Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ławy Xenona

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xenon

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 5:05 pm    Temat postu: Ławy Xenona Odpowiedz z cytatem

Xenon posiada w użytku cztery ławy. Tworzą one razem kwadrat. Na jednej z ław leżą stare szmaty, które nadają jej miękkości. Na drugiej leży stary koc, którym Xenon często się przykrywa. Na trzeciej stoi stary, lekko nadtłuczony wazonik, do którego często wkłada czarne róże, ulubione kwiaty Anieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amaretta

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amaretta przyszła do Kościoła. Zobaczyła, że nikogo nie ma, więc wślizgnęła się pod ławę, gdzie śpi Xenon. Czekała na niego niecierpliwie.

Dodane po 16 godzinach 24 minutach:

Amaretta czekała długo na Xenona, ale musiała iść na... walkę... zostawiła mu kartkę:

Xenon, przepraszam, że Cię w to wciągnęłam. Pewnie jak Omen i Annabeth wrócą z wyprawy, oboje dostaniemy. Czekałam na Ciebie długo, ale musiałam iść. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Po walce będę czekała w Parku, przy Krzakach Bzu. Moich ulubionych kwiatów.
    Kocham Cię... Amara

Kartkę wsunęła pod wazonik, w którym stały czarne róże. Z biegiem wyszła. [z/t]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach