem Przywódczynią Klanu Cienistych Kłów. Teraz możesz powiedzieć mi, co sądzisz na temat odwiecznej wojny pomiędzy nami a Ślepiami. Ma to być Twoje osobiste zdanie - powiedziała.

Marssi
Gość

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzał na Przywódczynię i powiedział spokojnie:
- Moim zdaniem, dobra, a więc sądzę, że wojna jest, jakby to powiedzieć, o władzę o to, który klan jest lepszy, silniejszy. A Duchy nic, a powinny któryś klan poprzeć! Dobrze? - dodał. Usiadł i czekał na reakcję Ann.
Powrót do góry
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchała go uważnie. Kiedy do jej uszu dotarły oskarżycielskie słowa o Wieczornych Duchach, wykrzywiła się nieznacznie w swoim łajdackim uśmiechu.
- To Twoje osobiste zdanie, więc nie mogę powiedzieć, czy jest dobrze, czy też źle - powiedziała. - Ale ogółem rzecz biorąc, Twoje poglądy nie różnią się zbytnio od myśli innych klanowiczów. Dobrze, powiedz mi teraz, jakie znasz rangi użytkowe w klanach poza zdrajcą, szczenięciem, uczniem, przywódcą i zastępcą, czyli - rangi dorosłych, zwyczajnych członków. Następnie powiedz, które wydają ci się najatrakcyjniejsze. Szkolenie bowiem nie polega jedynie na sprawdzeniu wiedzy, postanowiłam więc wyrobić ci własne przekonania i zdolność ich okazywania - Ruda usiadła z powrotem na miękkich szarych wrzosach.

// .... o której ja godzinie piszę x'D

Marssi
Gość

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzał na Ann i westchnął.
- Zabójca zabija dla Klanu, Kapitan dowodzi Wojownikami, Wojownik walczy dla Klanu, Magik to pies, który potrafi używać czarów, Uzdrowiciel uzdrawia, Nauczyciel uczy szczeniaki, Szpieg szpieguje dla Klanu, Posłaniec posyła różne wiadomości - westchnął i dodał: - Dobrze?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:43 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda
Samotnik

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamrugała.
- Dobrze. Prosiłam Cię też, byś powiedział, które rangi wydają Ci się najatrakcyjniejsze.

Dodane po 2493 godzinach 15 minutach:

~ Szkolenie anulowane.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach