Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna filestorm.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenie wojownika- Selene
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sahara

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 5:43 pm    Temat postu: Szkolenie wojownika- Selene Odpowiedz z cytatem

Sahara przyszła na plac zabaw. Czekała na Selene.
- Ech... - Sahara stanęła naprzeciwko swojej uczennicy.
- Jestem Sahara. Przywódczyni klanu. A ty pewnie jesteś Selene, prawda? - Sahara zmierzyła swoimi niebieskimi ślepiami suczkę.
- Zaczynamy twój trening - uśmiechnęła się.
- Najpierw powiedz mi, dlaczego wybrałaś Klan Jasnych Ślepi i co o nim wiesz - uśmiech już zblakł, a uszy nadstawiły się do wysłuchania odpowiedzi.
- Może jeszcze zanim odpowiesz, powiem ci jakie pytania ci zadam - chciała, by Selene zaczęła już szukać odpowiedzi.
- A więc... - zaczęła. - Powiesz mi, dlaczego Klany Jasnych Ślepi i Cienistych Kłów się kłócą. Wymienisz mi wszystkich członków naszego Klanu i kim są da Jasnych Ślepi - odetchnęła i lekko się zgarbiła. Nagle uniosła łeb.

[ Wybacz mi, ale to mój pierwszy trening, który prowadzę. ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selene
Gość

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jestem! -zawołała Selene. - Witam panią! Wybrałam Klan Jasnych Ślepi, ponieważ stoi on po stronie dobra, a ja wiedziałam,że spotkam tam miłe psy.
Klan Jasnych Ślepi ma konflikt z Klanem Cienistych Kłów, ponieważ Aizuz, założycielka Klanu Cienistych Kłów, odebrała tereny Atram, założycielce Klanu Jasnych Ślepi. Były to Szare Wrzosowiska i Głębokie Jezioro, jak mnie mam - wycedziła suczka.
- Przywódcą jesteś ty - kontynuowała. - Kapitan to Rival. Zabójcy to Aisha, Tony i Madi. Wojownik Naytiri. Szpieg to Sonia. Magik Ethan. Szczenię to ja.
Posłaniec to Ariedale - dodała.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara uniosła łeb.
- Bardzo dobrze - powiedziała z podziwem. - Widzę, że rośnie nam doskonały członek klanu. Bardzo obeznany - machnęła raz ogonem i stanęła na równe łapy.
- Zdałaś już test z wiedzy. Teraz czas na walkę. Pokażę ci parę postaw, które musisz opanować - Sahara uniosła się, wystawiła pazury i cała się naprężyła. Z pyska ukazały się ostre kły. Nagle postawa stała się normalna.
- To, jak już się pewnie domyślasz, było zaproszenie do walki. Gdy zauważysz tę postawę u innego psa, musisz zrobić tak samo. Możesz w ten sposób podroczyć się z przeciwnikiem. Teraz gdy chcesz zaatakować, to najlepiej jest naskoczyć i zadawać pazurami i kłami jak najwięcej ciosów. Jeśli walczysz, musisz zwracać uwagę na wszystko co się dzieje wokoło. Musisz robić uniki i zadawać ciosy tak, by przeciwnik nie mógł się wydostać z twojego uścisku. Czasami przed walką dobrze jest zastraszyć przeciwników, ale nie dać się nastraszyć samemu - Sahara uśmiechnęła się.
- Teraz pora na ciebie. Wypróbuj na mnie tę strategię. Nie chcemy robić sobie krzywdy, więc starajmy się to robić delikatnie.
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- D-dobrze - powiedziała Selene. Po chwili zjeżyła się i wystawiła pazury i kły. Zaraz potem skoczyła na Saharę, lekko ja dziabiąc.
- To chyba nie był dobry atak... - Wyjąkała suczka.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara nawet nie poczuła ataku. Spojrzała na Selene i zaśmiała się.
- Ech... Jak na sam początek, to em... - Zacięła się.
- Nie będę owijać w bawełnę. Nie poszło ci to za dobrze. Spróbujmy jeszcze raz - Sahara przyjęła postawę bojową.
- Zaczynaj! - Uśmiechnęła się.

[Wyczerpujące, co nie? He he.]
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selene znowu zrobiła to samo, ale tym razem wystawiła pazury i kły mocniej. Szybko wskoczyła na Saharę i zaczęła ją mocno drapać.
- Teraz lepiej? - Spytała Selene.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara spojrzała na Selene z podziwem.
- Jesteś zdolna jak na tak młodego szczeniaka - uśmiechnęła się. - Teraz naprawdę dobrze. Musisz jeszcze poćwiczyć, ale dobrze - usiadła.
- Teraz czas na polowanie. Muszę wybrać ci jakąś ofiarę - Sahara rozejrzała się po okolicy. - Spójrz! - Wskazała nosem na pobliskie drzewo, na którym siedziała ruda wiewiórka.
- To jest twój cel! Ruszaj - Sahara wybrała sobie miejsce, z którego będzie mogła obserwować wychowankę.
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skradała się za wiewiórką.
- 1..2...3! - liczyła. Chwyciła wiewiórkę za ogon i przygniotła do ziemi. Przegryzła jej tętnicę.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara spojrzała na Selene.
- No, no. Moja droga, widzę tu duże postępy. Jesteś bardzo zwinna - podeszła do niej. - Połóż ją. Przejdziemy do kolejnego etapu - oczy Sah zabłysły. Uśmiechnęła się. Spoważniała.
- Etap czwarty to test ogólny. Jesteś gotowa? Powiedz mi, jak najpierw atakujesz, w jakie miejsca? Powiedz mi, który klan to nasz NAJWIĘKSZY wróg?
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suczka położyła wiewiórkę przy Saharzę i usiadła.
- Atakujemy szyję, pysk, kark, oczy. Nasz największy wróg to Klan Cienistych Kłów.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara machnęła ogonem.
- Zapewne wiesz, kto jest Przywódcą i Zastępcą naszego Klanu, jak i Cienistych Kłów i Wieczornych Duchów, prawda? - spojrzała na Selene.
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak - powiedziała. - Przywódcą Jasnych Ślepi jesteś ty, Cienistych Kłów Annabeth, a Duchów Omen.

[Oj, jak się zmęczyłam]
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A Zastępcami? To są najważniejsze informacje - Sah pokiwała głową. Spojrzała na wiewiórkę. - Jeśli chcesz, możesz ją wziąć na pamiątkę na koniec treningu - jej oczy śmiały się.

[Och, ja też. x.D]
Powrót do góry
Selene
Gość

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Zastępcą Jasnych Ślepi jest teraz Ariedale, Kłów Anysha, Duchy nie mają Zastępcy. - Wezmę wiewiórkę - powiedziała.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:10 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sahara

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze, a teraz powiedz kto jest naszą boginią, a następnie kiedy obchodzimy obrzędy - Sahara dowiedziała się, że ma w swoim klanie bardzo mądrego szczeniaka. Niedługo wojownika.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum filestorm.forumoteka.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach